قاتل در پای چوبه دار بخشیده شد
۳۲۳۷۰۲
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۷
۲۰۷۵۴ 
حكم قصاص قاتلی كه صبح روز شنبه در گلپایگان در آستانه اجرا بود با بخشش خانواده مقتول متوقف شد و او از پای چوبه دار پایین آورده شد.
خبرگزاری ایرنا: حكم قصاص قاتلی كه صبح روز شنبه در گلپایگان در آستانه اجرا بود با بخشش خانواده مقتول متوقف شد و او از پای چوبه دار پایین آورده شد.

پایگاه خبری پلیس روز شنبه به نقل از فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان اعلام كرد: حكم قصاص قاتل 22 ساله ای كه چهار سال پیش اقدام به قتل كرده بود، بامداد امروز شنبه با حضور نیروهای انتظامی، مسئولان قضایی و اداری این شهرستان و مردم در شُرف اجرا بود.

سرهنگ حسین بساطی افزود: در حین اجرای حكم با مذاكرات فراوان با خانواده مقتول و در لحظه آخر كه طناب اعدام در گردن قاتل آویخته شده بود، متهم از طرف اولیای دم مورد بخشش قرار گرفت و از چوبه دار نجات یافت .

وی اظهار كرد: به لطف خدا و اقدام خانواده مقتول، عملیات اجرای حكم در امنیت كامل و بدون هیچگونه مساله خاصی پایان یافت و مردم حاضر در صحنه محل را ترك كردند.

نجفعلی علیان دادستان گلپایگان افزود: این حكم در میدانی در حومه شهر گلپایگان در حال اجرا بود كه با بخشش خانواده مقتول، قاتل از پای چوبه دار پایین كشیده شد.

وی اظهار كرد: حال كه حكم قصاص قاتل به اجرا درنیامده است، حكم وی به حبس تبدیل می شود.

گلپایگان با حدود 90 هزار نفر جمعیت در 180 كیلومتری شمال غرب اصفهان قرار دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج