لذت تاب خوردن در دکوراسیون منزل!
۲۷۳۰۱۰
۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۹
۲۷۵۷۱
اینقدر این حس معلق و آزاد بودن در هوا شیرین است که دوست دارم هیجان تاب سواری در فضای داخلی خانه خود نیز تجربه کنم.
وب سایت چیدانه:  نمی دانم شما هم مثل من هستید یا نه! اما من هنوزم وقتی چشمم به تاب می افتد بدون توجه به اینکه دیگر از سنم گذشته و دیگران با دیدن من چه خواهند گفت، درست مثل کودکی ام هیجان زده می شوم و لذت تاب بازی را از خود دریغ نمی کنم.

مبلمان تابی، لذت تاب خوردن در دکوراسیون منزل!

لذت تاب خوردن در دکوراسیون منزل!

 اینقدر این حس معلق و آزاد بودن در هوا شیرین است که دوست دارم هیجان تاب سواری در فضای داخلی خانه خود نیز تجربه کنم. خوشبختانه دنیای متنوع مبلمان این امکان را فراهم کرده و اکنون انواع مبل تابی، ننو و تخت خواب های آویز مانند این ۱۴ نمونه که چیدانه به شما نشان خواهد داد، موجود اند تا هیجان و سرگرمی را در کنار راحتی به فضاهای مختلف دکوراسیون منزل شما بیاورند.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...۷ راه جلوه گری تابلو ها در دکوراسیون داخلی


لذت تاب خوردن در دکوراسیون منزل!

یکی از را ه حل هایی که به خوبی می توانیم به فضای داخلی خود جلوه ببخشیم استفاده ی به جا و مناسب از تابلوها در فضای داخلی می باشد، اما این که چه طور به توانیم طراح خانه ی خود باشیم و کجا می توانیم از چه نوع تابلویی استفاده کنیم چالشی است که امروز در چیدانه به آن می پردازیم، با ما همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...صندلی های شیک و زیبا برای دکوراسیون منزل


لذت تاب خوردن در دکوراسیون منزل!

بیایید امروز کمی راجع به صندلی ها صحبت کنیم. راجع به همین کوچک های تاثیر گذاری که بودنشان نعمت است و نبودنشان احتمالا دردسرهایی را به وجود می آورد. شاید پیشنهادهای این مطلب وسوسه تان کرد تا یکی از آن ها را برای دکوراسیون داخلی خانه تان تهیه کنید. پس با ما همراه باشید و قضاوت را بگذارید برای بعد از خواندن این مطلب ، فعلا با چیدانه در این مطلب همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...راهکار های تمیزکاری و نظم دهی منزل برای افراد پرمشغله


گاهی اوقات انجام کارهای خانه داری برای برخی از افراد تبدیل به رویا می شود. افرادی که در هر ساعت از شبانه روز به کاری مشغول اند و حتی در تصورشان نمی گنجد زمانی برای گرد و خاک گیری، شستشوی روکش تشک ها و ملحفه ها و تمیز کردن یخچال داشته باشند. اما این به آن معنا نیست که افراد پرمشغله نمی توانند خانه ای تمیز و منظم داشته باشند.

لذت تاب خوردن در دکوراسیون منزل!

تمیزکاری متناوب و نظم دهی های روزمره باعث می شوند نظمی رضایت بخش در زندگی مان جاری شود و اجازه نمی دهند چنین کارهایی آنقدر روی هم تلنبار شوند که مجبور باشیم یک روز کامل را به آن ها اختصاص دهیم. چیدانه امروز می خواهد روش هایی آسان و سریع پیشنهاد دهد که تمیزی و تازگی دکوراسیون منزل تان را همیشه داشته باشید. با ما همراه باشید...

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...۷ ایده کاربردی برای زیباتر شدن حیاط آپارتمان مسکونی


لذت تاب خوردن در دکوراسیون منزل!

این روزها تعداد بسیار زیادی از ما با زندگی در آپارتمان های مسکونی از فضاهای بکر طبیعی دور افتاده ایم و به دلیل مشغله های زندگی، شاید کمتر پیش بیاید که بتوانیم زمانی را برای حضور و برقراری ارتباط با طبیعت داشته باشیم. پس بهتر است که طبیعت را به محل زندگی خود بیاوریم. در این مطلب از چیدانه قصد داریم، با ۷ ایده کاربردی به شما کمک کنیم تا بتوانید در حیاط آپارتمان محل زندگی تان فضایی برای لذت بردن از گیاهان و عناصر طبیعی را به وجود بیاوردید. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج