اروپا فقط لندن و پاریس و بارسلونا نیست!
۳۲۳۸۵۷
۰۷ تير ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۲
۱۲۶۲۹ 
اروپا مقصدهای زیبا و کمتر معرفی شده ای در شرق دارد. مقصدهای فهرست زیر ،زیبا و دارای تجربه های متفاوت هستند و از همه مهم تر با جیب شما هم ملایم ترند.
وب‌سایت توریسم آنلاین: اگر فکر می کنید رفتن به اروپا،کشیدن چمدان از لندن به پاریس و بارسلونا است به احتمال زیاد از شرق اروپا بی خبرید.اگرچه مقصدهای فوق برایتان خاطره انگیز خواهد شد، اما اروپا مقصدهای زیبا و کمتر معرفی شده ای در شرق نیز دارد. مقصدهای فهرست زیر ،زیبا و دارای تجربه های متفاوت هستند و از همه مهم تر با جیب شما هم ملایم ترند:

"لیوبلیانا" پایتخت و بزرگترین شهر کشور اسلوونی:شهری با حال و هوا و عطر شهرهای قدیمی،عبور از کنار رودخانه ای که از شهر می گذرد و نوشیدن قهوه در گالری های هنری پیشنهاد می شود.

تصاویر:مقصدهای زیبا و کمتر معرفی شده ای در شرق اروپاشهر "موستار" در بوسنی که پس از یک دوره جنگ ویران شد ،اکنون به دوران زیبایی خود بازگشته است.

تصاویر:مقصدهای زیبا و کمتر معرفی شده ای در شرق اروپا"شهر سفید" معنی نام "بلگراد" پایتخت و بزرگترین شهر صربستان است.

تصاویر:مقصدهای زیبا و کمتر معرفی شده ای در شرق اروپابرای چشیدن مزه متفاوت از تاریخ اروپا به "کی یف" –پایتخت اوکراین- سفر کنید.

تصاویر:مقصدهای زیبا و کمتر معرفی شده ای در شرق اروپااگر طبع هنری دارید به پایتخت فرهنگی سال 2011 اروپا "تالین"-استونی- سفر کنید.

تصاویر:مقصدهای زیبا و کمتر معرفی شده ای در شرق اروپااگر اهل پیاده روی هستید ،"سوچاوا" در رومانی را از نزدیک ببینید.

تصاویر:مقصدهای زیبا و کمتر معرفی شده ای در شرق اروپااز شاهکارهای گوتیک تا رنسانس و صدها منظره طبیعی زیبا را در "کراکوف" –لهستان- تماشا کنید.

تصاویر:مقصدهای زیبا و کمتر معرفی شده ای در شرق اروپا"کوتور" در کشور مونته نگرو ،شهری ارزانقیمت که مردمانی مهربان نیز دارد.

تصاویر:مقصدهای زیبا و کمتر معرفی شده ای در شرق اروپاجزیره "Mljet" یکی از زیباترین جزایر کرواسی است با جنگل های مدیترانه ای پوشیده شده است.اگرآرامش می خواهید این جا را دریابید!

تصاویر:مقصدهای زیبا و کمتر معرفی شده ای در شرق اروپا
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج