۳۱۹۱۷۰
۳۰ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷
۹۴۴۹
در پی رقابت بر سر خرید معبد «Los Feliz Temple»، کشیش این معبد تصمیم گیری را به دادگاه واگذار کرد. در نهایت رأی دادگاه به نفع کیتی پری صادر شد و دو خریدار دیگر را ناکام شدند.
روزنامه هفت صبح: باورش سخت است اما «کیتی پری» می خواهد معبدی بخرد و در آن زندگی کند. آن طور که «لس آنجلس تایمز» نوشته، پری طی یک سال گذشته خودش را به آب و آتش زده تا بتواند این معبد را که در کالیفرنیا قرار دارد، خریداری کند.

معبد 14.5 میلین دلاری کیتی

این کار البته برای او چندان ساده هم نبوده زیرا معبد مورد نظر دو مشتری دیگر هم داشته اما در نهایت کیتی پری توانسته مقامات این معبد را متقاعد کند که آن را به او بفروشند. این کار البته باعث شده است که دو مشتری قبلی به شدت شاکی شوند و به همین دلیل کشیش این معبد از دادگاه خواسته است که در این مورد تصمیم بگیرد.

معبد 14.5 میلین دلاری کیتی

در نهایت اما دادگاه رأی را به کیتی پری داده و قاضی گفته است از آنجایی که او قصد دارد معبد «لُس فِلیز» (Los Feliz Temple) را به عنوان محل سکونت استفاده کند، آنجا به او واگذار خواهد شد. در حال حاضر پنج نفر در این معبد سکونت دارند که دو نفرشان دو خواهر سالخورده 77 و 86 ساله هستند. پری برای خرید این معبد 14.5 میلیون دلار پیشنهاد داده است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:34 - 1395/01/30
همه جا پولی شده پول داشته باشی همه جای دنیا جاته ، خدایا برسون پووووووووووووووول
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج