تغییر قیافه بازیگران ایرانی در گذر سال ها
۳۰۴۶۸۲
۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۳
۵۲۲۲۴ 
سبک زندگی تغییر کرده و دانش سلامت بالا رفته است. اما نمی‌توان نقش پیشرفت علم پزشکی در جوان‌سازی را هم نادیده گرفت، مصداق بارزش چهره‌هایی است که برای همه شما آشنا هستند. در این چهره‌ها به وضوح می‌توانید روند تغییر را چه مثبت و چه منفی مشاهده کنید.
مجله زندگی ایده آل:  موضوع یک روز و دو روز نیست، موضوع سال‌هاست. همان جمع روزها و ماه‌ها. تجمع روزها که زیاد می‌شود، زمان خودی نشان خواهد داد و شاید در شاخص‌ترین حالت ، نقش عبور سال‌ها باشد که بر چهره می‌افتد. این‌روزها البته دیگر اوضاع به سبک و سیاق سابق نیست.

سبک زندگی تغییر کرده و دانش سلامت بالا رفته است. در عین حال نمی‌توان نقش پیشرفت علم پزشکی در جوان‌سازی را هم نادیده گرفت،  در برخی زمینه‌ها همین موارد کمک می‌کند تا رد زمان جایی در چهره باقی نگذارد؛ اگرچه همیشه هم این طور نیست. مصداق بارزش چهره‌هایی است که برای همه شما آشنا هستند. در این چهره‌ها به وضوح می‌توانید روند تغییر را چه مثبت و چه منفی مشاهده کنید.

او را باید در جمع آنهایی قرار داد که چهره‌شان گویی سال‌ها را معکوس رفته است. نیکی کریمی، در دهه 40 زندگی، تفاوت محسوسی با گذشته ندارد.

کپی برابر اصل

حتی اگر بخواهیم واقع‌بینانه‌تر قضاوت کنیم می‌توانیم مدعی شویم او از دختر جوانی که در «عروس» درخشید، ظاهر به مراتب بهتری هم دارد. فراز و فرودهای نیکی کریمی در زندگی کاری‌اش هیچ نمودی در چهره‌اش نداشته است.

کپی برابر اصلاز یک قیافه ساده و چه بسا بی‌اشکال، این روزها به چهره‌ای متفاوت رسیده است. گاه به گاه با ته ریش و عینک در محافل مختلف ظاهر می‌شود و تغییر چهره‌اش را به این ترتیب نشان می‌دهد.

کپی برابر اصل

فروتن هم مانند خیلی‌های دیگر در این لیست تبدیل به مرد جوان جاافتاده‌ای شده که اتفاقا این جاافتادگی حسابی به او می‌آید.

کپی برابر اصلشاید دیگر نتواند نقش یک دختر جوان را بازی کند اما بدون شک تفاوت مشخص او با چهره‌ای که در گذشته داشته یک روند صعودی را طی کرده است که خب، با جا افتادن بیشتر همراه شده.

کپی برابر اصل

همه اینها نشان می‌دهد که روی چهره مهتاب کرامتی هم نمی‌توان ردی از گذر زمان پیدا کرد. اگر هم اثری وجود دارد، بدون شک یک تاثیرگذاری بهتر است.

کپی برابر اصلزمان همیشه هم زیادی منصف نیست. گاهی ردپایش خیلی واضح بر چهره افراد نقش می‌بندد. نمونه عینی این مثال، هدیه تهرانی است. بازیگر محبوب دو دهه اخیر سینما، جزو خانم‌هایی است که می توان به راحتی تفاوت گذشته و امروز را در چهره‌شان پیدا کرد.

کپی برابر اصل

اگرچه به نظر می‌رسد هدیه تهرانی این روزها از گذشته لاغرتر شده و شاید همین مسئله هم باعث شده تغییرات صورت او نمود بیشتری داشته باشد.

کپی برابر اصلزمان اصلا زورش به چهره پارسا پیروزفر نرسیده. از ضیافت مسعود کیمیایی تا شکاف این روزهای کیارش اسدی‌زاده که در حال اکران است، چهره پارسا پیروزفر تغییر مشخصی را تجربه نکرده است.

کپی برابر اصل

شاید کمی جا‌افتادگی و چهره‌ای پخته‌تر همه آن تاثیری باشد که زمان بر ظاهر او گذاشته است.

کپی برابر اصلاو همان مهناز افشاری است که از اولین روزهای درخشش روی پرده نقره‌ای سینما، مشهور شد، این روزها بیشتر وقتش را برای فرزندش خرج می‌کند  اما با این حال، در قامت یک مادر فرق چندانی و گذشته نکرده است و اثری از آثار گذشت سال‌ها در صورت مهناز افشار دیده نمی‌شود.

کپی برابر اصل

کپی برابر اصلاو همیشه برای مخاطبان سینما بازیگر محبوبی بوده است و در عین حال شاید جزو معدود بازیگرانی باشد که هر چه زمان جلوتر رفته، خوش قیافه‌تر شده است.

کپی برابر اصل

بهرام رادان بالطبع تغییرات ظاهری بسیاری را تجربه کرده است که البته روی دور مثبت بوده. صورت او این روزها شمایل کاملا جا افتاده‌ای به خود گرفته و در واقع به سن و سالش می‌آید.

کپی برابر اصلشهاب حسینی از یک پسر جوان همیشه مرتب و صد البته خوش‌تیپ به مرد جوان جا‌افتاده با ظاهری کمی آشفته تبدیل شده است.

کپی برابر اصل

نکته اینجاست که او هنوز هم مثل سال‌هایی که جوان‌تر بود ، خوش‌تیپ و خوش‌قیافه است اما انگار تفاوت تنها در نوعی بی‌تفاوتی است که سبب شده شهاب حسینی کمتر از قبل به چهره خود توجه کند. با همه این احوال این آشفتگی باعث نشده که شهاب حسینی دیگر خوش‌تیپ و خوش‌چهره نباشد.

کپی برابر اصلمحمدرضا گلزار هم در جمع کسانی قرار می‌گیرد که از دست زمان قسر در رفته هرچند عبور روزها چهره او را بیش از پیش جا افتاده کرده است و صورت مردانه‌تری را برایش ساخته که این موضوع به خودی خود یک فاکتور مثبت محسوب می‌شود.

کپی برابر اصل

البته نباید این نکته را هم از قلم انداخت که محمدرضا گلزار سال‌هاست که به طور دائم ورزش می‌کند و طبیعی است که استایل خود را حفظ کرده باشد.

کپی برابر اصل
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 21
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:11 - 1394/12/20
بهرام رادان چقد تغییر کرده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۱
آره این بازیگرها کلا فرقی نکردن؛ فقط رنگ چشم هاشون و مدل بینی و ... عوض شده!
مثلا همین خانم کریمی اوایل رنگ چشمش سبز بوده الان آبی شده؛اینها شانس آوردن تو ایرانن وگرنه همین الانش هم پوست گردن هایشون نشون میده راز جوونی شون چیه!
Iran, Islamic Republic of
08:50 - 1394/12/20
اینا که فرقی نکردن اگه عکس ما رابذارید چی میگید
-
11:13 - 1394/12/20
آقایون عوض شدن ولی خانمها باسبک آرایش جدید خیلی توانسته اند در جوانتر شدن چهره شان موفق باشند
کار گریم پیشرفت کرده است
Iran, Islamic Republic of
11:19 - 1394/12/20
لیلا اوتادی. صبا کمالی .آرام جعفری.کتایون ریاحی فلور نظری .روناک یونسی نوشا ضمیمه رو هم بگذارید لطفا
Iran, Islamic Republic of
11:24 - 1394/12/20
خانم هدیه تهرانی مسن تر نشون میده بقیه نسبتا خوب موندند.
United States
13:30 - 1394/12/20
آدمهای عیاش هیچ وقت پیر نمیشن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۱
تهمت زن
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1394/12/20
با جراحی زیبایی و ماسک های گران قیمت هیچکسی پیر نمیشه !
Iran, Islamic Republic of
18:01 - 1394/12/20
هدیه به پوستش که اتفاقا از بقیه خیلی صاف و صوف تر بوده کم رسیدگی کرده ولی کسی مثل نیکی کریمی که یک پاش اینجاس یک پاش اون طرف اونم مجرد و بی دغدغه واقعا کف انتظار با کرم های اصل که اینجا با قیمت های نجومی اونم مشابه و تقلبی که عمرا بشه به همچین چیزی اینجا رسید خیلی طبیعی است .
چون از نوع و حالت و رنگ پوستش مشخص که زیر نظر پزشک با کیفیت البته نوع کرمهای شب و پاکسازی رو که من دیدم اونم روزی چهار بار تمدید با سه لایه کرم برای محافظت تازه همیشه استفاده کنه پوستش قوی تر ومحکم تر از این هم میشه.
Iran, Islamic Republic of
23:14 - 1394/12/20
عكس جووني شهاب عزيز و هنرمند سوپر استار را نداشتين واقعا؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:15 - 1394/12/20
چرا اکثریت هنرپیشه های معروف و محبوب چشم رنگی اند؟:))
Iran, Islamic Republic of
23:26 - 1394/12/20
افشار و گلزار که خیلی پیر شدن
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1394/12/21
چقد زور میزنید بگید تهرانی تموم شده - خودتونم میدونید همین الانشم بدون هیچچچچچچچچچچچچچ عمل و آرایش و گریمی از همتون سره .
Iran, Islamic Republic of
19:53 - 1394/12/21
نیکی کریمی و مهتاب کرامتی که بوتاکس کردن و مهتاب کرامتی جراحی زیبایی داشته و کلی هم به خودشون میرسن ننه بزرگ منم به خودش برسه جوون میشه ولی در کل خوشگلن
Iran, Islamic Republic of
21:37 - 1394/12/21
من بیچاره 26 سالگم با 20 سالگیم زمین تا اسمون فرق کرده هر کی میبینه میگه چقدرررررررر افتادی
آخه چرا میزنین تو برجک روحیه آدم؟
Iran, Islamic Republic of
00:08 - 1394/12/22
مجله جان خانم هدیه تهرانی تنها کسی هست ی این جمع که دست به عمل های جراحی زیبایی انچنانی نزده گذر زمان اثر کرده نکرده همش کشکه من خودم یه عکس از هفت سال پیش نیکی مریمی دارم والا قابل مقایسه با این عکس نیست
Iran, Islamic Republic of
08:58 - 1394/12/22
دوست داشتم قشنگ بودن ولی ای کاش همه همین توری مثل خانم نیکی کریمی جوان میماندیم
Iran, Islamic Republic of
05:33 - 1394/12/23
آقایونی که معرفی کردین بیشترشون تازه چهل ساله شدن، چهل سال هم برای مرد مثل بیست و دو سه سالگی برای زنه. سنی نیست که مرد سالم رو پیر کنه. خانوما هم که ماشالا انقد کارای زیر پوستی انجام میدن که خوب ملومه خوب میمونن، البته ورزش و تغذبه خوب هم تو جوون موندن خیلی تاثیر داره. هدیه تهرانی کلاس یوگا داره، ولی انگار آرامش زیادی پیرش کرده. حتمن گیاهخوار هم هست.
Iran, Islamic Republic of
06:39 - 1394/12/24
پوریا پور سرخ هم زیاد تغییری نکرده
Iran, Islamic Republic of
18:36 - 1397/07/09
رادان و گلزار و پارسا پیروزفر اونقدری هم تغییر نکردن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج