برخورد کمیته‌ انضباطی با دانشجویان اخلالگر
۲۷۵۴۱۲
۲۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۱
۱۲۳۶۳
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم با هشدار نسبت به دانشجویان اخلالگر در دانشگاه‌ها، گفت: حتی بهم زدن یک سخنرانی را نمی‌پسندیم و برنمی‌تابیم.
خبرگزاری ایسنا: معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم با هشدار نسبت به دانشجویان اخلالگر در دانشگاه‌ها، گفت: حتی بهم زدن یک سخنرانی را نمی‌پسندیم و برنمی‌تابیم.

سید ضیا هاشمی (معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم)  درباره ایجاد تنش توسط عده‌ای از دانشجویان حین سخنرانی‌های طیف های مختلف سیاسی، اظهار داشت: ما همواره به همه گروه‌ها و مسئولان تاکید کردیم که قانون را فصل الخطاب بدانند. هر کسی که خودش را تابع قانون نداند از نظر ما کارش خطاست.

معاون فرهنگی وزارت علوم با تاکید بر اینکه همواره تبعیت از قانون مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است، گفت: قانونمندی یکی از ارزش‌های ماست که ما در جهت دفاع از آن تاکیداتی داریم.

هاشمی با هشدار نسبت به دانشجویان اخلالگر در دانشگاه‌ها، خاطرنشان کرد: حتی بهم زدن یک سخنرانی را نمی‌پسندیم و بر نمی‌تابیم.

معاون فرهنگی وزارت علوم اضافه کرد: اگر با هر موردی از ایجاد اختلال و بی‌نظمی مواجه شویم، واکنش نشان می‌دهیم؛ البته در موادری در دانشگاه آزاد اتفاقاتی افتاده و می‌افتد که از کانال خود دانشگاه آزاد باید مدیریت شود.

هاشمی با بیان این مطلب که موضع ما در مقابل برنامه‌ها مشترک است و همواره تاکید بر اجرای قانون داریم، گفت: مبنای اجرای قانون، مسئولان رسمی هستند و اگر دانشجویی دغدغه‌ای و یا اعتراضی دارد؛ می‌توانند آن را با مسئولان در میان بگذارند و به صورت قانونی اعتراضاتش را مطرح کند؛ اما دانشجویان حق ندارند به هیچ وجه جلسه‌ای را به هم بریزند.

معاون فرهنگی وزارت علوم اضافه کرد: اگر شاهد بی‌نظمی و ایجاد تنش در مراسم‌هایی که در دانشگاه برگزار می‌شود، باشیم؛ برخوردهای قانونی خواهیم داشت و در ابتدا به دانشجویان تذکر داده می‌شود و پس از آن کمیته‌های انضباطی ورود پیدا خواهند کرد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:44 - 1394/09/21
دانشجو های حال حاضر ایران بیشتر شبیه بچه مدرسه ای های تنبل و حاشیه دار شدن...... محدودیت که هیچ به نظرم باید برای هر دانشکده ای یکی دو نفر ناظم بذارن..... دانشجوهای امروزی فقط اسم و اعتبار دانشجویی رو یدک میکشن...... دنبال هر داستانی هستن جز درس و تخصص.....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج