درمان بی میلی به همسر
۲۹۰۸۴۹
۰۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۶
۱۲۴۷۱
گاهی اوقات بی میلی به برقراری رابطه جنسی می‌تواند شما را نگران کنید و از خودتان بپرسید که چرا شریک زندگی‌تان علاقه و صمیمیتش را از دست داده؟ آیا شما کاری کرده‌اید یا بین شما مشکلی وجود دارد؟
وب سایت نی نی بان: مردان به راحتی و با تحریک بصری، برانگیخته می‌شوند در حالی که انگیختگی زنان کمتر آشکار است و بیشتر بر عواطف و محیط تکیه دارد.

درمان بی میلی به همسر


درمان بی میلی به همسر

گاهی اوقات بی میلی به برقراری رابطه جنسی می‌تواند شما را نگران کنید و از خودتان بپرسید که چرا شریک زندگی‌تان علاقه و صمیمیتش را از دست داده؟ آیا شما کاری کرده‌اید یا بین شما مشکلی وجود دارد؟ یا حتی ممکن است که این حالت او هیچ ربطی به شما نداشته باشد و خانم دچار ناتوانی جنسی شده باشد؟ برای درک بهتر این موضوعات بهتر است به برخی موارد توجه ویژه داشته باشید.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...بچه شما هم کم حرف می‌زند؟!

درمان بی میلی به همسر

توانایی کودک شما در صحبت کردن و برقراری ارتباط یکی از مهمترین مهارت‌های بسیار مهم محسوب می‌شود که او در این سال‌ها به تدریج فرامی‌گیرد. درحالی که برخی کودکان به طور طبیعی خوب و حتی زیاد حرف می‌زنند و حتی پیدا کردن راهی برای آرام کردن آنها دشوار به نظر می‌رسد اما کم نیستند کودکانی که بیشتر از آنکه حرف بزنند، شنونده هستند.
نگرانی های رایج در دوران بارداری

درمان بی میلی به همسر

با شروع دوران بارداری، سوالات بسیاری ذهن مادران باردار را به خود مشغول می‌کند که گاهی اوقات نگرانی و همین طور تشویش ذهنی آنها را به دنبال دارد، اما در این مطلب به برخی از سوالات مهم پرداخته می‌شود تا مادران با خیال آسوده‌تری بتوانند دوران بارداری را پشت سر بگذارند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...در زمان تشنج کودک چه باید کرد؟

درمان بی میلی به همسر

زمانی که دمای بدن کودک به صورت ناگهانی افزایش پیدا کند (بالاتر از ۳۴ و ۴۰ درجه) تشنج ناشی از تب کودک را درگیر می کند؛ البته در این حالت تهوع و استفراغ همراه با تغییر در میزان هوشیاری کودک نیز ایجاد می گردد و اغلب کودکان بین سنین ۱۵ تا ۱۸ ماه به این نوع اختلال مبتلا می شوند.حاملگی بی دردسر با این ۹ قانون طلایی

درمان بی میلی به همسر

تصمیم به بارداری موجی از اتفاقات مثبت و خوشایند را روانه زندگی زوج و به خصوص زن می‌کند. یک زن با آگاهی از این واقعیت که برای داشتن یک بارداری کامل و سالم، فاکتورهای مختلفی از جمله خواب کافی و تغذیه مناسب نیاز تأثیرگذار هستند، سبک زندگی خود را تغییر داده و خود را از انتخاب های سالم بهرمند می‌کند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج