ریش «حسن روحانی» رنگ عوض می کند؟
۳۰۱۲۹۲
۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۶
۷۰۲۲۱ 
«ریش» یکی از موضوعاتی بود که از روز اول دولت حسن روحانی جای بحث داشته. روزهایی که او کابینه را معرفی کرده بود، «ریش های پروفسوری» اعضای کابینه سوژه بود.
هفته نامه تماشاگران امروز: «ریش» یکی از موضوعاتی بود که از روز اول دولت حسن روحانی جای بحث داشته. روزهایی که او کابینه را معرفی کرده بود، «ریش های پروفسوری» اعضای کابینه سوژه بود. مدل ریش های جواد ظریف، اسحاق جهانگیری، محمد علی نجفی و ... باعث شده بود حتی بعضی آنها را مناسب وزارت ندانند.

نجفی که از کابینه بیرون رفت، پروفسوری معاون اول کمرنگ شد و ظریف هم به کل از خیرش گذشت. حالا مدتی است که ریش های خود حسن روحانی موضوع بحث است. روزهای اول تصور این بود که به خاطر روشن بودن رنگ مو و سفید شدن ریش ها، در نورهای مختلف ریش های او هم به رنگ آبی و زرد به نظر می آید اما تکرار این اتفاق، بحث را به این سمت برد که روحانی ریش هایش را رنگ می کند، رنگی که به نظر می رسد خیلی مرغوب نیست.

ریش آقای رییس جمهور رنگ عوض می کند؟

حمید جاوید، یکی از معروف ترین آرایشگران ایرانی است. بیشتر فوتبالیست ها، هنرمندان و حتی سیاستمداران پیش او می روند. جاوید با توجه به چهره، جایگاه اجتماعی و موقعیت شغلی هر فرد، مدل مو، ریش و ... را طراحی می کند. جاوید با طرحی مدل های موی فوتبالیست ها معروف شد. از علی کریمی و جواد نکونام گرفته تا علی سامره، حامد کاویانپور، مهدی رحمتی و وحید طالب لو، موهای شان را به دست او می سپرند.

روزهایی که کریمی و نکونام ایران نبودند، حاضر نبودند در آلمان و اسپانیا پیش آرایشگر بروند و صبر می کردند تا جاوید موهای شان را کوتاه کند. بعد از فوتبالیست ها، هنرمندان مشتری اش شدند، محمدرضا گلزار، بهرام رادان، مصطفی زمانی و ...

جاوید حالا مشتری هایی هم بین دولتمردان و چهره های سیاسی دارد و او تعیین می کند که شخصیت ها چطور ظاهرشان را طراحی کنند که در خور جایگاه شان باشد. او از چهره های روحانی و احمدی نژاد ایراد می گیرد: «روحانی چهره خوبی دارد و مردم هم او را دوست دارد اما اگر جامعه چیزی را گوشزد می کند، باید بشنویم. الان صورت آقای روحانی در جامعه مورد بحث است. کسانی که به من مراجعه می کنند، اول با احتیاط می پرسند که من آرایشگر رییس جمهور هستم یا نه بعد هم می گویند چرا صورتش اینجوری است؟ چرا صورتش رنگ عوض می کند. پررنگ می شود، کمرنگ می شود. پشت این تعجب و سوال منظوری هست و ما باید این فیدبک ها را بگیریم. این تعجب ها از صورت آقای روحانی نشان می دهد که ظاهرشان خوب نیست. اگر خوب بود، از کاری که روی صورتش انجام شده بود، تعریف می کردند. مردم خیلی خوب تشخیص می دهند. ما کسی مثل آقای خاتمی را داشته ایم که همه ظاهرش را می پسندیدند.»

ریش آقای رییس جمهور رنگ عوض می کند؟

مشکل اصلی صورت روحانی از نظر جاوید رنگ ریش است: «من آرایشگر آقای روحانی را نمی شناسم اما اگر به تجربه من احتیاج داشته باشند، حتما کمک می کنم. مشکل اصلی این است که رنگ ریش ایشان بعضی وقت ها تم آبی دارد. تا حالا کسی را ندیده ام از این رنگ استفاده کند. این مشتقات رنگ غیرعادی است. بعضی وقت ها هم رنگ ریش شان زرد می شود. اکسیده کردن ممکن است این تاثیر را روی رنگ ریشش بگذارد. تلفیق رنگ با شوینده ها یا مواد دیگر هم ممکن است یک واکنش رنگی دیگری بدهد. با این حال اگر بخواهیم دقیق صحبت کنیم، لازم است چند نفر کنار هم کارشناسی کنیم و به نتیجه خوبی برسیم.. با توجه به وجاهت رییس جمهوری بهتر است چند نفر با هم نظر بدهند.»

جاوید معتقد است که از راه دور نمی شود برای تغییرات در چهره فردی نظر قطعی داد: «من برای افرادی که کار می کنم، یک جلسه وقت می گذارم، آناتومی صورتش را از نزدیک می بینم و همه شرایط را بررسی می کنم. این درست نیست که از دور کسی را دیزاین کنم. در ظاهر آقای روحانی هم یک رفتار منحصر به فردی است که من دوستش دارم. رفتارش متمدنانه، مدبرانه و همراه با آرامش است. اگر من بخواهم کاری روی ظاهر رییس جمهور انجام بدهم، این رفتارها، مناسبت هایی که در آنها حضور دارد و مجامع بین المللی که می رود را در نظر می گیرم.»

ریش آقای رییس جمهور رنگ عوض می کند؟

اسم مشتری های سیاسی را نمی گویم

«من از بین افراد سیاسی مشتری های زیادی دارم اما اسم آنها را به کسانی که پیش من می آیند، نمی گویم. اگر این کار را بکنم، احساس امنیت را از آنها می گیرم. من مشتری عادی ندارم و باید به افرادی برسم که در جامعه بیشتر دیده می شوند. سعی می کنم وقت هایی که برای مشتریانم می گذارم، طوری باشد که امنیت شان تامین باشد.»

احمدی نژاد به پیرایش نیاز داشت نه جراحی

روی چهره محمود احمدی نژاد می شد تغییرات بهتری صورت بگیرد ولی نشد. تغییرات باید هوشمندانه تر از این انجام می شد. با توجه به کاراکتری که از احمدی نژاد شکل گرفته بود، او به آناتومی و فرم دیگری احتیاج داشت. تغییراتی که روی صورت او ایجاد شد، خیلی ساده انگارانه بود.

ریش آقای رییس جمهور رنگ عوض می کند؟

کسانی که روی صورت احمدی نژاد کار کردند یا جسارت این کار را نداشتند یا خیلی به آناتومی چهره اش توجه نکرده بودند. منظور از تغییر آناتومی و فرم، اعمال جراحی نیست. از نظر من او بیشتر از جراحی به پیرایش بهتری نیاز داشت. با تغییر مدل مو یا چند تغییر پیرایشی می شد جواب بهتری گرفت.

دردسر مشایی

«مشایی مشتری من نبود. آن موقع که سر کار بود، این شایعه را ساخته بودند. این موضوع برای من هم دردسر شد. کسانی که مخالف او بودند، شنیده بودند که به دفتر من می آید به همین دلیل یک روز به دفترم هجوم آوردند. راه صحیحی برای مخالفت انتخاب نکرده بودند و باعث شدند دفتری را که برایش زحمت کشیده بودم از دست بدهم.»
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1394/12/12
درمورد آقای روحانی من هم متوجه شده بودم فکر میکردم اشتباه میکنم
پاسخ ها
الی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۳
آخه به شما چ مربوطه؟ نظر می دین؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۳
الان دقیقاً به شما مربوط شد که نظر دادی؟اعصاب نداری قرص بخور برو بخواب نه اینکه چرند بنویسی .خودتم فهمیدی چی گفتی؟یا اینکه منومیشناسی؟نکنه فامیل آرایشگرآقای روحانی هستی ؟ادب هم خوب چیزیه .مگه به تو گفتم که به تیتیش قبات برخورد ؟جندسالته؟
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1394/12/12
خدایا ببین ما با چه کسانی سروکار داریم !!!!!!!!!!!!!رنگ مو رنگ ریش و پیرایش چهره وووو.....آدم همین چهره ای رو که داره بهش برسه کافیه و این مزخرفاتی که این آقای آرایشگر گفتن مختص دنیا طلبهاست .احمدی نژاد بهترین چهره رو داشت چون دستکری نمیکرد و خودش بود .رنگ ریش خیلی جالبه والا
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1394/12/12
ریش اقای روحانی یه جوریه... یه جور حالت پشم و نمدی داره. شاید به خاطر رنگشه!!
Iran, Islamic Republic of
23:42 - 1394/12/12
آفرین خوب شد تیتر رو عوض کردید خخخ
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1394/12/13
ببینیدمن خودم هم از آقای روحانی اصلا خوشم نمی آید ، از حزب شان هم که کلا متنفرم.ولی خواهشی که دارم این است که این مطالب (چه در مورد ظاهر ایشان و چه در مورد ظاهر آقای احمدی نژاد و یا سایر سران مملکت) را از روی سایت بردارید . این مطالب برای وجه ی عمومی ایرانیان اصلا مناسب نیست.
با سپاس فراوان
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1394/12/13
والله ما تا حالا فقط به ''خدمات'' و ''سیاست'' آقای روحانی زل زده بودیم....
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1394/12/13
عجب ، آخه چکار به ریش مردم دارین شما ؟؟!!!
Iran, Islamic Republic of
03:37 - 1395/08/02
واقعا چه مملکتی شده یک آرایشگر بیاد نظر بده همین رو کم داشتیم.
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1395/12/05
مگه داریم؟ مگه میشه همچین چیزی.
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1396/02/12
کاش بجای رنگ ریش کمی فکرمابیکارهابود
باسه بچه دربدردنبال کاریم
Iran, Islamic Republic of
19:58 - 1396/04/13
خوب شدا که موقع تعیین کابینه یه مشکل بزرگ مملکت که ریش دکتر ظریف و جهانگیری بود حل شد :))
روحانی خیییلیم قشنگه، شاید خوش قیافه ترین رییس جمهوری که ایران به خودش دیده
الانم درگیری فقط ریشه...
درود به دکتر روحانی
Iran, Islamic Republic of
00:32 - 1396/05/12
واای
هر چند ظاهر خیلی مهمه
ولی اینو دیگه تو جامعه روحانیت نداریم
ارایش تو جامعه روحانیت نداریم!!!
Iran, Islamic Republic of
12:04 - 1397/01/28
از بس فکر خدمت به مردم اند وقت ندارند والا اگر گریم کنند بهتر از آراهشت است.
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1397/07/04
بگو به فکر مملکت باش نه ریش
Iran, Islamic Republic of
20:11 - 1397/10/04
اخه ی ارایشگر پوخ چیه ک گوه زیاد میخوره برو پشماتو کوتاه کن ازگل این گوه خوریا برای دهنت زیاد کم بخور
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1398/04/27
سلام اگر چهارتا مسله اقای احمدی باشه ...
روزگار از این بهتر بود...ولی ضلع کوروش کار کنی ..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج