عاقبت سواستفاده از کارت سوخت
۲۸۲۸۶۰
۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۵
۹۹۳۵ 
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: کارت های سوخت عمومی در صورت سوء استفاده از سهمیه به مدت دو تا شش ماه مسدود و غرامت لیتراژ مصرف شده نیز از مالکان آنها دریافت می شود.
ایرنا: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: کارت های سوخت عمومی در صورت سوء استفاده از سهمیه به مدت دو تا شش ماه مسدود و غرامت لیتراژ مصرف شده نیز از مالکان آنها دریافت می شود.

علی اصغر عباسی روز یکشنبه  افزود: برخی از دارندگان وسایط نقلیه عمومی از سهمیه عمومی تخصیصی سوء استفاده و نسبت به عرضه آن خارج از مقررات سهیمه بندی در سطح جایگاه ها اقدام می کنند.

وی اظهار کرد: بر این اساس بازرسان شرکت نفت نیز ضمن تشدید بازدیدهای شبانه روزی خود از جایگاه های تابعه نسبت به کنترل مستمر سوخت گیری با کارت ها در جایگاه ها مبادرت می کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان ادامه داد: در این راستا ضمن ارتقای قابلیت سامانه هوشمند مستقر جایگاه ها برای کنترل تراکنش های سوخت گیری تکراری و خطا همچنین با ارتقای کمی و کیفی دوربین های مستقر در جایگاه ها شرایطی فراهم شده است که امکان کنترل تمامی تراکنش های سوخت گیری برای بازرسان وجود دارد.

وی بیان کرد: طی خرداد امسال و با حذف نظام سهیمه بندی بنزین در عمل سوء استفاده از سهمیه کارت های عمومی بنزین از قبیل تاکسی، آژانس های مسافربری منتفی شده است و همچنان برخورد با عرضه کنندگان سهمیه عمومی دارندگان وسایط نقلیه نفتگاز ادامه دارد.

عباسی افزود: بر اساس کنترل های به عمل آمده در 9 ماهه امسال در مجموع 113 کارت سوخت بنزین و نفتگاز به دلیل سوء استفاده از سهمیه شناسایی و با متخلفان مطابق با قانون برخورد شده است.

وی یادآوری کرد: غرامت نیز با توجه به هر لیتراژ سوء استفاده از مالک متخلف دریافت شده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان خاطرنشان کرد: هم اکنون با تشکیل کمیته تخلفات و با حضور نمایندگان اداره کل تعزیرات، نیروی انتظامی استان و شرکت ملی پخش و فراورده های نفتی منطقه به تخلفات انجام شده رسیدگی می شود
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج