چهره‌ها روی موانع سنگی پیاده‌ رو +عکس
۳۰۶۳۱۵
۰۱ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۳
۱۵۴۵۲
یک دانشجوی دانشگاه هنر، بعد از پذیرش طرحش از سوی شهرداری تهران، در حال نقاشی چهره‌های معروف کارتونی بر روی موانع سنگی پیاده‌روهای خیابان «انقلاب» است.
برترین ها: یک دانشجوی دانشگاه هنر، بعد از پذیرش طرحش از سوی شهرداری تهران، در حال نقاشی چهره‌های معروف کارتونی بر روی موانع سنگی پیاده‌روهای خیابان «انقلاب» است.

به نوشته‌ی خبرگزاری «ایسنا»، چندی پیش شهرداری تهران طی فراخوانی از دانشجویان دعوت کرد که طرح‌ها و ایده‌های خود را برای زیباسازی شهری ارائه دهند تا در آستانه نوروز از بهترین طرح‌ها برای اجرا دعوت شود.

به دنبال آن، شاهین داداشی، دانشجوی رشته نقاشی دانشگاه هنر، طرح خود را که نقاشی چهره‌های معروف کارتونی بر روی مانع‌های سنگی پیاده‌رو‌ها بود به شهرداری تهران ارائه کرد که این طرح پذیرفته شد و مقرر گردید که او ۲۰ طرح را روی سکوهای سنگی در حد فاصل چهارراه ولیعصر و میدان انقلاب تهران نقاشی کند.

این دانشجو که دو روز برای کامل کردن طرح‌هایش فرصت دارد به «ایسنا» گفته که بر اساس خواسته‌ی شهرداری تهران از رنگ‌هایی استفاده می‌کند که «امکان شسشتو و پاک کردن آن بعد از دو ماه وجود داشته باشد».

وی که از صبح روز دوشنبه (۱۷ اسفند-۷ مارچ) کار خود را آغاز کرده هم‌چنین از واکنش‌های دل‌گرم‌کننده‌ی شهروندان خبر داده که او را تشویق کرده‌اند.

آقای داداشی با بیان این‌که «شهرداری تهران قول داده هزینه‌های این طرح را پرداخت کند» خاطرنشان کرده که «تا کنون تنها مبلغی به عنوان کمک هزینه خرید رنگ» دریافت کرده است.

چهره‌های کارتونی روی موانع سنگی پیاده‌رو

چهره‌های کارتونی روی موانع سنگی پیاده‌رو

چهره‌های کارتونی روی موانع سنگی پیاده‌رو
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج