آپدیت جیمیل با امکانات جدید از راه رسید
۳۲۱۰۸۴
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۸
۱۴۰۵۲ 
طراحان جیمیل برنامه همراه و تحت وب دسترسی به این خدمات پست الکترونیک را به روز کرده اند تا دسترسی به فهرست تازه‌ترین رویدادها، خبرنامه‌های مختلف و لینک های ذخیره شده کاربران را تسهیل کنند.
خبرگزاری فارس: طراحان جیمیل برنامه همراه و تحت وب دسترسی به این خدمات پست الکترونیک را به روز کرده اند تا دسترسی به فهرست تازه‌ترین رویدادها، خبرنامه‌های مختلف و لینک های ذخیره شده کاربران را تسهیل کنند.

در ماه های اخیر با رونق استفاده از نرم افزارهای پیام رسان موبایلی مانند تلگرام و واتس آپ گرایش به استفاده از ایمیل برای تبادل پیام کمتر شده و لذا گوگل قصد دارد به هر نحوی که شده کاربران را به استفاده از خدمات پست الکترونیک خود ترغیب کند.
 
کاربران با استفاده از قابلیت رویدادها در جیمیل می توانند تمامی ایمیل های مرتبط با یک رویداد را مشاهده کنند. با این به روزرسانی کاربران می توانند تحولات مربوط به یک رویداد خاص را مشاهده کنند. با این کار افراد دیدی جامع در مورد فرایندهای در حال وقوع پیدا می کنند.
 
تحول دیگر امکان مشاهده کامل خبرنامه ها یا پیش نمایش انهاست. در محیط اینباکس جیمیل کاربران به پیش نمایشی از محتوای ایمیل ها و خبرنامه ها و محتوای موجود در آنها دسترسی خواهند داشت که تا به حال ممکن نبوده است. آخرین تغییر جیمیل هم امکان ذخیره سازی و به یادآوردن لینک های در درون ایمیل هاست که تغییری ساده ولی کاربردی در رقابت با برنامه های پیام رسان تلقی می شود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج