پیداکردن چیزهای عجیبی در شکم کوسه‌ها
۳۱۳۲۲۵
۱۵ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۵
۱۲۸۲۰ 
با مشاهده جانورانی که در شکم کوسه‌ها یافت شدند، کاملا به کسانی که از شنا کردن در اقیانوس واهمه دارند حق می‌دهیم. با اینکه محققان اذعان دارند کوسه تنها جاندارانی را شکار می‌کنند که در رژیم غذایی آن‌ها هستند، در اینجا خلاف آن را ثابت می‌کنیم.
وبسایت باشگاه خبرنگاران: با مشاهده جانورانی که در شکم کوسه‌ها یافت شدند، کاملا به کسانی که از شنا کردن در اقیانوس واهمه دارند حق می‌دهیم. با اینکه محققان اذعان دارند کوسه تنها جاندارانی را شکار می‌کنند که در رژیم غذایی آن‌ها هستند، در اینجا خلاف آن را ثابت می‌کنیم.

پس از نمایش فیلم "جا" که در مورد کوسه‌ها بود افراد زیادی از اینکه در اقیانوس شنا کنند، وحشت داشتند. البته چه در این فیلم چه در فیلم‌های دیگر می‌بینیم که در مورد اتفاقاتی که در دریا‌ها و اقیانوس‌ها روی می‌دهد بسیار اغراق می‌شود اما این موضوع اینکه کوسه حیوان بسیار خطرناکی است را نفی نمی‌کند.
 
محققان می‌گویند حمله کوسه‌ها خیلی کم اتفاق می‌افتد و آمار هم این موضوع را تایید کرده‌است. با مشاهده جانورانی که در شکم کوسه‌ها یافت شدند، کاملا به کسانی که از شنا کردن در اقیانوس واهمه دارند حق می‌دهیم. با اینکه محققان اذعان دارند کوسه تنها جاندارانی را شکار می‌کنند که در رژیم غذایی آن‌ها هستند، در اینجا خلاف آن را ثابت می‌کنیم.
 
1. لباس زرهی:
این لباس هنگامی که یافت شد بقایای انسانی که آن را به تن کرده بود درونش پیدا شد. گویا این لباس نتوانسته از شوالیه در برابر کوسه محافظت کند.
 
عجیب‌ترین چیز‌هایی که در شکم کوسه‌ها پیدا شدند

2. پوستین:
اگر چه این تلاش برای کوسه موفقیت آمیز نبوده، می‌توان فرض کرد که حیوان این کت را با جانور واقعی اشتباه گرفته‌است.
 
عجیب‌ترین چیز‌هایی که در شکم کوسه‌ها پیدا شدند
 
3. گوزن شمالی:
این گوزن شمالی هدیه کریسمس این کوسه خوش‌شانس بوده‌است.
 
عجیب‌ترین چیز‌هایی که در شکم کوسه‌ها پیدا شدند
 
4. دولفین:
یک کوسه 9 فوتی دولفین 7 فوتی را خورد که نشان داد کوسه هر چه را که با سایز شکمش یکی باشد را می‌بلعد.

عجیب‌ترین چیز‌هایی که در شکم کوسه‌ها پیدا شدند
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج