رابطه جنسی بعد از آمدن کوچولوی تازه وارد
۲۸۶۷۶۵
۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۰
۱۴۳۱۶ 
مشغله‌ی شما پس از تولد نوزاد می‌تواند یک مشکل باشد. با آمدن کودک جدید تغییر در روابط جنسی مشکلی است که اغلب زوج‌ها با آن مواجه می‌شوند.
وب سایت نی نی بان: مشغله‌ی شما پس از تولد نوزاد می‌تواند یک مشکل باشد. با آمدن کودک جدید تغییر در روابط جنسی مشکلی است که اغلب زوج‌ها با آن مواجه می‌شوند.

رابطه جنسی بعد از آمدن کوچولوی تازه وارد

تولد نوزاد جدید و رابطه جنسی شما

یکی از بزرگ‌ترین موانع ادامه‌ی رابطه‌ی جنسی خستگی زیادی است که مراقبت از نوزاد همراه دارد. برای چند ماه نوزاد شما هر شب حدود ۲ تا ۳ ساعت شیر می‌خورد. سی درصد نوزادان تا نه‌ماهگی شب‌ها زیاد نمی‌خوابند. این کمبود خواب باعث می‌شود مادران میل جنسی خود را از دست دهند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...درمان ترک پوست شکم در بارداری

تولد نوزاد جدید و رابطه جنسی شما

بارداری اتفاق خوبی است حتی وقتی ویار دارید، پاهای‌تان ورم کرده و مجبورید هر ۵ دقیقه سری به دستشویی بزنید، اما از آنجا که موجودی در درون شما در حال رشد است، همه اینها را به جان می‌خرید. در عین حال برخی عوارض جانبی هم هست که ممکن است دائمی شود که از جمله آنها می‌توان به ترک پوست اشاره کرد. در اینجا برخی نکات مهم برای پیشگیری از کشیدگی پوست شکم در دوران بارداری را با شما در میان می‌گذاریم.
اینگونه بچه را راه بیاندازید

تولد نوزاد جدید و رابطه جنسی شما

الان موقعی است که فرزندتان دلش می‌خواهد جنب‌وجوش کند و از این طرف به آن طرف سرک بکشد. بهتر است شما هم با فرزندتان همراه شوید و گه‌گاه شما هم بچگی کنید!!

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...جلوی فریاد زدن کودک را چگونه بگیریم؟

تولد نوزاد جدید و رابطه جنسی شما

زمانی که کودک شروع به فریاد زدن می‌کند، و می‌خواهد کارها به روشی که او می‌خواهد انجام شود، باور این که این کودک همان موجود کوچکی است که قلب شما را با عشق پر می‌کرد سخت خواهد بود.غذاهایی که درد زایمان را کاهش می‌دهند

تولد نوزاد جدید و رابطه جنسی شما

ممكن است برای خانم‌های باردار این سوال پیش آید که چگونه می‌توان با خوردن برخی غذاها، درد زایمان را کاهش داد. آنها این سوال را از خانم‌هایی که قبلا تجربه بارداری داشته‌اند می‌پرسند تا شاید به جواب قانع‌کننده‌ای برسند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج