فواید عجیب و غریبِ رابطه جنسی
۲۹۳۲۸۰
۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۱
۲۰۱۷۲ 
آیا می دانید نداشتن رابطه زناشویی و مجرد ماندن برای بدن زیان بار است؟ شاید از خودتان بپرسید رابطه جنسی چه فوایدی دارد که مجرد ماندن برای بدن مان مضر است؟
وب سایت نی نی بان: قبل از رسیدن به اوج لذت جنسی سطح هورمون اکسی توسین ۵ برابر می شود. این هورمون باعث ترشح آندورفین می شود و تمام دردهای بدن تان تسکین می یابد.

فواید عجیب و غریب رابطه جنسی

 
فواید عجیب و غریب رابطه جنسی

آیا می دانید نداشتن رابطه زناشویی و مجرد ماندن برای بدن زیان بار است؟ شاید از خودتان بپرسید رابطه جنسی چه فوایدی دارد که مجرد ماندن برای بدن مان مضر است؟ در ادامه به فواید رابطه زناشویی اشاره خواهیم کرد ...

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید... چند پیشنهاد برای کمک به تازه مادرها

فواید عجیب و غریب رابطه جنسی

اگر به دوستی که اخیرا صاحب فرزند شده بگویید که «چه کاری می توانم برایت انجام دهم؟» شک نداشته باشید یکی از دلچسب ترین جملاتی را برایش به زبان آورده اید که در این روزهای سخت آرزوی شنیدنش را دارد.
ارگاسم لذت بخش در دوران بارداری 

فواید عجیب و غریب رابطه جنسی

آیا در دوران بارداری می توان رابطه جنسی داشت یا باید از آن اجتناب کنیم ؟ رابطه زناشویی چه تاثیر روحی روی خانم های باردار می گذارد و چه فوایدی برای مادر و جنین دارد ؟ در ادامه به فواید نزدیکی زن و مرد در دوران بارداری اشاره خواهیم  کرد ...

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...سقط جنین و جمله های ممنوع!

فواید عجیب و غریب رابطه جنسی

از دست دادن جنینی که انتظار تولدش را میکشیدید، بدون شک تجربه ناخوشایندی است. علاوه بر این ممکن است از اطرافیان و از جمله همسرتان جمله هایی را بشنوید که بیشتر آزرده شوید. در اینجا برخی از جمله هایی که با از دست دادن جنین نباید به شما گفته شود را مرور میکنیم.در اولین ارتباط جنسی باردار نمی‌شوید؟!

فواید عجیب و غریب رابطه جنسی

هر پدر و مادری بعد از تولد فرزندش اولین سوالی که می‌پرسد درباره سلامتی نوزاد است؛ همه بعد از شنیدن خبر سلامتی بچه لبخند می‌زنند و یک نفس عمیق از سر آرامش خیال می‌کشند. حالا شما فرض کنید حال پدر و مادری را که بعد از این سوال با نگاه‌های به زیر انداخته دکتر و پرستار و اطرافیان مواجه می‌شود. حال این پدرومادرها را تنها خودشان می‌دانند!

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
مطالب مرتبط