عربستان انفجار در کشورش را سانسور کرد
۲۸۶۴۷۴
۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۱
۱۴۶۱۵ 
شهروندان ساکن شرق عربستان از شنیدن صدای انفجارهایی در شهر صنعتی بقیق خبر داده اند، این در حالی است که رژیم سعودی به سانسور شدید این خبر روی آورده است.
خبرگزاری تسنیم: شهروندان ساکن شرق عربستان از شنیدن صدای انفجارهایی در شهر صنعتی بقیق خبر داده اند، این در حالی است که رژیم سعودی به سانسور شدید این خبر روی آورده است.

پایگاه خبری العهد به نقل از شهروندان ساکن منطقه شرقی عربستان(منطقه‌ شیعه‌نشین) اعلام کردند صدای  انفجارهایی را عصر امروز سه شنبه در شهر بقیق در شرق این کشور شنیده‌اند.

شهر بقیق یک شهر صنعتی در شرق عربستان به شمار می‌رود، این در حالی است که مقامات سعودی به سانسور این خبر و خودداری از ارائه هرگونه اطلاعاتی درباره این حادثه پرداخته‌اند.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که فضای حاکم بر شهرهای منطقه شرقی عربستان در پی جنایت آل سعود در به شهادت رساندن شیخ مجاهد شیخ نمرباقرالنمر همچنان ملتهب و ناآرام است و اعتراضات مردمی به این جنایت همچنان ادامه دارد.

شهر بقیق از مهمترین شهرهای صنعتی عربستان به شمار می‌رود، این شهر میان شهرهای الاحساء و الدمام قرار دارد و بزرگترین میادین نفتی در آن واقع است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج