واعظی: مراقب کلاهبرداری پیامکی باشید
۲۷۵۵۷۳
۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۵
۸۰۱۸ 
وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از شبکه های اجتماعی خود نوشت: پیامک های ارسالی به نام وزارت ارتباطات و اعلام برنده شدن افراد و درخواست رمز کارت بانکی کلاهبرداری است؛ مردم هوشیار باشند.
خبرگزاری ایرنا: وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از شبکه های اجتماعی خود نوشت: پیامک های ارسالی به نام وزارت ارتباطات و اعلام برنده شدن افراد و درخواست رمز کارت بانکی کلاهبرداری است؛ مردم هوشیار باشند.

محمود واعظی در شبکه اجتماعی تبیان نوشت: برخی افراد سودجو با سوءاستفاده از نام وزارت ارتباطات و ارسال پیامک به کاربران اعلام می کنند که آنها در مسابقه یا قرعه کشی این وزارتخانه برنده شدند و با دریافت رمز کارت بانکی کاربران، قصد کلاهبرداری از آنان را دارند.

وی تاکید کرد: این گونه پیامک ها هیچ ارتباطی به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ندارد و کلاهبرداری است؛ از این رو مردم هوشیار باشند.

گفتنی است، کلاهبرداری با نام وزارت ارتباطات در سابق نیز وجود داشته است به گونه ای که در سال 1392 نیز وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت های وابسته در اطلاعیه ای اعلام کردند: هیچ گونه قرعه کشی ندارند و استفاده از نام این مجموعه ها با هدف سودجویی و کلاه برداری است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج