20 سال حبس برای سارقین مشروب‌ خوار
۲۹۱۳۷
۰۹ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۳
۵۸۸۳
دو متهم به سرقت مقرون به آزار كه در جريان تحقيقات به شرب خمر نيز اعتراف كرده بودند از سوي شعبه 1155 دادگاه عمومي جزايي تهران مستقر در دادسراي ناحيه 27 به 20 سال حبس و 308 ضربه شلاق محكوم شدند.
خبرگزاری ایسنا: دو متهم به سرقت مقرون به آزار كه در جريان تحقيقات به شرب خمر نيز اعتراف كرده بودند از سوي شعبه 1155 دادگاه عمومي جزايي تهران مستقر در دادسراي ناحيه 27 به 20 سال حبس و 308 ضربه شلاق محكوم شدند.

 شعبه 1150 دادگاه عمومي جزايي تهران «پوريا.و» و «نيما.الف» را به اتهام مشاركت در 12 فقره سرقت مقرون به آزار توام با ضرب و جرح شكات و با استناد به مواد 42 و 174 و 652 و 667 قانون مجازات اسلامي به تحمل هر كدام 10 سال حبس و 74 ضربه شلاق و استرداد اموال شكات محكوم كرد.

اين متهمان كه در جريان تحقيقات به شرب‌ خمر نيز اعتراف كرده بودند هر كدام به تحمل 80 ضربه شلاق نيز محكوم شدند.

«پوريا.و» و «نيما.الف» به همراه 2 نفر ديگر به نام‌هاي «حسين.ك» و «الياس.ش» كه فعلا متواري هستند به عنوان مسافر خودرو شكات سوار اتومبيل آنها مي‌شده و در فرصت مناسب با چاقو مالك خودرو را تهديد و او را از ماشين پياده مي‌كرده‌اند و بعضا با ضرب و جرح شكات اموال آنها را به سرقت مي‌بردند.

اين متهمان با اتومبيل شكات از محل متواري مي‌شدند و بعد از چند روز خودرو را در خيابان‌هاي مختلف تهران رها مي‌كردند.

قاضي محمد ايماندوست در راي صادره در اين پرونده اظهار كرده است كه درخصوص جراحات وارده به شكات به لحاظ اينكه متهمان، منكر ضرب و جرح شده و شكات نيز ضرب و جرح توسط «حسين.ك» را تاييد كرده‌اند و پرونده نسبت به متهمان فراري در دادسرا مفتوح است، دادگاه خود را فارغ از اتخاذ تصميم مي‌داند.

اين راي ظرف 20 روز از تاريخ ابلاغ قابل اعتراض در محاكم تجديدنظر استان تهران است.      
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج