تفكيک جنسيتی مجريان به "روز از نو" ضربه زد
۲۹۲۸۸
۱۰ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۲
۷۴۵۴
تعدد مجريان و شلوغي در برنامه، ريتم تند و همچنين طرح تفكيك جنسيتي مجريان زن و مرد از جمله عواملي بود كه موجب ضربه زدن به «روز از نو» شد.
خبرگزاری ایسنا: يكي از تهيه‌كنندگان برنامه‌ي صبحگاهي «روز از نو» دلايل ادامه‌دار نشدن اين برنامه را اينگونه برشمرد: تعدد مجريان و شلوغي در برنامه، ريتم تند و همچنين طرح تفكيك جنسيتي مجريان زن و مرد از جمله عواملي بود كه موجب ضربه زدن به «روز از نو» شد.

پيام ابراهيم‌پور گفت: برنامه «روز از نو» به گونه‌اي بود كه مجريان زيادي در آن حضور داشتند كه اين مساله باب ميل بسياري از سلايق مخاطبان واقع نمي‌شد. همچنين ريتم تند برنامه و حضور ميهمانان زياد در آن موجب مي‌شد گاهي مخاطب آن را نپسندد و در آخر هم اجراي طرح تفكيك جنسيتي مجريان زن و مرد موجب شد تا برنامه با فرمت جديدتري به روي آنتن برود، در نهايت اين سه عامل موجب ضربه زدن به «روز از نو» شدند.

 وي خاطرنشان كرد: برنامه «روز از نو» به تهيه‌كنندگي من و حامد جوادزاده، حدود شش ماه به روي آنتن رفت و اين مدت زمان براي فرم جديد خوب بود. خيلي هم بد نيست كه برنامه‌ي ما قطع شود و به جاي آن سري جديد با عوامل جديد جايگزين شوند؛ هر چند كه مي‌توانست اين برنامه با همان فرمت سابق ادامه داشته باشد.

 او در عين حال گفت: همه عوامل برنامه «روز از نو» ـ پنج‌شنبه دو هفته گذشته ـ قبل از فرارسيدن ماه مبارك رمضان از بينندگان خداحافظي كردند؛ چرا كه اين برنامه قرار است بعد از عيد فطر با يك تهيه‌كننده و عوامل جديد به روي آنتن شبكه دو سيما برود.

 ابراهيم‌پور ادامه داد: حدود سه سال است كه برنامه «روز از نو» با همين عنوان به روي آنتن رفته و از اين پس هم قرار است با اين عنوان روي آنتن باشد. ما در كل با همه عوامل خودمان خداحافظي كرديم ولي احتمال دارد برخي از مجريان پيشين «روز از نو» با سري جديد اين برنامه همكاري داشته باشند.

 تهيه‌كننده سابق برنامه «روز از نو» در ادامه گفت‌وگوي خود احساس مسرت و خوشحالي كرد از اينكه «روز از نو» در اوج جمع شد و اينگونه بيان كرد: گله‌اي ندارم از اينكه روز از نوي ما به پايان رسيد بلكه خوشحالم از اينكه اين برنامه در اوج جمع و تمام شد و به پيسي نخورديم و اين بار بر عكس بسياري از دفعات كه تهيه‌كننده از قطع برنامه‌اش ناراحت مي‌شد اين اتفاق نيفتاد چرا كه برنامه كاملا در اوج بود.

 وي اضافه كرد: يكي از دغدغه‌هاي همه تهيه‌كنندگان اين است كه برنامه‌اش در اوج جمع شود، درباره «روز از نو» هم ناراحت نيستم چرا كه ماه رمضان بهانه‌اي شد تا اين برنامه در اوج جمع شود و با فرمت سري جديد به روي آنتن برود.

 ابراهيم‌پور در پايان گفت: هميشه يكي از شعارهاي ما در راستاي برنامه‌هاي تلويزيوني اين است كه اگر برنامه‌اي در اوج جمع شود خيلي بهتر است از اينكه به پپيسي بخورد و قطع شود و اين جاي خوشحالي و اميدواري دارد كه «روز از نو» از جمله برنامه‌هاي اوج گرفته بود.        
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:41 - 1391/05/10
اخه چه خبره ٢٠٠ مجرى همه تو حر ف هم ميپرن گويش درست هم كه ندارن بارها ديدم كه حرف ر. رو. ل. تلفظ ميكنن ميگيد نه دقت كنيد. رطب ميگن لوطب .شما يك مجرى بزارين كافيه .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:21 - 1391/05/11
70 درصد مجری ها صدا وسیما اضافه هستن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج