مدل مبتلا به سندروم داون در فشن شو نیویورک
۳۰۳۳۷۱
۱۵ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۵
۴۴۸۰۳
مادلین استوارت 19 ساله، عاشق مادلینگ و فعالیت در زمینه مد و فشن بود اما داستان کمی متفاوت به نظر می رسید زیرا که او مبتلا به سندروم داون بود و اضافه وزنی که داشت همیشه او را ناامید می کرد.
برترین ها: مادلین استوارت 19 ساله، عاشق مادلینگ و فعالیت در زمینه مد و فشن بود اما داستان کمی متفاوت به نظر می رسید زیرا که او مبتلا به سندروم داون بود و اضافه وزنی که داشت همیشه او را ناامید می کرد. اما عشق او به این رشته باعث شد که او با کمک مادرش توانست 20 کیلوگرم از وزنش را کم کند. بدین ترتیب او اعتماد به نفس و انرژی تازه ای پیدا کرد و به دنیای مد قدم گذاشت.

مدل مبتلا به سندروم داون در فشن شو نیویورک

او که در سپتامبر سال گذشته برای اولین بار به عنوان مدل در هفته مد نیویورک حضور داشت، امسال بار دیگر در فشن شو «FTL MODA» شرکت کرد.

مدل مبتلا به سندروم داون در فشن شو نیویورک

ما با مادر مادلین در مورد حضور دوباره دخترش در دنیای مد و فشن مصاحبه ای کرده ایم.

چرا مادلین تصمیم گرفت بار دیگر به دنیای مد و فشن باز گردد؟

مادلین عاشق نیویورک است و همیشه در مورد آن صحبت می کند. هفته مد نیویورک که در سال پیش برگزار شد بسیار برای او لذت بخش بود. او از قدم زدن نیز لذت می برد، به همین دلیل هفته مد نیویورک را انتخاب کرد چون تنها جایی است که در آن احساس راحتی و شادی می کند.

مدل مبتلا به سندروم داون در فشن شو نیویورک

از کجا مطمئنی که او همچین احساسی دارد؟

این سوالی است که همیشه مردم از من می پرسند و تنها جوابی که می توانم بدهم این است که او عاشق میهمانی است. او همیشه در خانه میهمانی های بزرگی برگزار می کند، به عنوان مثال هر سال در روز تولدش 70 تا 100 نفر میهمان دارد. فشن شو هم همان جایی است که مردم لباس های زیبا به تن می کنند و برای آن هیجان دارند. او با این فضا کاملا  آشناست. هنگامی که به روی سن قدم می گذارد همه او را تحسین می کنند و عاشقانه دوستش دارند. او مرکز توجه همگان است و این برای او انرژی مثبت زیادی به همراه دارد.

مدل مبتلا به سندروم داون در فشن شو نیویورک

در مورد لگینگ هایی که او به پا می کند، برایمان بگو.

مادلین عاشق لگینگ است و به نظر من هم خیلی بهش می آید. دیگران هم بیشتر او را با لگینگ هایش می شناسند. او سعی می کند رنگ های روشن به پا کند. به نظر من او باید برای فشن شو بعدی، مدل لگینگ شود.

مدل مبتلا به سندروم داون در فشن شو نیویورک

من همیشه لباس های مد روز به تن مادلین می کردم. شاید فکر کنید که افراد ناتوان نباید به دنبال مد و جذابیت باشند اما من طور دیگری فکر می کنم. پیدا کردن لباس های مد روز برای مادلین، سخت بود زیرا من از او بزرگ تر بودم و با مدهای جوان پسند آشنایی نداشتم، بدتر از آن این که او نه خواهر دارد و نه برادر بنابراین تمام مسئولیت های او گردن من بود. من مجبور بودم که خیلی تحقیق کنم و به او یاد دهم که چگونه زیباتر و جذاب تر از همیشه به نظر برسد و به نظرم در این کار موفق بودم. او نیز از لباس هایی که به تن می کند، بسیار راضی است.

مدل مبتلا به سندروم داون در فشن شو نیویورک

مردم نسبت به مادلین چه عکس العملی نشان می دهند؟

شاید این طرز فکر من بد باشد اما به نظرم او یک دختر معمولی است. حتما شما هم می دانید که در فشن شوها، تعداد مدل ها آفریقای- آمریکایی یا مدل های آسیایی کم است، حتی افرادی که کمی اضافه دارند هم شانسی برای حضور در فشن شو را ندارند. بنابراین او در اقلیت به سر می برد. به نظرم هر کسی که گوشه گیر است و احساس تنهایی می کند می تواند احساس مادلین را درک کند.

مدل مبتلا به سندروم داون در فشن شو نیویورک

مادلین در تمام عمرش تنها و گوشه گیر بوده است چون از ناتوانی رنج می برد. مردم هم از برقراری ارتباط با این افراد در هراسند و تا به حال نشده که آغوش شان را برای این گونه افراد باز کنند، شاید چون روش درست برخورد با آنها را نمی دانند.

مدل مبتلا به سندروم داون در فشن شو نیویورک

به نظر من ما نباید مردم را با ظاهرشان قضاوت کنیم، کاری که متاسفانه مدام انجام می دهیم. به محض این که فردی را می بینیم، حتی قبل از این که حرفی به زبان بیاورد، در مورد او قضاوت می کنیم. مهم نیست که ما چه کسی هستیم و با دیگران چه تفاوتی داریم، باید به یکدیگر احترام بگذاریم زیرا هر کسی شایستگی آن را دارد.

مدل مبتلا به سندروم داون در فشن شو نیویورک

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج