فیلم: راگبی هیجان انگیز بین انسان و BMW
۲۹۶۰۴۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵
۱۰۵۲۲
در این مسابقه یک دستگاه ب ام و M3 430 در مقابل دو بازیکن حرفه‌ای راگبی انگلیسی قرار می‌گیرند تا مسابقه‌ای تن به تن را آغاز کنند.
خودرو بانک: در دنیای خودرو بیش از ده‌ها مسابقه خودرویی وجود دارد که با اکثر آن‌ها آشنایی داریم، ولی در این مقاله می‌خواهیم شما را دعوت به مسابقه‌ای تماشایی میان انسان و ماشین کنیم.

در این مسابقه یک دستگاه ب ام و M3 430 در مقابل دو بازیکن حرفه‌ای راگبی انگلیسی قرار می‌گیرند تا مسابقه‌ای تن به تن را آغاز کنند، البته مسابقه‌ای دشوار هم به نظر نمی‌رسد و حداقل برای دو بازیکن حرفه‌ای راگبی کاری نخواهد داشت که رقیب آهنین خود را مغلوب کنند.

مسابقه بسیار ساده است، به این صورت که هر چهار پنجره ب ام و M3 باز خواهد بود و به صورت دریفت چرخشی، به دور بازیکنان راگبی انگلیسی خواهد چرخید، ولی در حین چرخیدن و صورت در صورت بودن بازیکنان با خودرو، می‌بایست توپ‌های راگبی را به داخل خودرو بیاندازند. قوانین مسابقه هم این است که بازیکنان نباید از جای خود حرکت کنند و باید منتظر فرصتی مناسب برای پرتاب توپ خود باشند، توپ‌های بازیکنان هم محدود است و پس از سه پرتاب موفق توپ به داخل ماشین، مسابقه به پایان می‌رسید.

در ادامه می‌توانید ویدیوی مورد نظر را به صورت بصری تماشا کنید تا گفته‌های بالا را بهتر درک کنید.در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
فیلم: وینسنت گربه ای با پاهای تیتانیومی
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج