مصرف چای سبز باعث نازایی میشود؟
۲۸۷۶۶۷
۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۳
۱۴۳۶۵ 
کاهش وزن با چای سبز این روز‌ها مشتریان زیادی را برای خود دست و پا کرده است غافل از اینکه پشت ظاهر فریبندهٔ آن می‌تواند گاهی ترس آور و شاید مرگ آور باشد.
وب سایت نی نی بان: کاهش وزن با چای سبز این روز‌ها مشتریان زیادی را برای خود دست و پا کرده است غافل از اینکه پشت ظاهر فریبندهٔ آن می‌تواند گاهی ترس آور و شاید مرگ آور باشد.

مصرف چای سبز باعث نازایی میشود؟

مصرف چای سبز باعث نازایی میشود؟

در میان نوشیدنی‌های داغ، چای سبز محبوب‌ترین است نوشیدنی است که این روز‌ها همه به هم توصیه می‌کنند ولی بد نیست بدانیم ممکن است در کنار خواصی که داشته باشد می‌تواند حسرت شنیدن صدای یک کودک در خانه‌ را بر دلتان بگذارد.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...مامان و بابا، اولین کلماتی که فرزندتان می گوید

مصرف چای سبز باعث نازایی میشود؟

مامان و بابا، بیان کوتاه، شکسته و حتی ناکامل، هر کدام از این کلمات لذت وافری را به والدین  تزریق می کند. و البته این تنها بخش عاطفی و احساسی این حادثه ی کوچک اما در عین حال بزرگ زندگی فرزندتان است.
محدودیت های بارداری برای زنان مبتلا به ام‌اس

مصرف چای سبز باعث نازایی میشود؟


مولایی عضو کمیته علمی انجمن ام‌اس، درباره باردار شدن زنان مبتلا به ام‌اس گفت: به صورت معمول ممنوعیتی برای بارداری در بیماران مبتلا به ام‌اس وجود ندارد اما محدودیت هایی داریم به این صورت که فرد مبتلا به ام اس برای بارداری باید بیماری‌اش خاموش باشد که از طریق ام‌ آر‌ آی معلوم و همچنین از نظر معاینات پزشکی فرد سالم باشد چرا که اگر فرد دارو مصرف می‌کند برای حاملگی باید داروی خود را قطع و بعد از ۱ ماه تا ۱ سال پس از قطع مصرف دارو اقدام به بارداری نماید.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...۵ قانون نظافت، که هر کودکی باید یاد بگیرد

مصرف چای سبز باعث نازایی میشود؟

کودکان منبع شلوغی در خانه هستند، بنابراین برای جلوگیری از این به‌هم‌ریختگی و حتی آماده کردن کودک برای زندگی آینده‌ی خود چه می‌توان کرد؟شاید احتمال بارداری بیشتر از تصور شما باشد!

مصرف چای سبز باعث نازایی میشود؟

اگر هرروز قرص را دریک ساعت خاص مصرف کنید احتمال بارداری در شما بسیار کمتر است، چیزی حدود ۳ درصد. اما گاه سخت است خوردن قرص را فراموش نکنید، چه برسد به استفاده در همان ساعت. بنابراین با مصرف نامنظم و فراموش کردن قرص میزان تأثیر آن به ۹۱ درصد کاهش می‌یابد.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج