زلاتان در یوونتوس دوپینگ می‌کرد!
۳۱۵۰۴۰
۱۹ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۷
۱۱۲۷۰ 
ادعای پزشک پیشین تیم ملی سوئد:
پزشک پیشین تیم ملی سوئد، باشگاه یوونتوس را متهم کرد که در اوایل دهه قرن جدید بازیکنان این تیم را مجبور به دوپینگ می‌کرده است.
خبرگزاری تسنیم: پزشک پیشین تیم ملی سوئد، باشگاه یوونتوس را متهم کرد که در اوایل دهه قرن جدید بازیکنان این تیم را مجبور به دوپینگ می‌کرده است.

اولف کارلسن با متهم کردن باشگاه یوونتوس بابت مجبور کردن بازیکنانش به دوپینگ در اوایل دهه 2000 در گفت‌و‌گو با روزنامه ورزشی «اسپورت‌بلدت» سوئد گفت: زلاتان ابراهیموویچ در زمان حضورش در یوونتوس در عرض تنها 6 ماه 10 کیلوگرم وزن کم کرده بود. فکر می‌کنم ایبرا در آن مقطع دوپینگ می‌کرد، حداقل من چنین باوری دارم. آلبین اِکدال هم در زمان حضورش در جمع بازیکنان بانوی پیر هشت کیلوگرم کاهش وزن پیدا کرده بود.

پزشک پیشین تیم ملی سوئد تصریح کرد: به نظرم این فرهنگی است که در یوونتوس وجود دارد. آنها در آن زمان پزشکی داشتند که پیش از آن به مدت 22 ماه از حضور در میادین مسابقه محروم شده بود. ما در مورد جنبه‌های منفی ورزش و دوپینگ بحث‌هایی داشتیم و اتفاقاتی را که در اوایل دهه 2000 در یوونتوس افتاد را حتی مشخص کردیم.

وی در بخش پایانی صحبت‌های خود عنوان کرد: جای تأسف دارد اگر بخواهیم در این مورد تنها زلاتان را مورد اتهام قرار بدهیم، بحث من در مورد دوپینگ در یک تیم ورزشی است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج