مراکز فعال اهدای خون تهران در نوروز
۳۰۸۴۴۳
۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۳
۷۵۶۲ 
مدیر روابط عمومی مرکز انتقال خون استان تهران، وضعیت فعالیت مراکز اهدای خون در تعطیلات نوروزی را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر: مدیر روابط عمومی مرکز انتقال خون استان تهران، وضعیت فعالیت مراکز اهدای خون در تعطیلات نوروزی را اعلام کرد.

حسین دزفولی گفت: اهداکنندگان خون در پایتخت می توانند لحظه های شیرین عید نوروز را در مراکز اهدای خون با بیماران به اشتراک بگذارند و در کمپین مردمی «این بهار را تو با من بخوان» پیام رسان فرهنگ اهدای خون برای آحاد جامعه باشند.

وی با اشاره به اینکه مرکز اهدای خون وصال در تمامی روزهای آغازین سال ۱۳۹۵ از ساعت ۸ الی ۲۰:۳۰ فعال است، گفت: مردم نوعدوست تهرانی یکشنبه اول و همچنین جمعه سیزدهم فروردین ۱۳۹۵ برای اهدای خون تنها به مرکز وصال می توانند، مراجعه کنند.

دزفولی با بیان اینکه مراکز اهدای خون نارمک از ساعت ۸ الی ۱۹ و متروی شهرری از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۵:۳۰ نیز دوم تا دوازدهم فروردین پذیرای حضور اهداکنندگان خواهند بود، افزود: مراکز اهدای خون ورامین، شهریار، آزادی و افسریه در روزهای غیر تعطیل نوروز به دیگر مراکز اضافه می شوند تا همشهریان تهرانی بتوانند فرصت بیشتری برای بخشیدن یک لحظه زندگی به بیماران داشته باشند.

بنابر این گزارش، داوطلبان اهدای خون در روزهای بهاری نوروز ۱۳۹۵ برای آگاهی از ساعت کار مراکز فعال اهدای خون در تعطیلات نوروزی می توانند به پورتال اینترنتی اداره کل انتقال خون استان تهران به نشانی www.tbtc.ir مراجعه کنند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج