ویسی: نتیجه مهمتر از بازی زیباست
۳۱۵۲۷۲
۲۰ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۲
۹۳۱۳
سرمربی استقلال خوزستان اعتقاد دارد که تیمی که 25 هفته مدعی کسب عنوان قهرمانی بود در 5 بازی باقیمانده تا پایان فصل قافیه را نخواهد باخت.
ورزش سه: سرمربی استقلال خوزستان اعتقاد دارد که تیمی که 25 هفته مدعی کسب عنوان قهرمانی بود در 5 بازی باقیمانده تا پایان فصل قافیه را نخواهد باخت.

عبدالله ویسی که از پیروزی در دربی اهواز بی‌نهایت خوشحال به نظر می‌رسید در نشست خبری پس از بازی پاسخ خبرنگاران را داد:

زیبا بازی کردن مهم نیست

نگران بازی‌های آینده نیستیم. اگر بخواهیم خیلی زیبا بازی کنیم و نبریم از کورس عقب می‌افتیم. باید تفکر برنده شدن داشته باشیم و ساختار دفاعی را حفظ کنیم. 5-6 موقعیت داشتیم که یکی از آنها تبدیل به گل شد. در نیمه اول خیلی بد بودیم و اصلا از بازی راضی نبودیم. به تماشاگران که به ورزشگاه آمدند تبریک می‌گویم. 2 بازیکن ما امروز 3 اخطاره شدند و بازی بعدی را از دست دادند. باید به تلاشمان ادامه دهیم. با این برد همچنان مدعی هستیم.

همه بازی‌ها سخت هستند

 همه بازی‌ها سخت هستند. شما دیدید که همین استقلال اهواز در آزادی مقابل استقلال بسیار خوب بازی کرد و آن تیم را متوقف کرد ما همه بازی‌های باقی مانده را سخت می‌دانیم.

در 5 هفته باقیمانده هم به روند خوبمان ادامه می‌‌دهیم

25 هفته در کورس بودیم مطمئنا تلاش می‌کنیم تا در 5 هفته باقی مانده هم در جایگاه خوبمان باقی بمانیم.

اتحاد خوبی بین هودارانمان است

از هواداران تشکر می‌کنم امیدوارم این حمایت‌ها ادامه داشته باشد. اتحاد خوبی بین هواداران سه تیم خوزستانی هست و امیدوارم این وضعیت ادامه داشته باشد.

نباید میزبانی از ما گرفته شود

این مسئله برای افراد غیر فوتبالی هم قابل تحمل نیست چه برسد به ما که فوتبالی هستیم. همه از این مسئله ناراحت هستند باید در کشور خودمان بازی کنیم. اینکه بی دلیل ما محروم شدیم یا نشان دهنده ضعف ما است یا قدرت آنها. باید با تلاشمان با این مشکل مقابله کنیم. فدراسیون تلاش می‌کند و مطمئنا مسئولان کارشان را برای حل این مشکل دنبال می‌کنند امیدواریم این مشکل حل شویم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج