ضرر سنگین میلان در سال قبل
۳۲۳۲۰۴
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۲
۱۲۷۹۹ 
سهامداران میلان از وضعیت این تیم و مدیریت سیلویو برلوسنکونی راضی نیستند و خواستار فروش میلان به سهامداران چینی شدند.
خبرگزاری ایسنا: سهامداران میلان از وضعیت این تیم و مدیریت سیلویو برلوسنکونی راضی نیستند و خواستار فروش میلان به سهامداران چینی شدند.

وضعیت در میلان بحرانی است. یک سال دیگر هم بدون جام برای این تیم در حال به پایان رسیدن است. میلان حتی سهمیه لیگ قهرمانان را بدست نیاورده است ولی در جام حذفی امیدوار است تا بتواند به قهرمانی برسد. این تیم به دیدار نهایی جام حذفی ایتالیا رسیده است و در دیدار نهایی باید برابر یوونتوس به میدان برود.

در جلسه پایان فصل فوتبال ایتالیا مشخص شده است میلان ضرر هنگفتی را متحمل شده است. این تیم فصل قبل 89 میلیون ضرر مالی رکورد بی سابقه‌ای را از خود به جای گذاشته است. شرایطی که شاید باعث شود گالیانی و سیلویو برلوسنکونی نسبت به فروش میلان به سهامداران چینی وارد عمل شوند. قرار است میلان به زودی به سهامداران چینی واگذار شود ولی هر بار با مخالفت برلوسنکونی روبرو بوده است. او سهام عمده میلان را در اختیار دارد ولی در روزهای گذشته فشارهای زیادی از سود سهامداران کوچک میلان به نخست وزیر سابق ایتالیا وارد شده است و به نظر می‌رسد برلوسکونی دیگر راهی جز فروش میلان نداشته باشد.

شاید قهرمانی در جام حذفی بتواند کمی از فشارها روی میلان را کاهش دهد. این تیم امسال نیز با برکناری میهایلویچ، مدتی است که بروچی را به عنوان سرمربی جدید انتخاب کرده است ولی بازهم تغییری در نتایج اش حاصل نشده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج