علیفر همچنان منتقد مربیان بزرگ یورو
۲۷۱۹۴
۱۴ تير ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۷
۴۹۶۸ 
دوشنبه شب در استودیوی جام چهاردهم شبکه 3 اتفاقات جالبی افتاد. دوشنبه شب بعضی از گزارشگران یورو 2012 دقایقی مهمان برنامه بودند و با جاودانی و فردوسی پور و حمیدرضا صدر گفت و گو کردند.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: دوشنبه شب در استودیوی جام چهاردهم شبکه 3 اتفاقات جالبی افتاد. دوشنبه شب بعضی از گزارشگران یورو 2012 دقایقی مهمان برنامه بودند و با جاودانی و فردوسی پور و حمیدرضا صدر گفت و گو کردند.یکی از بخش های جالب این برنامه حضور سرهنگ علیفر و بحث تکراری او با دیگر مجریان درباره مزایای دفاع غیرخطی و معایب دفاع خطی بود. علیفر در گفت و گو با جاودانی از تیم هایی که در یورو با سیستم دفاع خطی بازی کردند، انتقاد کرد و تنها گل خورده اسپانیا را حاصل دفاع خطی این تیم دانست اما فردوسی پور با اشاره به اینکه اسپانیا با همین دفاع خطی، عنوان بهترین خط دفاع جام را از آن خود کرد، نسبت به حرف های علیفر واکنش نشان داد.

با این حال علیفر مدعی بود که سیستم دفاع غیرخطی حرف من نیست و اصول پوشش که بزرگ ترین اصل دفاع در فوتبال است، در این سیستم بهتر جواب می دهد. او در یک ادعای عجیب و غریب گفت: «مربیانی که در تیمشان با دفاع خطی بازی می کنند چیزی از فوتبال نمی دانند.»

 اما همین که بحث می رفت بالا بگیرد، جاودانی مداخله می کرد و به غائله خاتمه می داد. حمیدرضا صدر هم که مشخص بود اعتقادی به حرف های علیفر ندارد، ترجیح می داد در بحث شرکت نکند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1391/04/14
افرادی مثل علیفر و خیابانی و شفیعی هیچ وقت از فوتبال هیچی نفهمیدن.اینو میشه از نوع گزارش کردنشون هم فهمید.

البته شفیعی روزهای جمعه به مهموناش اجازه نفس کشیدن هم نمیده خودش سوال میکنه خودش هم جواب میده.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج