حربه جدید فروش بلیت استقلال – هاماربی
۲۹۸۲۸۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۱
۱۶۶۱۹ 
طرح پیش فروش بلیت دیدار دوستانه هاماربی با استقلال در نوروز 95 با استقبال چندانی از سوی سوئدی ها روبرو نشد.
ورزش سه: طرح پیش فروش بلیت دیدار دوستانه هاماربی با استقلال در نوروز 95 با استقبال چندانی از سوی سوئدی ها روبرو نشد.

در شرایطی که سفر کاروان استقلال به سوئد برای برگزاری دیدار دوستانه با هاماربی در روزهای ابتدایی سال 95 قطعی شد از دو ماه گذشته با هماهنگی دو باشگاه و شرکت اسپانسر این دیدار دوستانه مقدمات پیش فروش بلیت های بازی فراهم شد به این امید که 35 هزار بلیت در کمترین زمان ممکن به فروش برسد.

با گذشت چند هفته از آغاز فروش بلیت های این بازی استقبال چندانی از سوی سوئدی ها برای خرید بلیت ها صورت نگرفت تا همین اتفاق نگرانی شدیدی برای باشگاه هاماربی و اسپانسر طرف قرارداد رقم بخورد از همین رو شرکت MECA که در زمینه سرویس دهی به خودروها فعالیت می کند به عنوان اسپانسر حربه جدیدی را برای تشویق سوئدی ها برای خرید بلیت ها در دستور کار قرارداد که جالب توجه بود.

سایت باشگاه هاماربی در آخرین اخبار از بازی با استقلال اطلاعیه ای روی خروجی خود قرار داد که در این اطلاعیه شرکت MECA طرح جالبی برای مشتریان خود در قبال دریافت بلیت بازی استقلال – هاماربی در نظر گرفته که متن این اطلاعیه به این شرح است:«چه خوب که برای دیدن بازی استقلال و هاماربی در تاریخ 25 مارس همراه ما هستید! اگر اتومبیل خودتان را نزد ما حداقل به قیمت 3000 کرون سرویس کنید شرکت MECA  بلیت بازی هاماربی با استقلال را به شما هدیه خواهد کرد .  این سرویس می بایستی تا 9 مارس 2016 (19 اسفند 94) در تعمیرگاه‌های مکا در استان استکهلم انجام گردد. بعد از سرویس اتومبیل اطلاعات لازم برای چگونگی دریافت بلیت ها در استادیوم توسط ایمیل به شما داده خواهد شد و در صورت عدم دسترسی به آدرس ایمیل بلیت ها به آدرس منزل شما ارسال خواهند شد. همین حالا وقت سرویس اتومبیل خود را رزرو کنید.  شما حتما مطلع هستید که  با سرویس اتوموبیل تان نزد مکا این بلیت ها رایگان به شما تعلق خواهد گرفت.قیمت بلیت های هدیه 600 کرون بوده و این پیشنهاد ویژه تا تاریخ 9 مارس امسال قابل اعتبار می‌باشد».

جالب تر این که آخرین آمارها از فروش بلیت بازی استقلال با هاماربی در تاریخ 6 فروردین ماه 95 حکایت از فروش تنها 3 هزار بلیت خبر می داد یعنی کمتر از 10 درصد ظرفیت ورزشگاه که این موضوع تمام پیش بینی های مسئولان برگزاری بازی را با تردید روبرو کرده است.
برچسب ها: