ملکۀ شکار 2015 معرفی شد! +عکس
۲۸۶۲۷۲
۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۴
۱۰۲۹۹ 
ملکه یا سادیستِ متظاهر؟
زنی که با افتخار حیواناتی نظیر خرسهای گریزلی و گوزن کانادایی را می‌کشد، با برنده شدن در یک برنامۀ تلویزیونی بحث‌برانگیز، امسال عنوان "شکارچی زن سال" را نصیب خود کرد.
وبسایت فرادید: زنی که با افتخار حیواناتی نظیر خرسهای گریزلی و گوزن کانادایی را می‌کشد، با برنده شدن در یک برنامۀ تلویزیونی بحث‌برانگیز، امسال عنوان "شکارچی زن سال" را نصیب خود کرد.

ملکۀ شکار 2015 معرفی شد!
راست: شانون لانسدون (برندۀ امسال) چپ: ربکا فرانسیس (برندۀ پیشین)

 
به گزارش اکسپرس، شانون لنسدون، در رقابت با پنج زن شکارچی فینالیست دیگر که از ملیتهای مختلف بودند، توانست برندۀ جایزۀ بحث برانگیز این شوی تلویزیونی شود. این در حالی است که برندۀ سال قبل تهدید به مرگ شده است.

ملکۀ شکار 2015 معرفی شد!
شانون لانسدون به همراه دیگر فینالیستها

 
همچنین گروههای حقوق حیوانات همۀ شرکت‌کنندگان در این مسابقه‌ را "سادیستی" و "نامتعادل" خوانده‌اند. این زنان شکارهای خود را با ژست گرفتن در کنار حیواناتی که شکار کرده‌اند و انتشار عکس آنها به رخ می‌کشند. شکارهایی که شامل حیوانات در معرض انقراضی نظیر شیر، زرافه، گورخر، و گوزن شمالی هم می‌شود.
 
شانون، از خلیج نانوس در بریتیش کلمبیای کاناد، خود را یک طرفدار حفظ منابع طبیعی می‌داند و برای خود نقش "آموزگارِ نسل آیندۀ شکارچیان و راهنمایان تور" را متصور است.
 
او در پروفایل اینستاگرام خود گفته است: "من فقط ادامه‌دهندۀ یک سنت خانوادگی هستم."

ملکۀ شکار 2015 معرفی شد!
لورین لارنس، از فینالیستهای پیشین
 
او شنبه شب پس از رقابتی 9 ماهه با 19 زن زن دیگر در یک شوی تلویزیونی بحث‌برانگیز، با اتکا به یک رای‌گیری آنلاین توانست برندۀ مسابقه شود.
 
تهیه‌کنندگان این برنامه گفته‌اند که این رای‌گیری بنا نبوده که "یک رقابت بر سر محبوبیت" باشد، بلکه "فرصتی بوده تا توجه و آگاهی عمومی بیشتری نسبت به زنان و شکار جلب شود."

ملکۀ شکار 2015 معرفی شد!
تانیا چگویدن، شرکت‌کننده‌ای از آفریقای جنوبی

 
در فیسبوک برنامۀ "Extreme Huntress" آمده است: "همۀ تلاش ما این است که میراث طبیعی خود را حفظ کنیم. اگر مادری به شکار برود، فرزندانش هم خواهند رفت."
 
همۀ شرکت‌کنندگان در این مسابقه در هنگام آغاز مسابقه در ماه می گفته‌ بودند که نسبت به عکس العمل عموم نگرانند، اما در طول مسابقه از "حق" خود برای کشتن حیوانات دفاع کردند.
 
شانون، پا جای پای ربکا فرانسیسی گذاشته که در سال 2010 برندۀ این مسابقه شد و پس از آنکه عکسی از خود با یک زرافه که شکار کرده بود منتشر کرد، مورد انتقاد مکرر حامیان حقوق حیوانات قرار گرفت.
 
فعالان حقوق حیوانات خشمگین علیه خانم فرانسیس دست به کار شدند و حتی او را تهدید به مرگ کردند، اما او حاضر به پذیرش این امر که خطایی از او سر زده نشد.

ملکۀ شکار 2015 معرفی شد!
ربکا فرانسیس

ملکۀ شکار 2015 معرفی شد!
عکسی از ربکا فرانسیس که خشم فعالان حقوق حیوانات را برانگیخت
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1394/10/23
سانسورت تو حلقم....
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1394/10/23
عجب هنری ! حیوون بدبخت
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1394/10/23
خدا لعنت کنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج