اپیدمی زیبایی در میان چهره های معروف
۲۶۶۳۷
۲۰ تير ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۴
۱۵۸۷۰ 
آمارها نشان می‌دهد، مردها با اختلاف كمی پا به پای زنان در جراحی‌های زیبایی و جوان‌سازی پیش می‌روند.

برترین مجله اینترنتی ایران برترین ها:آمارها نشان می‌دهد، مردها با اختلاف كمی پا به پای زنان در جراحی‌های زیبایی و جوان‌سازی پیش می‌روند. تفاوتی كه میان ایرانی‌ها و غربی‌ها در زمینه جراحی‌های زیبایی و جوان‌سازی وجود دارد، این است كه اغلب ایرانی‌ها بیشتر طرفدار جراحی‌های پلاستیك هستند، در صورتی كه غربی‌ها بیشتر طرفدار روش‌های جوان‌سازی هستند.

 رضا عنایتی: انگار فرقی نكرده!

به قول علی انصاریان شاید وقتی رضا عنایتی را برای عمل بینی به اتاق عمل بردند اشتباهی بینی فرد دیگری را به جای او عمل كردند.علی علیزاده: جراحی در شیراز!

علیزاده كه سلطان اوت دستی ایران و آسیاست، زمانی كه شاگرد شاغلام در مقاومت‌سپاسی بود عمل بینی انجام داد و به همین دلیل در چند بازی نیمكت‌نشین هم شد.حسین كعبی :جلوی قاضی و ملق بازی

حسین هم مثل خیلی از فوتبالیست‌ها به دلیل شكستگی بینی در زمین سبز فوتبال، مجبور شده بینی‌اش را عمل كند و همه یاد دارند كه چند وقتی بینی خود را گچ گرفته بود ولی باز هم منكر عمل زیبایی بینی خود می‌شود. مهرزاد معدنچی: مانند علیزاده!

معدنچی هر چه باشد رفیق جینگ علیزاده است و پا به پای او هم در زمین فوتبال و هم خارج از آن می‌دود  بنابراین طبیعی است كه مهرزاد معدنچی هم مثل علیزاده طی یك نقشه از پیش تعیین شده عمل بینی انجام داده باشد. علیرضا نیكبخت‌واحدی: هر روز بهتر از دیروز

شاید بتوان نیكبخت را یكی از معروف‌ترین فوتبالیست‌های دهه 80 و 90 دانست. علیرضا همچنان كه در دنیای فوتبال روزبه‌روز در حال پیشرفت است از لحاظ تیپ و ظاهر هم هرروز تغییر می‌‌كند. خیلی‌ها می‌گویند چند بار بینی‌اش را عمل كرده اما ما به همان یك بار بسنده می‌كنیم. فرزاد مجیدی: پیرو راه برادر!

فرزاد مجیدی، برادر كوچك فرهاد مجیدی است و اینطور كه پیداست قصد  دارد جا پای برادرش بگذارد و همان مسیر فرهاد را طی كند. گویا از جایگاه برادر بزرگش خیلی راضی است و تلاش می‌كند با او برابری كند. به همین منوال فرزاد هم بینی‌اش را عمل كرده است.
فرهاد مجیدی: رقیب سرسخت نیكبخت!

فرهاد را همه می‌شناسند. حداقل به واسطه رقابت تنگاتنگی كه با نیكبخت واحدی دارد. اما از حق نگذریم بازی خوبی هم دارد و معروفیت و محبوبیتش بی‌مورد نیست. فرهاد هم مثل علیرضا نیكبخت واحدی بینی‌اش را عمل كرده البته می‌گویند چند بار هم این كار را كرده اما یك بار عمل كردنش قطعی است.به نظر شما کدامیک از این چهره‌ها نیاز به جراحی بینی دارند؟

نكته مهم در جراحی‌های مختلف و روش‌های جوان‌سازی در وهله اول، درست تشخیص دادن جراحی مورد نیاز است و پس از آن، نكته كلیدی انتخاب بهترین روش برای اجرای آن است. مشکل صورت آل پاچینو در چروک‌های اطراف چشم‌هایش است. با اینکه به نظر می‌رسد بینی مارک آنتونی بزرگ است اما به دلیل داشتن تناسب با دیگر اجزای صورتش نیازی به عمل بینی ندارد. شاید در نگاه اول بینی شان پن مشکل صورتش به نظر بیاید، اما به علت فاصله زیادی که بین چانه و بینی وجود دارد، جراحی بینی مناسب این چهره نیست و بهتر است اقدامی در مورد لب‌ها صورت گیرد.به علت بالا رفتن سن و از فرم افتادن عضلات صورت در نواحی شقیقه و اطراف چانه دچار چروک  و افتادگی پوست صورت شده است

بیشتر آقایان، قبل از مراجعه به پزشك فكر می‌كنند مشكل اصلی‌شان در حالت بینی‌شان است در صورتی كه در بیشتر موارد اینگونه نیست و در حقیقت احتیاج به جراحی‌های دیگری دارند.

 به عنوان مثال شخصی به پزشك مراجعه می‌كند كه چانه‌اش مشكل دارد اما خودش گمان می‌كند كه باید بینی‌اش را جراحی كند بنابراین سعی كنید همیشه به متخصص مراجعه كنید تا تشخیص درستی درباره شما داشته باشد. چون اگر به تشخیص غلط، یك جراحی غلط هم انجام دهید نه‌تنها اعتماد‌به‌نفس‌تان را از دست می‌دهید بلكه مشكلی‌ كه در صورت‌تان بوده نیز رفع نمی‌شود.کدام از دسته از آقایان نیاز به جراحی پلاستیک دارند ؟ فوتبـالیست‌هــا بـه علت شكستگی‌هایی كه در بینی و دیگر اجزای صورتشان دارند مجبور می‌شوند برای ترمیم اجزای شكسته صورتشان جراحی پلاستیك انجام ‌دهند. گروهی از آقایان نه به دلیل زیبایی بلکه برای سلامت تنفس نیاز به جراحی بینی دارند، انحراف شدید بینی که باعث مشکلات تنفسی و عفونت‌ می‌شوداز جمله دلایلی است که جراحی بینی را ضروری می‌کند. گروه دیگری از آقایان كه مسن هستند و در موقعیت‌های شغلی مهمی قرار دارند، تمایل دارند آثار گذر زمان را در چهره‌شان كمتر كنند.چرا خط خنده در صورت ایجاد می شود ؟

به وجود آمدن خط خنده در صورت به دو عامل بستگی دارد:
  •   ژنتیك
  •   خندیدن بیش از حد
علاوه بر خط خنده، حالت لب به‌خصوص خط‌هایی كه در گوشه‌های انتهایی لب قرار می‌گیرند، نشانی از سن و سال شماست. این خط‌های كنار لب اگر به سمت پایین متمایل باشند، نشان‌دهنده سن بالاست.

و اما 2 خط منزجركننده در صورت كه به مرور زمان در چهره دیده می‌شود، خط‌های دوطرف چانه است كه دقیقا نشانی از پیری چهره است.چگونه از شر خط‌های صورت خلاص شویم؟

بهترین روش برای رفع خط‌های صورت استفاده از فیلرهاست؛ به خصوص خطوط اطراف لب. اما قبل از استفاده از این روش‌ها مطمئن شوید موادی كه برای شما مصرف می‌شود طبیعی است و به مرور زمان جذب بدنتان می‌شود.یادتان باشد که ...


  •   قبل از اینكه خطوط پوست خیلی عمیق شوند برای درمان مراجعه كنید. اگر این خطوط عمیق شوند دیگر كاری از فیلرها ساخته نیست.
  •   مهم‌ترین نكته در استفاده از كرم‌های ضدآفتاب، استفاده مستمر از آنهاست. سعی كنید از كرم‌های ضدآفتاب با 30 SPF استفاده كنید. لزومی ندارد برای خرید كرم ضدآفتاب حتما به پزشك مراجعه كنید.
  •   در روزهای استفاده از كرم ضدآفتاب، كرم شب را فراموش نكنید، زیرا كرم‌های شب رطوبت كافی را به پوست شما می‌رسانند.
  •   از همین امروز، حمام آفتاب و سولاریوم را فراموش كنید چون نه‌تنها از نظر زیبایی تأیید شده نیستند بلكه برای سلامت بدن و پوست نیز بسیار مضرند و به دلیل وجود اشعه ماورا‌ی‌بنفش، موجب سرطان پوست می‌شوند.
  •   كلاه‌های آفتابی به تنهایی نمی‌توانند جلوی اشعه ماورای بنفش را بگیرند.
  •   استفاده از كرم‌ها كنار روش‌های دیگر مفید خواهند بود.
  •   هروقت تصمیم گرفتید جراحی زیبایی انجام دهید یادتان باشد طبیعی بودن مهم‌تر از همه چیز است.


6 قدم برای جولوگیری از پیری زودرس

روش‌های جوان‌سازی چهره، آثار پیری و خطوط صورت را به كلی برطرف نمی‌كند بلكه آن را كمتر می‌كند، پس توقع نداشته باشید كه پزشك شما معجزه كند و صورت‌تان به شادابی چهره جوانی‌تان برسد. هیچ وقت از پزشك معالج‌تان یا از كرم‌ها و روش‌های پیشگیری انتظار معجزه نداشته باشید.

درست است كه شما نمی‌توانید جلوی پیر شدن سلول‌های صورت و بدنتان را بگیرید اما با رعایت قوانین ساده‌‌ای می‌توانید كاری كنید كه دیرتر، پیری در صورت‌تان دیده شود.

  قدم اول:

سیگار را ترك كنید: سیگار دشمن درجه اول كلاژن پوست شماست و باعث تحلیل بافت هم‌بند‌ پوست می‌شود.

  قدم دوم:

از آفتاب اجتناب كنید: كسانی كه كارشان در فضای باز است باید علاوه‌بر كلاه‌آفتابی از كرم ضدآفتاب هم استفاده كنند. آقایان عزیز! در استفاده از كرم ضدآفتاب ابایی نداشته باشید.

  قدم سوم:

استرس را از خودتان دور كنید: استرس‌های كاری علاوه بر به‌خطر انداختن كاركرد قلب، موجب پیرشدن پوست هم می‌شود.

  قدم چهارم:

تغذیه مناسب: در فصل‌های گرم سال از سبزی‌های تازه، مایعات خنك و طبیعی و میوه‌های آنتی‌اكسیدان استفاده كنید.

  قدم پنجم:

فرار از رژیم‌های پینگ‌پنگی: بعضی‌ها عادت دارند رژیم بگیرند و بعد از مدتی رژیم‌شان را رها كنند. این بزرگ‌ترین دشمنی در حق خودتان است. با چاق و لاغر شدن، پوست بدنتان هم علاوه بر پوست صورت‌تان شل می‌شود و به مشكل چاق بودن شما، پیری چهره نیز اضافه می‌شود.
 
 قدم ششم:

زیاد خوابیدن بهتر از كم‌خوابی است: خواب ناكافی یا خواب توأم با استرس موجب پیر شدن پوست صورت‌تان می‌شود.


تام كروز یكی از فعال‌ترین چهره‌های سینمای تجاری است و از آنجا كه می‌دانیم سینما رابطه تنگاتنگی با صورت و چهره هنرمندان دارد، تصمیم گرفتیم او را به عنوان یكی از چهره‌های طبیعی كه با وجود بزرگ‌ بودن بینی در صورتش اما همچنان همه او را به عنوان یك هنرپیشه اهل فن می‌شناسیم معرفی ‌کنیم. او  بی‌گدار به آب نمی‌زند و بیشتر مواقع حساب شده عمل می‌كند. تا به حال از خودتان پرسیده‌اید چرا تام كروز بینی‌اش را عمل نمی‌كند؟
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
18:48 - 1391/04/20
نگاه اینا چه دلشون خوشه
پاسخ ها
Mami
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
خوشم اومد.دقیقا زدی به هدف.
Iran, Islamic Republic of
10:43 - 1391/04/21
معدنچی دماغش زیادی ضایع س !
واقعا چرا تام کروز بینیشو عمل نمیکنه ؟!
پاسخ ها
میرمهنا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
برای اینکه بینیشو ضعف خودش نمی دونه
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1391/04/21
به نظرم مارک انتونی اینقدر زشته که فکر نکنم جراحی تاثیری در چهره اش داشته باشه
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1391/04/21
به نظر من تام كروز آنقدر زيبايي و جذابيت هاي درگر دارد كه كسي متوجه بزرگي بيني اش نمي شود. يعني اين همه زيبايي و جذابيت آن يك عيب جزئي راپوشانده.
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1391/04/21
یه مطلب به درد بخور و درست حسابی بذارین دماغ فوتبالیستا به ما چه آخه؟
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1391/04/21
شیث از همه بدتره. قیافش عین خانوما شده ولی اینجا نیومده بود اسمش
France
14:12 - 1391/04/22
اخه از چیزی خبر نداری چرا مطلب میزارید . تام کروز بینیش رو عمل کرده . اما اونا برعکس ما خیلی طبیعی این کار رو میکنن تا فقط ایرادش گرفته شه
Iran, Islamic Republic of
10:49 - 1391/04/24
واقعا؟!!!
مجله ی بدددددد !!!!!!!!!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج