پسر شما هم دوست دارد دختر باشد؟
۲۸۴۳۴۰
۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۷
۷۸۲۶ 
نقش جنسی تا حد زیادی تابع محیط است. برای مثال یک پسربچه از پدرش الگو می‌گیرد و دوست دارد مثل او باشد و یک دختربچه از مادرش الگوبرداری می‌کند.
وب سایت نی نی بان: نقش جنسی تا حد زیادی تابع محیط است. برای مثال یک پسربچه از پدرش الگو می‌گیرد و دوست دارد مثل او باشد و یک دختربچه از مادرش الگوبرداری می‌کند.

پسر شما هم دوست دارد دختر باشد؟

پسر شما هم دوست دارد دختر باشد؟

اگر شما هم فکر می‌کنید رفتارهای فرزندتان تداعي‌كننده جنس مخالفش است يا عملكرد و انتخاب او با آنچه بايد باشد سازگاري ندارد، حتما این مقاله را بخوانید تا با علائم اختلال هویت جنسی و راه‌های صحیح برخورد با آن آشنا شوید. دکتر فاطمه رنجبر، متخصص اعصاب و روان و فلوشیپ روانپزشکی کودک و نوجوان شما را در این زمینه راهنمایی می‌کند.
 
ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...رابطه باروری با سطح تحصیلات!

پسر شما هم دوست دارد دختر باشد؟

مشکلات اقتصادی، افزایش سطح سواد، گرایش به اشتغال خارج از منزل و... باعث افزایش سن ازدواج و در نتیجه کاهش میزان موالید است. باروری و زاد و ولد از جمله مهم‌ترین عوامل رشد جمعیت هر جامعه‌ای است.
بارداری های پرخطر با این بیماری ها

پسر شما هم دوست دارد دختر باشد؟

سابقه ابتلا به برخی از بیماری ها و مصرف برخی از داروها، می تواند بارداری را خطرساز کند. مهم ترین و شایع ترین بیماری هایی که بارداری های پرخطر را به همراه دارند، چه بیماری هایی هستند؟

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...مادران بی‌ خیال، مگه داریم؟!

پسر شما هم دوست دارد دختر باشد؟

حتی بهترین پدر و مادرها هم گاهي براي رسيدگي به امور منزل و تربيت بچه‌ها دچار افراط و تفریط می‌شوند. شاغل بودن با وظیفه مادری که ادغام می‌شود، شخصیت خاصی از مادران می‌سازد. آنها با خود می‌گویند باید به هر ترتیب که شده با تمام انرژي همه زمان‌هایی را که در خانه نیستند، جبران کنند اما این دیدگاه از آنها شخصیت‌های مختلفی می‌سازد که گاهی در تربیت و رشد کودک اختلال ایجاد می‌کند. تمام مادران شاغل می‌دانند در درجه اول مادرند بنابراین باید تا آنجا که امکان دارد کارآمد عمل کنند؛ حتی زمانی که با کودکان‌شان در حال مجادله و بحث هستند.برنامه غذایی کامل برای کودک دو ساله

پسر شما هم دوست دارد دختر باشد؟

یک برنامه غذایی مناسب باید کلیه مواد مغذی (مواد نشاسته ای، پروتئینی، چربی، ویتامین ها و املاح) را به نسبت های متعادل در اختیار کودک قرار دهد تا انرژی مورد نیاز او که معمولا بر اساس یکصد کیلوکالری به ازاء هر کیلو گرم وزن بدن است تامین شود.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج