پس از ایران؛ دیوار مهربانی‌ در چین +عکس
۲۹۲۴۳۶
۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۶
۱۱۸۲۳
به گزارش آژانس‌های خبری بین‌المللی "دیوار مهربانی" در شهر ژومادیان چین درست هماند آن‌چه پیش از این در ایران وجود داشت به راه افتاده است.
برترین ها: "دیوار مهربانی" در چین درست همانند آن‌چه در ایران دیده می‌شود، بر پا شده است. دیواری برای آویختن لباس‌هایی که نو و قابل استفاده هستند اما دیگر به کار صاحبش نمی‌آیند. در عوض کسانی که نیازمند هستند آن‌ها را برمی‌دارند.

پس از ایران؛

به گزارش آژانس‌های خبری بین‌المللی "دیوار مهربانی" در شهر ژومادیان چین درست هماند آن‌چه پیش از این در ایران وجود داشت به راه افتاده است.

پس از ایران؛

دیواری برای آویختن لباس‌هایی که نو هستند اما دیگر به کار صاحبش نمی‌آیند. در عوض کسانی که نیازمند هستند آن‌ها را برمی‌دارند.

پس از ایران؛

دیوار مهربانی

"نیاز نداری بذار، نیاز داری بردار"

پس از ایران؛

چندی پیش "دیوار مهربانی" در ایران به راه افتاد. مشهد شاید اولین شهری در ایران بود که "دیوار مهربانی" را برپا کرد اما پس از آن شیراز، اصفهان و کرمان نیز به این طرح پیوستند. حالا "دیوار مهربانی" در چین نیز راه افتاده است.

پس از ایران؛

بازتاب گسترده اقدام "دیوار مهربانی" در رسانه‌های بین‌المللی، باعث به راه افتادن دیوارهای مشابه در دیگر نقاط دنیا شده است.

پس از ایران؛

در اروپا شبیه این طرح فراوان به چشم می‌خورد. کانتینرهای بزرگ فلزی شبیه جایگاه‌های زباله در هر محله وجود دارد تا ساکنان محل لباس‌ها و کفش‌های اضافی‌شان را در آن بریزند.

پس از ایران؛

علیرغم رشد سریع اقتصادی چین در دهه‌های اخیر، در این کشور نیز همـچون ایران آمار افراد زیر خط فقر بالاست و شکاف طبقاتی نسبت به دهه‌های پیش افزایش یافته است.

پس از ایران؛

در کشور چین افرادی که روزانه کمتر از یک دلار درآمد دارند فقیر محسوب می‌شوند.

پس از ایران؛

رشد اقتصادی نامتوازن در چین باعث تمرکز ثروت در مناطق شهری و گسترش فقر در مناطق روستایی شده است.

پس از ایران؛

در سال‌های اخیر بسیاری از ساکنان فقیر روستاهای چین، راهی شهرها شده‌اند.

پس از ایران؛

حدود ۶۰ میلیون کودک بی‌سرپرست و بی‌پناه در چین وجود دارد. والدین بسیاری از این کودکان برای یافتن کار کودکان خود را رها کرده‌اند.

پس از ایران؛

در سال ۲۰۱۲ برای اولین‌بار جمعیت شهرنشین در چین از جمعیت روستانشین بیشتر شد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Turkey
18:42 - 1394/11/10
در دو شهر ترکیه هم این روش جالب و قشنگ ایرانی که بیانگر روح آزادگی و نوع دوستی ایرانیان است تقلید شد منتها بنا به خصلت خاص مردمان ن=ترک که همه چیز را از آن خویش میدانند این خصلت نیز بدون ذکر ماخذ تقلید شده ابتدا در شهری بنام توکات در شرق ترکیه و دو هفته بعد در شهر استانبول توسط شهرداری منطقه ای تقلید شد که در اینترنت میتوان تصاویر را یافت. درود بر همه ایرانیان آزاده که هنوز توع دوستی و کمک به انسان و حیوان و همه جانداران را فراموش نکرده اند و تمنا از درگاه الهی که هرچه زودتر برخی رفتارهای خشن توسط عده ای قلیل را نیز متوقف کنند تا ایرانی همانی بماند که هزاران سال بوده است.
پاسخ ها
کاربر
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۱
فرمایشتون عالی بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج