۷ کاربرد گلیم و جاجیم در خانه‌های ایرانی
۲۷۱۱۰۲
۰۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۷
۲۳۸۵۴
ترفندهای بی نظیری برای استفاده از گلیم و جاجیم ها در دکوراسیون داخلی برای شما ارائه کرده ایم با ما همراه باشید.
وب سایت چیدانه: این روزها بسیاری از خانم های خانه دار برای تزئین خانه های خود از گلیم و جاجیم استفاده می کنند چرا که این نوع از دست بافته ها، به دلیل داشتن پشم طبیعی گوسفند و رد هنر دست های بانوان روستایی، حس زندگی در خود دارند و حال و هوای دیگری به خانه های آپارتمانی ما بی خشند.

۷ کاربرد گلیم و جاجیم در دکوراسیون خانه ایرانی

۷ کاربرد گلیم و جاجیم در دکوراسیون خانه ایرانی

امروز در چیدانه ترفندهای بی نظیری برای استفاده از گلیم و جاجیم ها در دکوراسیون داخلی برای شما ارائه کرده ایم با ما همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...ترفند های دکوراسیون خانه با مبلمان چوبی


خانه‌اش ساده است اما وسایلش نه. اینجا همه چیز غیر از تلویزیون و تجهیزات آشپزخانه یا درز پنجره‌ها بوی چوب می‌دهد. انگار وسط جنگلی بی‌شاخ و برگ نشسته باشی و تنه درخت‌ها، میز و صندلی‌هایت باشند. از در که داخل شوی، یک راهروی ال‌شکل که اطرافش را جاکلیدی چوبی، جالباسی با طرح چوب و یک صندوق چوبی، که کاربرد جاکفشی دارد، تو را می‌کشد به داخل ‌مهمان خانه‌ای پر از مبلمان و وسایل چوبی.

۷ کاربرد گلیم و جاجیم در دکوراسیون خانه ایرانی

وسط ‌مهمان خانه سفید، رنگ تند و ملایم قهوه‌ای به چشم می‌خورد و وقت نشستن پای صحبت‌های حمزه دفاعی، دکوراتور چوبکاری، ظرف‌های ساخته شده از چوب پرتقال و گردو، میز پذیرایی از جنس توسکا و میز تلفنی از تنه خشکیده درخت، حسی شبیه یک خانه جنگلی به آدم می‌دهد.  خانه معمولی اما پر از وسایل چوبی حمزه دفاعی، موضوع این گزارش است. کسی که دست‌سازه‌های چوبی‌اش را در اینترنت به دوست و آشنا می‌فروشد و نسبت به چوب، غیرت و تعصب دارد. در بخش‌هایی از گزارش هم به زندگی کاری و تحصیلی او تا زمان حرفه‌ای‌شدنش رفته‌ایم.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...هنر ویترای، نقاشی روی شیشه در دکوراسیون داخلی خانه

هنر های کمتر شناخته شده یکی از موضوعات جالبی است که چیدانه همیشه سعی کرده به آن ها بپردازد و به وسیله آن ها به شما کمک کند تا چهره ای جدید و متفاوت به دکوراسیون داخلی خانه های خود ببخشید،.

۷ کاربرد گلیم و جاجیم در دکوراسیون خانه ایرانی

امروز هم می خواهیم به یکی دیگر از این هنر های زیبا به اسم هنر ویترای که کمتر از آن در دکوراسیون داخلی خانه استفاده می شود، صحبت کنیم.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...تحلیل سایت در معماری: به چه نکاتی توجه کنیم؟


برای به وجود آمدن هر ساختمانی پیش از هر چیز باید فضا و قطعه زمینی وجود داشته باشد تا بتوان در آن ساخت و ساز را انجام داد. در دانش معماری این قطعه زمین را "سایت پروژه" می نامند. فارغ از نوع کاربری مورد نظر طراح، بدون شک شرایط و وضعیت موجود این زمین تاثیرات مستقیمی در روند طراحی و اجرای ساختمان خواهد داشت. این عوامل تاثیرگذار کدامند؟! چگونه باید آنها را شناخت؟! و به چه روش هایی باید آنها را در طراحی دخیل کرد؟!

۷ کاربرد گلیم و جاجیم در دکوراسیون خانه ایرانی

برای پاسخ دادن به این گونه سوال ها چیدانه در این مطلب قصد دارد تا شما را با یکی از اولین مراحل طراحی معماری یعنی "تحلیل سایت" آشنا کند. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج