صادقیان: به توهین ها عادت کرده ام
۲۶۹۹۸۱
۰۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۲
۱۱۵۰۸
هافبک نفت تهران گفت: صحبت‌هایی که دروازه‌بان استقلال قبل از زدن پنالتی با من انجام داد صحبت‌هایی برادرانه بود.
خبرگزاری فارس: هافبک نفت تهران گفت: صحبت‌هایی که دروازه‌بان استقلال قبل از زدن پنالتی با من انجام داد صحبت‌هایی برادرانه بود.

پیام صادقیان پس از شکست نفت مقابل استقلال در جام حذفی در ضربات پنالتی گفت: در هر صورت بازی به پنالتی کشید و متاسفانه ضربات پنالتی شانسی است و نمی‌توان کاری کرد.

وی در مورد اینکه هواداران استقلال الفاظ بدی را در مورد او به کار بردند، گفت: من دیگر به این توهین‌ها عادت کرده‌ام. آنها هر چه از دهانشان برمی‌آید می‌گویند اما مهم نیست. این مسائل هم در فوتبال است و باید آن را تحمل کرد ضمن اینکه من امسال اصلا حاشیه‌ای ندارم و کار خودم را انجام می‌دهم وکاری هم به کار کسی ندارم.

صادقیان در مورد قضاوت داور مسابقه گفت: در دو صحنه باید داور پشت 18 قدم استقلال خطا می‌گرفت که این کار را انجام نداد. اگر کارشناسان داوری تائید نکنند که آن دو صحنه خطا بود من دیگر پایم را در زمین چمن نمی‌گذارم.اما اگر بود چی؟ اگر داور آن خطاها را می‌گرفت از کجا معلوم که ضربات کاشته ما گل نمی‌شد.

بازیکن نفت در مورد اینکه منصوریان پس از اعتراضات او به داور چه صحبتی با وی انجام داد، گفت: صحبت خاصی نبود.

وی یادآور شد: زمین کیفیت مناسبی نداشت و ما هم از آن ناراضی هستم اما چرا بازی در ورزشگاه آزادی برگزار نشد را از سرپرست تیم بپرسید. به شخصه معتقدم زمین خوب نبود و وزش باد هم در بازی امروز تاثیرگذار بود.

صادقیان در مورد اینکه رحمتی قبل از پنالتی‌اش چه صحبتی با وی انجام داد،‌گفت: چیز خاصی نبود و صحبت‌های برادرانه بود.

وی همچنین در مورد از دست دادن یک موقعیت ایده‌ال در دقایق پایانی گفت: در یک منطقه از زمین چمن کنده شده بود و توپ با برخورد آن پله شد و به بالای دروازه‌ رفت.

صادقیان در پایان گفت: خیلی پدرم را به یاد نمی‌آورم و او را از موقعی به یاد دارم که مریض بود و خاطرات خوبی از او ندارم. با این حال سعی می‌کنم در زندگی‌ام آنچه پدرم لایقش بود انجام دهم تا آن دنیا سربلند باشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج