ستاره ها در کنار خانواده شان در مراسم اسکار
۳۰۲۵۶۳
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۹
۳۴۶۱۴ 
تعجبی ندارد که ستاره ها در یکی از بزرگ ترین روزهای زندگی شان، از خانواده خود بخواهند تا آنها را همراهی کنند. در اینجا نام ستاره هایی را که به همراه خانواده خود در مراسم اسکار حاضر شده اند، برایتان آورده ایم.
 برترین ها: جوایز آکادمی یا اسکار مراسم اعطای جوایز سالانه آمریکاست که توسط آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک به بهترین آثار صنعت سینما جهان اهدا می‌شود. این مراسم یکی از شاخص‌ترین مراسم‌ اهدای جوایز در جهان است و هر ساله در بیش از ۱۰۰ کشور جهان به‌ صورت زنده پخش می‌شود. پس تعجبی ندارد که ستاره ها در یکی از بزرگ ترین روزهای زندگی شان، از خانواده خود بخواهند تا آنها را همراهی کنند.

در اینجا نام ستاره هایی را که به همراه خانواده خود در این مراسم حاضر شده اند، برایتان آورده ایم.

1. لئوناردو دی کاپریو در آکادمی اوارد 2014 به همراه مادرش، ارمهاین ایندربرکن، در مراسم حضور داشت. او در آن سال نامزد جایزه اسکار برای فیلم «گرگ وال استریت» شد.

ستاره ها در کنار خانواده شان در مراسم اسکار/ستاره هایی که خانواده خود را به مراسم اسکار بردند2. علت این که تمام نگاه ها در آکادمی اوارد سال 1998 روی مت دیمون چرخیده بود، مادرش نانسی کارلسون بود.

ستاره ها در کنار خانواده شان در مراسم اسکار/ستاره هایی که خانواده خود را به مراسم اسکار بردند3. زمانی که کامن جایزه اسکار را در سال 2015 برای آهنگ «Glory» در فیلم «سلما» دریافت کرد، باعث افتخار مادرش ماهالیا ان هینس شد.

ستاره ها در کنار خانواده شان در مراسم اسکار/ستاره هایی که خانواده خود را به مراسم اسکار بردند4. گلوریا، فرزندش بردلی کوپر را در مراسم اسکار 2003 همراهی کرد. بردلی کوپر نامزد جایزه اسکار برای بازی در فیلم «حقه‌بازی آمریکایی» شده است.

ستاره ها در کنار خانواده شان در مراسم اسکار/ستاره هایی که خانواده خود را به مراسم اسکار بردند5. پدر سینا میلر، ادوین میلر، دخترش را در آکادمی اوارد 2015 همراهی کرد.

ستاره ها در کنار خانواده شان در مراسم اسکار/ستاره هایی که خانواده خود را به مراسم اسکار بردند6. متیو مک‌کانهی نه یک، بلکه دو نفر را همراه خود به مراسم اسکار 2014 آورد، مادرش ماری کاتلین مک کانهی و همسرش کامیلا آلوز. او در آن سال جایزه اسکار را برای فیلم «باشگاه خریداران دالاس» دریافت کرد.

ستاره ها در کنار خانواده شان در مراسم اسکار/ستاره هایی که خانواده خود را به مراسم اسکار بردند7. جانی دپ در مراسم اسکار 2004 به همراه مادرش بتی سو پالمر و نامزدش ونسا پارادی روی فرش قرمز قدم گذاشت. او در آن سال به عنوان بهترین بازیگر فیلم «دزدان دریایی کارائیب» انتخاب شد.

ستاره ها در کنار خانواده شان در مراسم اسکار/ستاره هایی که خانواده خود را به مراسم اسکار بردند8. مایلی سایرس در مراسم اسکار سال 2010 به همراه مادرش، تش سایرس، حضور داشت.

ستاره ها در کنار خانواده شان در مراسم اسکار/ستاره هایی که خانواده خود را به مراسم اسکار بردند9. جرد لتو مادرش کونستانس و برادرش شنون را در سال 2014 به مراسم آکادمی اوارد برد. آن دو زمانی که جرد لتو جایزه بهترین بازیگر مکمل را برای فیلم «باشگاه خریداران دالاس» دریافت کرد، از شادی فریاد کشیدند.

ستاره ها در کنار خانواده شان در مراسم اسکار/ستاره هایی که خانواده خود را به مراسم اسکار بردند10. چه کسی فکر می کرد که مایکل فسبندر مامانی باشد؟! ستاره فیلم «۱۲ سال بردگی» که جایزه اسکار را برای بهترین بازیگر مرد در نقش مکمل دریافت کرد، به همراه مادر خود در مراسم آکادمی اوارد 2014 حضور یافت.

ستاره ها در کنار خانواده شان در مراسم اسکار/ستاره هایی که خانواده خود را به مراسم اسکار بردند11. الیشیا کیز موفقیت خود را مدیون مادرش است. مادر بازیگر او، تریا ژوزف، دخترش را در مراسم اکادمی اوارد 2009 همراهی کرد.

ستاره ها در کنار خانواده شان در مراسم اسکار/ستاره هایی که خانواده خود را به مراسم اسکار بردند12. سلین دیون از مادرش، تریسی دیون، خواست تا او را در مراسم اسکار 2007 همراهی کند.

ستاره ها در کنار خانواده شان در مراسم اسکار/ستاره هایی که خانواده خود را به مراسم اسکار بردند13. آدرین برودی پدر و مادر خود، الیوت برودی و سیلویا بلاچی، را به مراسم اسکار 2003 آورد. او جایزه اسکار را به عنوان بهترین بازیگر در فیلم «پیانیست» دریافت کرد.

ستاره ها در کنار خانواده شان در مراسم اسکار/ستاره هایی که خانواده خود را به مراسم اسکار بردند14. برد پیت خانواده خود، پدرش  ویلیام پیت و مادرش جین پیت، را به اضافه همسرش آنجلینا جولی به مراسم آکادمی اوارد 2012 آورد. او نامزد اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد در فیلم «مانیبال» شد.

ستاره ها در کنار خانواده شان در مراسم اسکار/ستاره هایی که خانواده خود را به مراسم اسکار بردند15. مادر جاستین تیمبرلیک با فرش قرمز بیگانه نیست. لین هارلس پسرش را در مراسم اسکار  2011 همراهی کرد.

ستاره ها در کنار خانواده شان در مراسم اسکار/ستاره هایی که خانواده خود را به مراسم اسکار بردند16. راسل برند علاقه اش را به مادرش، باربارا، در آکادمی اوارد 2011 نشان داد.

ستاره ها در کنار خانواده شان در مراسم اسکار/ستاره هایی که خانواده خود را به مراسم اسکار بردند17. ناتالی پورتمن به همراه مادرش، شلی استیونز، در مراسم اسکار 2005 حاضر شد. او در آن سال برای اولین بار نامزد اسکار برای بازی در فیلم «نزدیک تر» شد.

ستاره ها در کنار خانواده شان در مراسم اسکار/ستاره هایی که خانواده خود را به مراسم اسکار بردند18. لیدی گاگا به همراه پدرش، جوزف گرمانوتا، در مراسم آکادمی اوارد 2015 شرکت کرد.

ستاره ها در کنار خانواده شان در مراسم اسکار/ستاره هایی که خانواده خود را به مراسم اسکار بردند
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1394/12/09
قشنگ گند زدین به لباسای بندگان خدا
Iran, Islamic Republic of
02:19 - 1394/12/12
خواهشا این تبلیغات رو صفحه رو درست کنین.پشیمون میشم از خوندن مطلب
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1394/12/13
اینجاس که میگن مخترع فتوشاپ خودش رو دااااااآر زد
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1395/03/08
خب بازم مال اون یه کیا خوبه . واسه مایلی رو که دیگه یه لباس دیگه تنش کردن . بابا شما خودتون یه طراح لباسید !!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج