همسر جیمز باند سابق زندانی می شود
۲۷۰۸۲۶
۰۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۳
۱۳۲۸۸
همسر شان كانری به دليل تقلب مالياتی در اسپانيا با احتمال زندانی شدن روبه رو شده است.
خبرگزاری مهر: میشلین راکبرون همسر شان کانری به دلیل فرار مالیاتی با جریمه‌ای شانزده میلیون پوندی و احتمال حکم دو سال زندان روبه رو شده است.

همسر شان کانری كه به عنوان نخستین جیمز باند سینما شهرتی جهانی دارد، به تقلب مالیاتی چند میلیون یورویی در مورد مالیات املاک در ماربلای اسپانیا متهم شده است. در صورت اثبات این اتهام، خانم راكبرون ۸۶ ساله ضمن پرداخت شانزده میلیون پوند جریمه با زندانی تا دو سال‌و‌نیم روبه رو خواهد شد.

دادستان شهر ماربلا كه این املاک در آنجا واقع است، خانم راکبرون را متهم كرده كه در یک تقلب مالیاتی در مالیبو در سال ۱۹۹۸ به ارزش ۶.۴ میلیون یورو دست داشته است.

احتمال صدور حکم زندان همسر جیمز باند

شان کانری ۸۵ ساله در آغاز تحقیقاتی كه سال پیش انجام شد و مقامات اسپانیایی نام عملیات «گلدفینگر» را با اشاره به فیلم مشهوری از جیمز باند به همین نام بر آن نهادند، از این اتهام تبرئه شد، اما همسر وی و وکلای او و چند تاجر به این فروش غیرقانونی متهم شدند. این در حالی است كه همسر وی هر نوع خلافی را منكر می شود.

كانری و همسرش املاك مالیبو را چند دهه در تملك داشتند و در نهایت آن را به قیمت ۶.۴ میلیون پوند فروختند. این املاك تخریب شدند و به جای آنها ۷۳ واحد لوكس ساخته شد كه ادعا شد در تملك ۵ خانواده است. ارزش این واحدها ۵۳ میلون یورو بود.

تحقیقات ۵۶ صفحه‌ای كه در این باره انجام شد ابتدا كانری و همسرش را به عنوان متهمان مطرح كرد، اما بعد از برائت كانری، همسر او به عنوان متهم اصلی این پرونده باقی ماند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج