پُست «سید حسن» درباره 12 فروردین
۳۱۲۱۶۳
۱۲ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۴
۸۸۱۷ 
نوه امام(ره) با تأکید بر جایگاه رأی مردم در نگاه بنیانگذار جمهوری اسلامی، گفت: فراموش نکنیم که همین، راهى است که امام براى امروز و فرداى ما معین کرده است.
خبرآنلاین: نوه امام(ره) با تأکید بر جایگاه رأی مردم در نگاه بنیانگذار جمهوری اسلامی، گفت: فراموش نکنیم که همین، راهى است که امام براى امروز و فرداى ما معین کرده است.

حجت الاسلام سید حسن خمینی در آستانه 12 فرودین روز جمهوری اسلامی با انتشار عکسی از خود در صفحه اینستاگرامش در کنار امام راحل که مربوط به دوران بستری بودن ایشان در بیمارستان قلب شهید رجایی در زمستان 1358 است، نوشت:

«دوازدهم فروردین هر سال یادآور یکى از روزهاى بزرگ در تاریخ ایران است. اولین رفراندوم مردمى که در آن اکثریت قاطع مردم رأى به تغییر نظام سیاسى دادند و نوع حکومت جدید را تعیین کردند. روح امام عزیزمان شاد که در هر فراز و فرود مردم را ولى نعمت مسئولین مى دانستند و در همه صحنه هاى انقلاب، میزان را رأى مردم معرفى مى کردند. فراموش نکنیم که در آن روزها چه شرایطى بر کشور حکمفرما بوده و امام در شرایطى به همه پرسى فرمان مى دهند که در انقلاب هاى مشابه تا سال ها، احساسات انقلابى و مشروعیت ناشى از انقلاب، حکومت ها را از هر نوع مراجعه به آراى عمومى بى نیاز مى ساخته است. و باز هم فراموش نکنیم که همین، راهى است که امام براى امروز و فرداى ما معین کرده است».

پُست «سید حسن» درباره 12 فروردین
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج