زندگی فوق طبیعی جنیفر!
۳۰۷۲۸۸
۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۱
۱۸۰۱۰ 
«جنیفر آنیستون» در مصاحبه ای که اخیرا داشته برای اولین بار در مورد ازدواج و زندگی اش با «جاستین ثرو» حرف زده است.
روزنامه هفت صبح: «جنیفر آنیستون» در مصاحبه ای که اخیرا داشته برای اولین بار در مورد ازدواج و زندگی اش با «جاستین ثرو» حرف زده است. آنها پنجم اوت گذشته مراسم ازدواج خود را در لس آنجلس جشن گرفتند.

در هفته های اخیر شایعه هایی در مورد اختلاف بازیگر سریال «دوستان» و شوهرش منتشر شده بود که آنیستون همه این خبرها را بی مورد می داند: «زندگی زناشویی ما فوق العاده طبیعی پیش می رود. همه چیز جذاب است بدون هیچ تفاوت خاصی. انگار سال هاست با هم ازدواج کرده ایم. من خیلی خوش شانس هستم زیرا جاستین عجیب ترین آدمی است که تا به حال در زندگی ام دیده ام و همین خیلی مرا می خنداند. خندیدن یکی از بهترین کلیدها برای جوان ماندن است.»

زندگی فوق طبیعی جنیفر!

در جریان این مصاحبه آنیستون 47 ساله درباره چیزهای دیگری هم حرف زده است از جمله اینکه چرا اینقدر کمدی های رمانتیک بازی می کند: «من می توانم نقش های دیگری نیز ایفا کنم اما پیشنهادهای زیادی در این ژانر دارم.»

او در مورد کسانی که دوست دارد روزی با آنها بازی کند نیز حرف زده است: «من دوست داشتم با جولیا رابرتز بازی کنم و در فیلم جدیدم با هم همبازی شده ایم. همچنین دوست دارم با اما استون در کنار هم بازی کنیم.»
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج