پیرترین سگ دنیا با 200 سال سن! +عکس
۲۷۲۹۱۷
۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۷
۲۴۳۰۱
طبق گفته ی برایان مک لارن (Brian Mclaren) دامدار استرالیایی، سگش مگی (Maggie) پیر ترین سگ دنیاست. مک لارن می گوید سگش که از نژاد کلپای (Kelpie) است سی سال عمر دارد که به سن انسان ها برابر دویست سال می شود.
برترین ها: طبق گفته ی برایان مک لارن (Brian Mclaren) دامدار استرالیایی، سگش مگی (Maggie) پیر ترین سگ دنیاست. مک لارن می گوید سگش که از نژاد کلپای (Kelpie) است سی سال عمر دارد که به سن انسان ها برابر دویست سال می شود.

پیرترین سگ دنیا

برای محاسبه ی نسبت سن سگ به سن انسان ها، باید سن سگ را ضرب در هفت کرد. عدد به دست آمده معادل سن آنها به سن انسان هاست. میانگین طول عمر سگ ها 13 سال است که معادل یک انسان 91 ساله می شود. مگی دو برابر خانواده ی سگ سانان عمر کرده است.

با توجه به اینکه میانگین طول عمر سگ ها 13 سال است، سن مگی خارق العاده به نظر می رسد. چه چیزی باعث طول عمر این سگ شده است؟ مک لارن می گوید:" ما دوستان خوبی هستیم، ما با هم بزرگ شده ایم" او همچنین اذعان می کند که هر روز سر کار می آید تا ببیند که مگی حالش خوب است. دکتر جک آیربی (Jack Ayerbe) به عنوان یک دامپزشک عقیده دارد که در ذهنش چنین چیزی ممکن است، ولی این واقعا بسیار بسیار قابل توجه است.

آیربی هم چنین می افزاید:" با پیشرفت علم دامپزشکی، ما توانایی این را داریم تا به سگ ها و گربه ها کمک کنیم که عمر طولانی تری داشته باشند." مک لارن در حالی که دستش را دور مگی انداخته می گوید:" این سگ شاید از من هم بیشتر عمر کند!"
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1394/09/14
خدا به این سگه شانس داده که تو ایران به دنیا نیومده ، وگرنه سی سال که سهله ، سه سال هم نمیتونست از دست ما در بره که نکشیمش
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1396/04/16
میشه 133 سال سن باهوش 5 برابر نه 7 برابر از کجات دراوردی
پاسخ ها
کامران
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
7 برابر درسته داداش
اشتباه از خودت بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج