كريمی: سید حسن شرایط خبرگان را دارد
۲۷۸۳۱۹
۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۷
۱۳۴۹۷ 
حضرت آيت الله سيد جعفر كريمي رييس شوراي استفتائات مقام معظم رهبري گفت: سيد حسن خميني از حيث علمي، سياسي و اعتقادي براي مجلس خبرگان صلاحيت دارد.
پایگاه خبری انتخاب: حضرت آيت الله سيد جعفر كريمي گفت: سيد حسن خميني از حيث علمي، سياسي و اعتقادي براي مجلس خبرگان صلاحيت دارد.

یک شاگرد امام خميني طی گفت و گویی در پاسخ به سؤالي در خصوص حضور آيت الله سيد حسن خميني در انتخابات خبرگان گفت: هركس عملكرد و جايگاه ايشان را ملاحظه كند صلاحيت او برايش روشن مي شود.

رييس شوراي استفتائات مقام معظم رهبري افزود: وجود ايشان در انتخابات مجلس خبرگان رهبری وجود مفيدي خواهد بود.

آيت الله سيد جعفري كريمي با اشاره به جايگاه علمي يادگار امام گفت: من نوشته ي ايشان( كتاب الافادات و الاستفادات) را ديده ام قوت علمي ايشان براي من معلوم است و همان ذوق و انديشه ي امام در ايشان نيز وجود دارد.

اين استاد برجسته حوزه ي علميه در پايان با اشاره به ثبت نام آيت الله سيد حسن خميني در انتخابات مجلس خبرگان رهبری تصريح كرد: ايشان از حيث علمي، سياسي و اعتقادي بحمدلله همه شرايط را داراست.

آیت الله کریمی از شاگردان مطرح و محبوب امام بود و  مسئوليت امتحان از طلاب و نظارت بر دفتر شهريه ي ايشان را بر عهده داشت.

ایشان هم اكنون ناظر و رييس شوراي استفتائات مقام معظم رهبري است و به امر معظم له، تنظيم استفتائات رهبري در قالب كتاب تحت نظارت ايشان انجام مي گيرد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج