کشف داروهای روانگردان توسط گمرک
۳۰۷۳۶۴
۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۸
۹۳۲۲ 
بخش عمده‌ای از داروهای قاچاق کشف شده در گمرک به انواع قرص اختصاص دارد که این قرص‌ها ماده مخدر صنعتی بوده و به‌عنوان قرص‌های روان‌گردان مصرف می‌شوند.
خبرآنلاین:  بخش عمده‌ای از داروهای قاچاق کشف شده در گمرک به انواع قرص اختصاص دارد که این قرص‌ها ماده مخدر صنعتی بوده و به‌عنوان قرص‌های روان‌گردان مصرف می‌شوند.

در میان قرص‌ها و آمپول‌های کشف شده قرص ریلایف با 26 هزار و 496 کیلوگرم، قرص و آمپول دیکلوفناک با 6 هزار و 42 کیلوگرم، قرص دگزامتادون با 8 هزار و 78 کیلوگرم و قرص آومیکرن و آمپول دیکلورت مجموعاً با هزار کیلوگرم بیشترین میزان را به خود اختصاص داده‌اند.

بنابر این گزارش، بخش دیگری از کشفیات گمرک ایران در سال‌جاری به تریاک و شیره آن با 214 کیلوگرم، ناس با 211 کیلوگرم و مقادیر دیگری شیشه و هروئین اختصاص دارد.

این گزارش حاکی است عمده فعالیت‌های گمرک جمهوری اسلامی ایران در حوزه مبارزه با مواد مخدر به قاچاق انواع پیش‌سازهای مخدر مربوط می‌شود که در سال‌جاری مجموع کشفیات گمرک در این زمینه به 290 تن رسید و این حجم از فعالیت‌های این سازمان در کشف و ضبط انواع مواد مخدر و پیش‌سازها مورد تقدیر مرکز اطلاعات و امنیت سازمان جهانی گمرک (رایلو) قرار گرفت.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج