میل جنسی تان را دوباره زنده کنید
۲۸۶۰۱۲
۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۱
۱۲۶۸۹ 
اگر میل جنسی‌تان را از دست داده‌اید نگران نباشید چون شما تنها نیستید. تحقیقات نشان می‌دهد حدود یک سوم از زنان و ۱۵ درصد از مردان دچار عدم تمایل جنسی هستند.
وب سایت نی نی بان: تغییرات هورمونی عوارض بسیار زیادی در میل جنسی ایجاد میکنند و قرص‌های ضد بارداری بزرگترین عامل این تغییرات هستند.

میل جنسی تان را دوباره زنده کنید

میل جنسی تان را دوباره زیاد کنید

اگر میل جنسی‌تان را از دست داده‌اید نگران نباشید چون شما تنها نیستید. تحقیقات نشان می‌دهد حدود یکسوم از زنان و ۱۵ درصد از مردان دچار عدم تمایل جنسی هستند. اما کارهایی هست که با انجام آنها می‌توانید این میل را دوباره زنده کنید.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...لجبازی کودک و ۸ راهکار طلایی

میل جنسی تان را دوباره زیاد کنید

از سن دو سالگی تفکر خودمحور در کودک شکل می‌گیرد که به اصطلاح عامیانه می‌گویند کودک لجباز شده است. این یکی از مراحل رشدی در کودک است و به صورت طبیعی اتفاق می‌افتد اما باید توسط والدین در کودک کنترل شود چون می‌تواند ادامه پیدا کند و فرزند آنها تبدیل به یک بزرگسال لجباز شود.
ارزان‌ ترین خوردنی برای افزایش شیر مادر

میل جنسی تان را دوباره زیاد کنید

مادرانی که نوزاد شیرخوار دارند و از شیر خود به کودکشان می‌دهند باید در انتخاب مواد غذایی و میزان آن دقت زیادی داشته باشند، زیرا هر چه می‌خورند بر میزان شیری که در سینه‌هایشان تولید می‌شود تأثیر بسزایی خواهد داشت. در اینجا خوردنی‌هایی معرفی شده‌اند که بهترین تأثیرگذاری را بر این روند دارند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...راهکارهای خاتمه دادن به خیانت زناشویی

میل جنسی تان را دوباره زیاد کنید

برخی می‌گویند دلیل خیانت مخفی‌کاری و دروغ‌گویی و برخی دیگر دلیل آن را فرصت تصادفی مهیا شده برای فرد در نظر می‌گیرند. تا دو قرن پیش، ازدواج بیشتر در قالب تک‌همسری ژنتیکی بود تا افراد بتوانند مزارع کشاورزی و دام خود را برای نسل‌های آینده نگه دارند. این تک‌همسری برای این ضروری بود که کسی خیانت نکند و داراییِ فرد در اختیار پسران او بماند.واکسن‌ های ضروری قبل از بارداری

میل جنسی تان را دوباره زیاد کنید

اگر قصد باردار شدن را دارید، باید حتما به پزشک مراجعه کرده و برای دریافت واکسن‌های لازم با او مشورت کنید. واکسن‌ها در این دوره نه تنها برای حفظ سلامتی خود شما ضروری هستند، بلکه سلامت فرزند شما را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهند.

 سیستم ایمنی بدن شما، خط مقدم مبارزه با بسیاری از بیماری‌ها و عفونت‌ها برای جنین محسوب می‌شود. پس اگر باردار هستید یا قصد باردار شدن را دارید، مطمئن شوید که واکسن‌های لازم را دریافت کرده‌اید.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج