پیام رهبری به انجمن‌ دانشجویان اروپا
۲۸۹۸۳۷
۰۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۱:۱۶
۱۱۰۳۱
رهبر معظم انقلاب «عزم‌راسخ» و «کوشش بی‌وقفه» همه جوانان و دانشجویان‌‌ایرانی را تنها راه عقیم‌سازی توطئه‌های جبهه دشمن برابر ایران اسلامی خواندند.
پایگاه‌اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای: رهبر معظم انقلاب «عزم‌راسخ» و «کوشش بی‌وقفه» همه جوانان و دانشجویان‌‌ایرانی را تنها راه عقیم‌سازی توطئه‌های جبهه دشمن برابر ایران اسلامی خواندند.

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی که امروز (جمعه) توسط حجت‌الاسلام والمسلمین جواد اژه‌ای نماینده مقام معظم رهبری در امور دانشجویان اروپا در پنجاهمین نشست سالیانه این اتحادیه در میلان ایتالیا قرائت شد، به‌شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

جوانان عزیز

اکنون به پنجاه‌ سالگی اتحادیه خود رسیده‌اید؛ نهاد مبارکی که هدایت اسلامی و شوق و طراوت ایمان را با خصلت‌های جوانی و دانشجویی پیوند می‌زند و محصول آن می‌تواند انسان‌های عالم و خردمند و پرهیزگار و بابصیرت باشد. بکوشید که خود را و اتحادیه را با این هدف‌های بلند و سعادتبار، هرچه بیشتر، همساز و هماهنگ کنید.

کشور و ملت شما برای پیمودن راه طولانی خود به چنین انسان‌هائی نیازمند است. عزم راسخ و کوشش بی‌وقفه شما و همه جوانان و دانشجویان ایران در همه‌جا تنها راه برای عقیم‌سازی توطئه‌هائی است که جبهه دشمن در برابر ایران اسلامی سرافراز، از همه نوع و با ابزارهای گوناگون طراحی می‌کند. دل پرامید و توان پرقدرتِ مادی و معنوی خود را آماده و بهنگام، نگاه دارید و با توکل به خدای علیم و حکیم به پیش بروید. خدا یار و نگهدارتان.

سیّد علی خامنه‌ای

28 دی 94
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج