مدیرعامل اینتل تهدید شد
۳۲۱۷۷۰
۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰
۴۵۹۶
مدیرعامل شرکت اینتل و برخی دیگر از مدیران این شرکت مورد تهدید تعدادی از کارمندان قرار گرفتند.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: شرکت اینتل قصد دارد بخش‌های جدیدی به خودش اضافه کند و تنوع فعالیت‌هایش را گسترش دهد؛ اما به نظر می‌رسد که این تغییرات برای برخی کارمندان شرکت خوشایند نبوده و به همین دلیل مدیرعامل اینتل را تهدید کرده‌اند.

مدیرعامل اینتل تهدید شد

«برایان کرانیچ» (Brian Krzanich) مدیرعامل اینتل به تازگی گفته که از طرف برخی کارمندانش مورد تهدید قرار گرفته و بازخوردهای منفی زیادی درباره استخدام افرادی که در اقلیت هستند، شنیده است. او گفته:” بسیاری از کارمندان به عنوان یک فرد سفید پوست نگران این موضوع هستند که با استخدام افراد مختلف از کشورهای متفاوت، شرایط کاری برای آن‌ها سخت شود و تا حدودی محدود شوند. به همین دلیل در برابر تغییرات جدید مقاومت می‌کنند. ما حتی متن‌های تهدید  آمیز دریافت کرده‌ایم. من جلوی این تهدیدها مقاومت کردم و گفتم که قرار نیست هیچ فعالیتی در این شرکت به شکل انحصاری توسط یک گروه از انسان‌ها انجام شود. ما قرار نیست که تنها یک زن آفریقایی-آمریکایی یا اسپانیایی‌ را استخدام کنیم. شرکت می‌خواهد از تمام افراد و انسان‌ها استفاده کند. افراد جدید بخشی از خانواده‌ی ما خواهند بود و همه برای پیش‌برد کارهای این شرکت فعالیت می‌کنند.”

مدیرعامل اینتل تهدید شد

شرکت اینتل از سال گذشته سعی کرده در روند استخدام کارمندان خودش تجدید نظر کند. این شرکت قبلا گفته بود که می‌خواهد 40 درصد کارمندانش زن و افرادی از نژادهای مختلف (سیاه پوست، اسپانیایی و بومی آمریکایی) باشند. در حال حاضر 75 درصد از نیروی کاری شرکت اینتل مرد هستند که از این میزان 86 درصد آن‌ها سفید پوست و آسیایی هستند. البته شرکت اینتل قصد دارد 12 هزار نفر از کارمندانش را اخراج کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج