باگ اینستاگرام رفع شد!
۲۷۲۸۵۲
۱۳ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۷
۱۲۵۴۸
اگر شما هم جزء کسانی هستید که چند روز پیش بدون خروج از حساب ، از اینستاگرام بیرون انداخته شده اید این گزارش را تا انتها بخوانید....
باشگاه خبرنگران جوان: آیا شما هم جزء کسانی بودید که روز چهارشنبه بدون خروج از حساب، از اینستاگرام‌شان بیرون انداخته شدند؟! اگر جواب شما مثبت است، باید بگوییم ما به‌لطف توییتی ازسوی شرکت، مطلع شدیم که دلیل این اتفاق، باگی بود که ناراحتی تعداد نامعلومی از کاربران را درپی داشت!

برخی کاربران اینستاگرام نگران بودند که هکرها کنترل حساب‌شان را به‌دست گرفته‌اند، به‌خصوص وقتی که با داشتن رمزشان نمی‌توانستند دوباره وارد حساب‌شان شوند. اینستاگرام طی توییتی عنوان کرد که "شما طبق معمول قادر به ورود به حساب‌تان خواهید بود، اگرچه ممکن است بیشتر از حد معمول طول بکشد.” اینستاگرام افزود از آنجا که دلیل این اتفاق یک باگ بود، نیازی به تغییر رمزها توسط این شرکت نیست؛ کاری که آمازون اخیرا وقتی در حراج Black Friday مورد حمله قرار گرفته‌بود، انجام داد.

باگ اینستاگرام رفع شد!

اگر شما جزو افرادی هستید که نمی‌توانند بدون انتشار عکس وعده‌های غذایی‌تان در اینستاگرام سر کنند، خدا را شکر کنید که با بک‌آپ وبسایت، حالا می‌توانید با خیال راحت شام‌تان را میل کنید!
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج