سایت "الف" رفع فیلتر شد
۲۸۸۴۸
۰۵ مرداد ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۹
۲۱۸۰
دادستان تهران با نظر بازپرس مبنی بر رفع فیلتر تا انجام رسیدگی قضایی و صدور رای دادگاه سایت خبری الف موافقت کرد و سایت خبری الف رفع فیلتر شد.
خبرگزاری فارس: دادستان تهران با نظر بازپرس مبنی بر رفع فیلتر تا انجام رسیدگی قضایی و صدور رای دادگاه سایت خبری الف موافقت کرد و سایت خبری الف رفع فیلتر شد.
 
به دنبال حضور مدیر مسئول سایت الف در بازپرسی و انجام مراحل اولیه دادرسی مقامات دادستانی تهران تصمیم به رفع فیلتر گرفتند و سایت خبری الف رفع فیلتر شد.


گفتنی است روز دوشنبه 19 تیرماه به دستور دادستانی تهران الف فیلتر شد. این اقدام متعاقب پیغامی بود که روز یکشنبه 91.4.18 به الف داده شد تا مطلبی که بنا بر نظر قاضی، کامنت های با محتوای مجرمانه داشت از الف حذف شود.

این دستور حذف مطلب بر اساس تبصره 1 ماده 21 قانون جرائم رایانه ای انجام شد که اگر بلافاصله عمل می شد مانع فیلتر شدن می گردید.

 گرچه الف مطلبی را حذف کرد  ولی ظاهرا مقصود، کامنت های مطلب دیگری بود که حذف نشده باقی ماند و همین موجب دستور فیلتر شدن گردید.


در پی این اقدام مدیر مسئول الف ، احمد توکلی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با حضور در دادستانی تهران ضمن قبول مسئولیت پاسخگویی به موضوع نزد بازپرس به استناد دلایلی قانونی درخواست رفع فیلتر تا رسیدگی قضایی به موضوع را ارائه کرد.     
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج