اپلیکیشن سامسونگ برای نوزادان زودرس
۳۲۴۴۰۳
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۴
۸۰۲۲
این اپ به مادر اجازه می‌دهد ضربان قلب و صدای‌اش را روی گوشی هوشمند ضبط کند و با از میان بردن فرکانس‌های بالا آن را مناسب پخش مجدد برای نوزاد کند.
مجله دیجی کالا -  اسماعیل دلخموش: در رابطه مادر و کودک، صدای مادر نه تنها آرامش‌بخش است بلکه برای رشد سالم مغز کودک ضروری است. اما این مساله یکی از مشکلات نوزادان زودرس است که در انکوباتور (دستگاهی که براي مراقبت از نوزادان نارس) قرار دارند زیرا در هفته‌های ابتدایی تولد نمی‌توانند با مادر در ارتباط باشند.

اپلیکیشن سامسونگ برای نوزادان زودرس

حال شرکت سامسونگ به فکر افتاده و برای حل این مشکل قصد دارد اپلیکیشن «صدای زندگی» (Voice of Life) را بسازد. این اپ به مادر اجازه می‌دهد ضربان قلب و صدای‌اش را روی گوشی هوشمند ضبط کند و با از میان بردن فرکانس‌های بالا آن را مناسب پخش مجدد برای نوزاد کند. صدایی که نه تنها در میان بخش مراقبت از نوزادان بسیار آرامش‌بخش است بلکه پل ارتباطی است میان والدین و کودکی که احتمالا در هفته‌های حساس اول به ندرت با او تماس دارند.

سامسونگ هنوز اعلام نکرده چه مدت تا تکمیل این اپلیکیشن زمان باقی است. همچنین مشخص نیست چه بیمارستان‌هایی امکان استفاده از این اپ را فراهم می‌کنند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج