بیست سریال ترکی پربیننده را بشناسید
۳۲۴۶۴۴
۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۳
۱۱۱۵۴۶۳ 
خوشبختانه ما ایرانی‌ها با سریال غریبه نیستیم و سریال‌های زیادی را تاکنون دیده‌ایم و خاطره‌های خوشی هم با این سریال‌ها داریم. در این بین مدتی است که سریال‌های ترکی حسابی گل کرده‌اند و انصافاً هم باید گفت با سریال‌های خوش‌ساختی طرف هستیم که داستان جذاب آنها، مخاطب را به مشاهده قسمت‌های دیگر سریال تشویق می‌کند.
برترین‌ها: سریال‌ دیدن لطف و حال خاص خودش را دارد و از آنجایی که یک سریال به‌طور معمول در ده‌ها قسمت تهیه می‌شود، باید برای تماشای آن دست‌کم چندین هفته وقت بگذاریم و فراز و فرود‌های شخصیت‌های موردعلاقه‌مان را در این سریال دنبال کنیم. همین امر باعث می‌شود در طول مدتی که سریال مشاهده می‌کنیم به شخصیت‌های آن علاقه خاصی پیدا کنیم و احساس نزدیکی بیشتری با آن‌ها داشته باشیم.

خوشبختانه ما ایرانی‌ها با سریال غریبه نیستیم و سریال‌های زیادی را تاکنون دیده‌ایم و خاطره‌های خوشی هم با این سریال‌ها داریم. در این بین مدتی است که سریال‌های ترکی حسابی گل کرده‌اند و انصافاً هم باید گفت با سریال‌های خوش‌ساختی طرف هستیم که داستان جذاب آنها، مخاطب را به مشاهده قسمت‌های دیگر سریال تشویق می‌کند.

از طرف دیگر نقاط مشترک زیادی در میان فرهنگ ترک‌ها و ایرانی‌ها وجود دارد که این قضیه نیز جذابیت سریال‌های ترکی را برای ما ایرانی‌ها بیشتر کرده است. تمام این موارد دست به دست هم داد تا به فکر تهیه فهرستی از محبوب‌ترین سریال‌های ترکی بیافتیم و در ادامه زیباترین و پرطرفدارترین سریال‌های ترک را با شما در میان بگذاریم.

برگریزان (Yaprak Dökümü)

 بیست سریال ترکی پربیننده را بشناسید

در اینکه ایرانی ها، ملت خانواده‌داری هستند هیچ شکی نداریم و به همین دلیل نیز اولین سریال این فهرست را سریالی انتخاب کردیم که ممکن است تاریخ پخش آن نسبتاً قدیمی باشد، اما خاطرتان را جمع می‌کنیم که توضیاحت یکی از خانوادگی‌ترین سریال‌های ترک را با شما در میان می‌گذاریم.

سریال «برگریزان» از کتابی با همین نام نوشته «رشاد نوری گونتکین» (Reşat Nuri Güntekin) اقتباس شده و در این سریال، داستان خانواده مردی بازنشسته با همسر، پسرش و چهار دختری که دارد روایت می‌شود. اعضای این خانواده به‌دنبال قبولی یکی از دختر‌ها در دانشگاه راهی استانبول می‌شوند و زندگی در شهری بزرگ، تبعات مختلفی را برای اعضای این خانواده به دنبال دارد. «برگریزان» سریالی است که بدون شک آن را به طرفداران مجموعه‌های خانوادگی پیشنهاد می‌کنیم، حتی اگر اهل این‌گونه سریال‌ها هم نیستید باز هم توصیه می‌کنیم حرف ما را زمین نیاندازید و به تماشای «برگریزان» بنشینید چرا که مطمئن هستیم بعد از تماشای این سریال از اینکه پیشنهاد تماشای آن را به شما دادیم خرسند خواهید بود.


سیلا (Sıla)

 بیست سریال ترکی پربیننده را بشناسید

برای شما از نزدیکی فرهنگ ترک و ایران گفتیم و به همین دلیل خالی از لطف نیست اگر به یکی از سریال‌های ترکی اشاره کنیم که به لحاظ فرهنگی داستان این سریال برای ایرانی‌ها نیز خیلی غریب و دور از ذهن نیست. ماجرای سریال «سیلا» از این قرار است که دختری با همین نام در یکی از شهرستان‌های ترکیه به‌دنیا می‌آید و از آنجایی که پدرش نمی‌توانست به خوبی این دختر را بزرگ کند او را نزد خانواده‌ای ثروتمند در استانبول می‌فرستد.

سیلا در پیش این خانواده زندگی خوبی داشت تا اینکه در جوانی ربوده می‌شود و به روستایی که در آن زندگی می‌کرد باز می‌گردد. در این روستا رسم و رسوم‌های دست و پاگیری وجود داشت و همان‌گونه که برای شما گفتیم، داستان اصلی سریال «سیلا» حول آداب و سنن سخت‌گیرانه‌ای است که مردم جنوب ترکیه با آن زندگی می‌کنند. جالب است بدانید «جانسو دره» (Cansu Dere)، هنرپیشه زیباروی ترک که سریال‌های جذاب زیادی را از او دیده‌ایم نقش «سیلا» را در این سریال بر عهده دارد.


حلقه (Halka)

بیست سریال ترکی پربیننده را بشناسید

اگر اهل سریال‌های ترکی باشید حتماً به خوبی می‌دانید که ترک‌ها در کنار توانایی در ساخت سریال‌های خانوادگی، ید طولایی در ساخت سریال‌های درام و اکشن نیز دارند و نمونه

بارز این ادعا را می‌توان در سریال «حلقه» اثبات کرد. این سریال داستان انتقام دو جوان را روایت می‌کند که به خون یکدیگر تشنه‌اند.

«حلقه» یکی از جدیدترین سریال‌های ترکی به‌حساب می‌آید و با توجه روایت سریع و جذابی که دارد، مخاطب از پیچش‌های داستانی این سریال دائماً شگفت‌زده می‌شوند و پیشنهاد می‌کنیم اگر به ماجرا‌های تبهکاران و خطر‌هایی که با آن روبرو می‌شوند علاقه دارید حتماً سریال «حلقه» را به فهرست سریال‌های آخر هفته خود اضافه کنید. در حال حاضر فصل اول این سریال در حال پخش است و با توجه به محبوبیت «حلقه» و داستان بلند و پرکششی که دارد، انتظار می‌رود تا چندین فصل به طول بیانجامد.


پرنده سحرخیز (Erkenci Kus)

 بیست سریال ترکی پربیننده را بشناسید

نوبتی هم که باشد نوبت یک سریال کمدی درام است که مطمئن هستیم تماشای آن حسابی شما را سرحال می‌آورد. ترک‌ها با ساخت سریال «پرنده سحرخیز» ثابت کردند که راه و رسم ساخت سریال‌های خنده‌دار و عاشقانه را بلد هستند و با سریالی شاد و جذاب سر و کار داریم که ساعت‌ها شما را سرگرم نگه خواهد داشت.

ماجرای سریال «پرنده سحرخیز»، ممکن است معمولی به‌نظر برسد، اما پرداخت خوب این سریال باعث شده تا همین ماجرای معمولی، مخاطب را به دنبال خودش بکشد. قضیه سریال «پرنده سحرخیز» از این قرار است که دختری با نام صنم نقش اول زن این سریال را بازی می‌کند و دختری بانشاط و رویاپرداز است که به هر چیزی فکر می‌کند غیر از ازدواج، در نتیجه پدر این دختر، صنم را تهدید می‌کند که اگر به فکر ازدواج نباشد، به زور او را شوهر می‌دهد و به همین دلیل ماجرا‌های عشق و عاشقی‌های بامزه‌ای پیش‌روی صنم قرار می‌گیرد.

دمت اوزدمیر (Demet Özdemir)، هنرپیشه‌زیباروی ترک نقش صنم را در سریال «پرنده سحرخیز» بر عهده دارد و بازی پرنشاط او نقش مهمی در صحنه‌های خنده‌دار و بامزه این سریال دارد.


راهزنان در دنیا حکومت نمی‌کنند (eskiya dunyaya huhumudar olmaz)

 بیست سریال ترکی پربیننده را بشناسید

در این قسمت سریالی را برای شما معرفی می‌کنیم که ۳ فصل از آن نمایش داده شده و به لحاظ بازخورد، در تلویزیون ترکیه به اندازه‌ای طرفدار پیدا کرد که پخش آن چیزی نزدیک به ۴۴.۱ میلیون لیر ترکیه روانه جیب سازنده‌های این سریال کرد.

سریال «راهزنان در دنیا حکومت نمی‌کنند» چیزی حدود ۶۵ قسمت ۱۲۰ دقیقه‌ای است و با سریالی طرف هستیم که داستانی تهبکارانه و مافیایی دارد و به همین دلیل نیز در طول قسمت‌های این سریال، با حادثه‌های غیرمنتظره و جذابی روبرو می‌شویم. در بالا برای شما از سریال «برگریزان» گفتیم و جالب است بدانید «دنیز چاکر» (Deniz Çakır)، ستاره مشهور ترک که در «برگریزان»، نقش فرخنده را بر عهده داشت در این سریال نیز هنرنمایی می‌کند. حضور «مریم اوزرلی» (Meryem Uzerli) دیگر ستاره زیباروی ترک که ما ایرانی‌ها او را با سریال «خرم سلطان» شناختیم نیز یکی دیگر از ویژگی‌های برتر سریال «راهزنان در دنیا حکومت نمی‌کنند» به‌حساب می‌آید.


زن (Kadin)

 بیست سریال ترکی پربیننده را بشناسید

امکان ندارد سری به بهترین سریال‌های ترکی بزنید و با فهرستی از سریال‌های خانوادگی روبرو نشوید، شاید هم به همین دلیل باشد که ایرانی‌ها تا این اندازه به سریال‌های ترکی علاقه دارند، به همین دلیل در این قسمت یک بار دیگر گذارمان به یک سریال ترکی خانوادگی افتاد که یکی از پرفروش‌ترین سریال‌های تلویزیونی ترک در یکی دو سال گذشته به‌حساب می‌آید و نزدیک به ۴۱ میلیون لیر ترکیه درآمد داشته است.

همان‌گونه که از نام این سریال پیدا است، داستان زندگی زنی را روایت می‌کند که سرد و گرم روزگار را چشیده و به‌رغم سختی‌های زیاد، سعی در حفظ زندگی خودش و دو فرزندش دارد. داستان این سریال به همین سادگی‌ها هم نیست و «ازگه ازپیرینچی» (Özge Özpirinçci)، به‌عنوان بازیگر نقش «بهار» در این سریال قصد دارد پرده از راز‌های قدیمی خانوادگی‌اش نیز بردارد.


 گرگ‌سعید و شورا (Kurt Seyit ve Sura)

بیست سریال ترکی پربیننده را بشناسید

تجربه نشان داده است سریال‌هایی که با الهام از رویداد‌های تاریخی ساخته می‌شوند طرفداران زیادی پیدا می‌کنند و داستان سریال «گرگ سعید و شورا» در اواخر امپراتوری روسیه شکل گرفته است و آشنا بودن ایرانی‌ها با فرهنگ روس در کنار علاقه‌ای که به سریال‌های ترکی داریم باعث شده تا سریال «گرگ سعید و شورا» به یکی از محبو ب‌ترین سریال‌های چند سال اخیر در میان ایرانی‌ها تبدیل شود.

ماجرای این سریال از این قرار است که جوانی خوش‌تیپ که به «سعید گرگ» معروف است علاقه زیادی به خدمت در ارتش تزار دارد و در یک مراسم باله با دختری با نام «شورا» آشنا می‌شود و این آشنایی شعله‌های عشق را در دل سعید و شورا آتش می‌زند تا با داستانی عاشقانه طرف باشیم که خمیرمایه‌هایی از دوستی و خیانت در میان آن وجود دارد.

جالب است بدانید «کیوانچ تاتلیتوغ» (Kıvanç Tatlıtuğ)، هنرپیشه خوش‌تیپ و پرطرفدار ترک که ما ایرانی‌ها ابتدا با او در نقش مهند آشنا شدیم، نیز در سریال «گرگ سعید و شورا» در نقش «سعید» حضور دارد و اگر از طرفداران «کیوانچ تاتلیتوغ» هستید، پیشنهاد می‌کنیم تماشای این سریال جذاب را از دست ندهید.


وطنم تویی (Vatanim Sensin)

 بیست سریال ترکی پربیننده را بشناسید

اکنون که برای شما از سریال‌های ترکی که داستان آن‌ها از رویداد‌های تاریخ الهام گرفته شده بود گفتیم، حیف است که به سریال «وطنم تویی» اشاره نکنیم، این سریال به دوران جنگ استقلال ترکیه می‌پردازد و زمانی را روایت می‌کند که «آتاتورک» به کرسی قدرت نرسیده بود. شروع سریال با نبرد بالکان است و در این سریال شاهد روایت شخصیتی با نام «ژنرال جودت» هستیم که سربازی میهن‌پرست است و مردی خانواده‌دار به‌حساب می‌آید، اما توسط دوستش، از پشت مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد و پس از نجات از این حادثه، مجبور می‌شود سبک دیگری از زندگی را در پیش بگیرد و اتفاق‌های هیجانی و جذابی یکی پس از دیگری پیش روی «جودت قرار می‌گیرد.

جالب است بدانید، «خالد ارگنچ» (Halit Ergenç)، که در میان ما ایرانی‌ها با نام سلطان سلیمان معروف است و او را در این سریال دیده‌ایم، در سریال «وطنم تویی»، نقش «ژنرال جودت» را بر عهده دارد. با این حساب می‌توان گفت اگر از طرفداران سریال‌های تاریخی هستید بدون شک «وطنم تویی» شما را ناامید نخواهد کرد.


تو بگو کارادنیز (Sen Anlat Karadeniz)

 بیست سریال ترکی پربیننده را بشناسید

پس از اشاره به یکی دو سریال تاریخی، برای طرفداران سریال‌های درام، عنوانی را درنظر داریم که مطمئن هستیم داستان آن حسابی شما را سرگرم خواهد کرد. سریال «تو بگو کاردانیز» که با نام «تو بگو‌ای دریای سیاه» نیز شناخته می‌شود از آن سریال‌هایی است که مطمئن هستیم یا قسمت‌هایی از آن را دیده‌اید یا دست‌کم اطلاعاتی از این سریال به گوش شما خورده است.

ماجرای سریال «تو بگو کاردانیز»‌از این قرار است که در این سریال زنی با نام نفس در خانه‌ای با مشکلات زیاد زندگی می‌کند و به همین دلیل پا به فرار می‌گذارد و در این راه با مردی با نام طاهر آشنا می‌شود و دلدادگی میان این دو شکل می‌گیرد و مخاطب به همراه این زن سختی‌کشیده ماجرا‌های مختلفی را دنبال می‌کنند.

این سریال به پایمال‌شدن حق زنان در جامعه سنتی ترکیه اشاره می‌کند و به همین دلیل نیز طرفداران زیادی در جامعه بانوان ترک پیدا کرده است.


فی (Fi)

 بیست سریال ترکی پربیننده را بشناسید

به لطف افزایش سرعت اینترنت، این روز‌ها سریال‌های مختلفی را شاهد هستیم که نسخه‌های اینترنتی آن‌ها پخش می‌شود و نمونه‌های موفقی از سریال‌های اینترنتی را در ایران نیز شاهد هستیم. سریال ترکی «فی» (Fi)، یکی از پرچمداران سریال‌های اینرنتی در ترکیه به‌حساب می‌آمد و انصافاً هم باید گفت تبلیغات گسترده‌ای برای آن انجام شد و حضور بازیگران سرشناس و سبک و سیاق جذاب این سریال، نوید از سریالی سرگرم‌کننده می‌داد.

سریال «فی» نسبت به دیگر سریال‌هایی که به آن‌ها اشاره کردیم تفاوت‌های زیادی دارد و به‌نوعی می‌توان گفت شاید یک سریال خانوادگی به‌حساب نیاید، اما از آن سریال‌هایی که علاقه‌مندان مجموعه‌های ترکی نباید از دست بدهند. در این سریال ماجرای مرد روانپزشک موفقی روایت می‌شود که دکتری ایده‌آل‌گرا است و به همین دلیل نیز همیشه دنبال برترین‌ها در زندگی‌اش بوده است. دست روزگار دختری زیبا را سر راه این دکتر آیده‌ال گرا قرار می‌دهد که تمام شرایط دلخواه این دکتر مشکل‌پسند را دارد، اما از بخت بد روزگار، این دختر نامزد دارد و همین انفاق، داستان سریال «فی» را پیچیده و جذاب می‌کند.

نکته دیگری که سریال «فی» را جذاب می‌کند، حضور «Serenay Sarıkaya» بازیگر معروف ترکی است که ما ایرانی‌ها او را پیش از این در سریال‌هایی مانند «عمر گل لاله» و «جذر و مد» دیده‌ایم و خاطره‌های خوبی از او داریم.


روزی روزگاری (Öyle Bir Geçer Zaman Ki)

 بیست سریال ترکی پربیننده را بشناسید

در همین ابتدا برای شما بگوییم که روایت این سریال در نگاه اول ممکن است کلیشه‌ای به نظر برسد، اما با یکی از موفق‌ترین سریال‌های ترکی طرف هستیم که داستان آن چیزی نزدیک به ۱۲۰ قسمت به طول انجامید. این سریال داستان مردی خانواده‌دار با نام «کاپیتان علی آکسو» (Ali Akarsu) را بازگو می‌کند که با زن و ۴ فرزندش مشغول زندگی است تا اینکه زنی هلندی سر راه او قرار می‌گیرد و «کاپیتان آکسو» یک دل که نه، صد دل عاشق این زن می‌شود و همسر اول و فرزندانش را فراموش می‌کند.

آشنایی «علی آکسو» با این زن، زندگی او را به هم می‌ریزد و روزگار ماجرا‌های مختلفی را پیش‌روی او و خانواده‌اش قرار می‌دهد. این سریال جذابیت‌های زیادی دارد و حضور «ارکان پتک‌کایا» (Erkan Petekkaya)، بازیگر خوش‌تیپی که مطمئن هستیم هنرنمایی او در سریال «دیلا خانم» (Dila Hanım) را دیده‌اید، از انگیزه‌های مهم تماشای این سریال در میان سریال‌بین‌های ایرانی به حساب خواهد آمد.


بهزادچ: پلیس آنکارا (Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi)

 بیست سریال ترکی پربیننده را بشناسید

این سریال که برای ما ایرانی‌ها با نام «بهزاد سی: داستان یک کمیسر آنکارایی» نیز شناخته می‌شود و از آن سریال‌هایی است که به قول قدیمی‌ها حسابی رسیده و اکنون وقت تماشای آن است، چرا که «بهزادچ: پلیس آنکارا» نزدیک به ۹ سال ادامه پیدا کرد و سال ۲۰۱۹ زمان پخش آخرین قسمت آن فرا رسیده است. به این ترتیب با خیال راحت می‌توانید این سریال را دانلود کنید و قسمت به قسمت تا آخر ماجرای آن را دنبال نمایید.

همان‌گونه که از نام این سریال پیدا است، با داستان زندگی و ماجرا‌های چندین کارمند یکی از شعبه‌های جنایی آنکارا طرف هستیم که این کارمندان را شش مرد و یک زن تشکیل می‌دهند، در‌واقع هدف سازندگان این سریال از تعداد بیشتر هنرپیشه‌های مرد نسبت به تنها هنرپیشه زن در این سریال با این هدف انجام شده تا نابرابری‌های زن و مرد در جامعه ترکیه به نمایش کشیده شود و به همین دلیل به رغم خمیرمایه جنایی که در این سریال با آن سر و کار داریم، شاهد پرداختن به به مسائل اجتماعی و شهروندی نیز در «بهزادچ: پلیس آنکارا» هستیم.


نور (Gümüş)

 بیست سریال ترکی پربیننده را بشناسید

 این سریال در ترکیه با نام «نقره» (Gümüş) پخش شد و به‌اندازه‌ای مورد توجه علاقه‌مندان قرار گرفت که با نام «نور» در کشور‌های عربی، بلغارستان، آلبانی و پاکستان نیز روی آنتن رفت و میلیون‌ها مخاطب را برای ساعت‌ها سرگرم نگه داشت.

اولین چیزی که در سریال «نور» جلب توجه می‌کند، حضور «کیوانچ تاتلیتوغ»، هنرپیشه خوش‌تیپ ترک است و اگر از طرفداران این هنرپیشه به‌حساب می‌آیید مطمئن هستیم که به تماشای آن خواهید نشست، در غیر این صورت، جذابیت داستان سریال «نور» بدون شک شما را نا امید نخواهد کرد. ««کیوانچ تاتلیتوغ» در این سریال دوست‌دختری زیبا و جذاب دارد که عمرش به دنیا نیست و در اثر تصادف، فوت می‌کند، به همین دلیل «کیوانچ تاتلیتوغ» که داغدار عشق از دست داده‌اش بود، به اصرار پدربزرگش با دختری با نام «نقره» از دواج می‌کند. از قضای روزگار، «نقره» از کودکی دل در گرو این پسر خوش‌تیپ داشت و شاهد روایت داستانی عاشقانه و دلبرانه هستیم که مخاطب را مدت‌ها سرگرم خواهد کرد.

برای اثبات جذابیت سریال «نور» تنها کافی است به این نکته اشاره کنیم که قسمت پایانی این سریال، چیزی نزدیک به ۸۵ میلیون بیننده در میان کشور‌های عربی داشت.


عفت (İffet)

 بیست سریال ترکی پربیننده را بشناسید

فصل اول این سریال در سال ۲۰۱۱ در ترکیه شروع شد و به‌اندازه‌ای محبوبیت پیدا کرد که در عرض مدت کمی، شاهد پخش «عفت» در مقدونیه، افغانستان، پاکستان و چندین کشور دیگر بودیم. این سریال به لحاظ فرهنگی، نقاط مشترک زیادی با کشور‌های همسایه‌اش دارد و به همین دلیل نیز محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرد.

همان گونه که کاملاً در این سریال مشخص است، شاهد روایت داستان دختری با نام «عفت» هستیم که به همراه پدر و خواهرش در خانه‌ای کوچک در فقر و تنگدستی زندگی می‌کنند. «عفت» که دختری بسیار زیبارو و جذاب است دل به راننده تاکسی باخته بود، اما این راننده تاکسی از عشق او سوء‌استفاده می‌کند و «عفت» ناخواسته از او باردار می‌شود. ماجرا به گوش پدر «عفت» میرسد و او نیز این دختر طفل‌معصوم را زیر بار کتک میگیرد.

ایفای نقش «عفت» در این سریال به «دنیز چاکر» واگذار شده و انصافاً هم باید گفت که این هنرپیشه ترک در بازیگری در این سریال چیزی کم نمی‌گذارد. با این حساب پیشنهاد می‌کنیم اگر اهل سریال‌های درام و عاشقانه هستید، حتماً تماشای سریال «عفت» را به برنامه آخر هفته‌های خود اضافه کنید.


نفوذی (Içerde)

 بیست سریال ترکی پربیننده را بشناسید

آخرین سریال از فهرست پربیننده‌ترین سریال‌های ترکی را به سریال «نفوذی» اختصاص دادیم که به‌عنوان یک سریال تمام‌عیارِ ترکی چیزی کم و کسر ندارد و هر آنچه که از درام و اکشن بخواهید را در این سریال با خمیرمایه‌ای از ماجرا‌های جنایی خواهید دید. داستان این سریال به ماجرا‌های دو برادر اشاره می‌کند که اطلاعی از خویشاوندی با یکدیگر ندارند و نمی‌دانند که با هم برادر هستند. در نتیجه بدون اطلاع از برادری خود، به رقبای سرسختی با هم تبدیل می‌شوند.

اتفاق‌های مختلفی برای این دو برادر می‌افتد و یکی از آن‌ها به تهبکاران می‌پیونند و برادر دیگر افسر ارشد پلیس می‌شود تا روزگار این دو را مقابل هم قرار دهد. سریال «نفوذی» در زمان ساخت خود به یکی از پرخرج‌ترین سریال ّای ترکی تبدیل شد و تا دل‌تان بخواهد در این سریال با هنرپیشه‌های ترازاول ترک طرف هستیم که در این زمینه می‌توان به «چاتای اولوسوی» (Çağatay Ulusoy)، اشاره کرد.

سعی کردیم فهرست پر و پیمانی از محبوب‌ترین سریال‌های ترکی را پیش‌روی شما قرار دهیم، اما همان‌طور که بهتر از ما می‌دانید فهرست سریال‌های محبوب ترکی به همین‌جا ختم نمی‌شود و به قول قدیمی‌ها این قصه سر دراز دارد. در نتیجه اگر شما هم از آن دسته سریال‌بین‌هایی هستید که علاقه خاصه به سریال‌های ترکی دارند، در قسمت نظرات برای ما از سریال‌های ترکی محبوب و موردعلاقه‌تان بگویید.


بی باک و زیبا (Cesur ve Güzel)

بیست سریال ترکی پربیننده را بشناسید

سریال تلویزیونی «بی باک و زیبا» (Cesur ve Güzel) داستان مردی جوان را روایت می‌کند که قصد دارد زندگی دزدیده شده‌ی پدرش را به او بازگرداند. در سفر خود به سمت شهری که فرد مسبب بدبختی پدرش در آن اقامت دارد با زنی روبرو می‌شود که اسبش به سمت یک پرتگاه در حال حرکت است و خیلی زود متوجه می‌شود که این دختر همان کسی است که وی قصد انتقام از او را دارد.


عروس استانبول (Istanbullu Gelin)

بیست سریال ترکی پربیننده را بشناسید

سریال تلویزیونی «عروس استانبول» (Istanbullu Gelin) بر اساس یک داستان عاشقانه واقعی بین یک مرد جوان از خانواده‌ای اصالتاً روستایی که به اصول خانوادگی شدیدا پایبند است و دختری هنرمند که زندگی مدرنش همراه با آزادی مطلق بوده ساخته شده است. اوزجان دنیز بازیگر و خواننده مشهور ترک در این فیلم نقش اول فیلم که یک تاجر جوان است را روایت می‌کند که خانواده اش توسط مادرش که یک زن معتقد به آداب و سنت‌های قدیمی است اداره می‌شود. دختر و پسر جوان در شهر استانبول با هم آشنا شده و بدون رضایت خانواده‌ی پسر با هم ازدواج می‌کنند. وی عروس جوان را با خود به عمارت قدیمی اش می‌آورد و بزودی تفاوت‌های فرهنگی مشکل آفرین می‌شوند.


ترانه زندگی(Hayat Şarkısı)
 
بیست سریال ترکی پربیننده را بشناسید

سریال تلویزیونی «ترانه زندگی» یا «داستان زندگی» (Hayat Şarkısı) یک درام عاشقانه در مورد روابط پیچیده در یک خانواده است و در این میان شخصیت اصلی داستان برای نجات زندگی و ازدواج خود تلاش می‌کند. وی برای حل کردن مشکل و بازگرداندن زندگی اش به شرایط قبل یک کارآگاه خصوصی را استخدام می‌کند. این سریال رگه‌هایی از کمدی نیز را با خود دارد که از دیدن آن لذت خواهید برد.

نام او افسانه است (Adı Efsane)
 
بیست سریال ترکی پربیننده را بشناسید
 
سریال تلویزیونی «اسم او افسانه است» (Adı Efsane) داستان یک بازیکن سابق بسکتبال را روایت می‌کند که مربیگری یک تیم بسکتبال دبیرستانی را بر عهده می‌گیرد. وی بعد از مرگ همسرش به مشروبات الکلی اعتیاد پیدا کرده و دو دخترش را به حال خود رها می‌کند. اما دوستانش برای کمک به او و بازگرداندش به زندگی خوب گذشته او را ترغیب می‌کنند که پیشنهاد مربیگری در تیم بسکتبال یک دبیرستان پسرانه را بپذیرد. این سریال با تمی نوجوانانه آغاز می‌شود، اما همه گروه‌های سنی از دیدن آن لذت خواهند برد.
 

بازگشت: طغرل (Diriliş – Ertuğrul)
 
بیست سریال ترکی پربیننده را بشناسید
 
سریال تلویزیونی «بازگشت: طغرل» (Diriliş – Ertuğrul) که یکی از سریال‌های تاریخی موفق ترکیه یه شمار می‌آید بر اساس زندگی واقعی یکی از سلاطین سلجوقی به نام ارتوگرول قازی در قرن سیزدهم میلادری ساخته شده است. وی پدر عثمان قازی موسس امپراطوری عثمانی است. این سریال با بودجه یا سرسام آور ساخته شده و با استفاده از بازیگران مطرح سریالی تاریخی، سیاسی و اکشن شکل گرفته که از تماشای آن لذت خواهید برد.
 
منابع: realestatenewsturkey ،imdb ،thevore ،hurriyetdailynews
انتشار یافته: 391
در انتظار بررسی:5
Iran, Islamic Republic of
18:23 - 1395/02/29
فاطماگل رو دوس داشتم
پاسخ ها
مهدی
United Kingdom
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۵
فقط سریال های الوچ بایراکتار : ازل - کارادایی - نفوذی (در زندان )
Pari
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۵
نفوذی قشنگه؟چن قسمته؟
darya
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۸
چطوری میتونم سریال های ترکی رودانلودکنم؟
زهدا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۵
فقط ترانه زندگی عالیههههههههههه
مانیدا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۱
سلام عزیزانم. سریال عشق اجاره ی رو ۲ سال پیش دیدم واقعا عالی بود . فعلا هم سریال حلقه رو فصل اول شو که ۱۹ قسمت بودم دیدم واقعا مافیای و باحال هستش توصیه میکنم . لطفا توهین نکنید که چرا فیلم ترکی به نظرات هم احترام بزاریم .
₩€#£@&!
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
من سریال روزی روزگاری رو هر وقت نیگاه میکنم بغض م میگیره و یا گریه میکنم چون شباهت خیلی زیادی به سرنوشت زندگی خودم و آدمهای اطراف م داره

مخصوصا کاپیتان علی که میگن خودم هم شباهت ظاهری فراوانی بهش دارم .
توصیه میکنم شما ام دانلود و نیگاه کنید .
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
عشق ممنوع یکی از معروفترین سریالهای ترکیه اقتباس از اثر تولستوی که میگن از اثر خالد ضیا نویسنده ترکیه گرفتن در حالی که آنا کارنینا اثر تولستوی پنجاه سال زودتر از خالد ضیا نوشته شده پس خالد ضیا هم این اثر رو کش رفته از تولستوی و به نام ترکیه أین فیلم ثبت شد،گلپری اقتباس از فیلم واکنش پنجم با بازی نیکی کریمی،
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
پرنده سحر خیز مایه فیلم از داستان دیو و دلبر ربوده شده،روزی روزگاری از خاطرات یه شخص ساخته شده،ترکیه به حق در کپی برداری و ادعا خیلی حرفه ایه که با فروش سریالها صنعت خوبی به هم زده
بدون نام
United Kingdom
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
فاطماها همیشه گلن خخخخخخخخخ
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
کوزی گونی عالی بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۷
سریال آخری رو ببینین تا بفهمین ترک ها ی ترکیه از نسل مغولند و ترک های ایرانی آذری اصیل ایرانی هستند و رابطه ی خونی با عثمانی ها ندارند
Monirerh
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۸
پرنده سحر خیزی بهتر از فیلم های دیگر هست چون درتوی فیلم
از همه ی ژرنال استفاده لازم رو کردن و به نظر خودم سریال خوبی هستش
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
سلام
توی سریال های ترکیه خودم فقط وفقط از سریال عشق سیاه و سفید خوشم اومده و چندین و چند بار اون رو دیدم پیشنهاد می کنم اون سریال رو هم ببینید. من خیلی سریال دیدم ولی بیشتر سریال ها دیالوگ هاش ، سکانس هاشون یکی بودند و یا کپی شده بودند ولی تو این سریال به ندرت دیدم که کپی شده باشند البته نمی گم نداره و خیلی کم بود .
می تونم یه چیزی بگم فک کنم بیشتر سریال های ترکیه خوب باشند ولی به نظرم بنده تا قسمت 25 الی 30 بتوند سریال رو تموم کنند خیلی جذاب میشه سریال رو کشش بدی از جذابیتش کم میشه مگه اینکه تاریخی باشه
باتشکرفراوان
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1395/02/30
فیلم های ترک بسیار زیباست و داستان های خوبی هم داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
ای وای اشتباهی منفی دادم

ببخشیـــد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۸
من هرکدوم رو تا نصفه دیدم حالم بد شده از دیالوگای سطحی و بازیهای درجه سه و موضوع های تهوع آور نمیدونم شما تو عمرتون فیلم ندیدین انگا که به اینا میگید خوب
Iran, Islamic Republic of
23:26 - 1395/02/30
فیلم های ترک عالیه.مثلا فیلم عشق ممنوع نشون داد ازدواج یک دختر جوان با یک مرد مسن به خاطر پول پشینونی داره وخیانت عاقبت خوبی نداره یا سریال لطیفه مقاومت در برابر ظلم و وجدان کاری عمر عالی بود.تو فیلم فاطماگل معصومیت دخترایی مثل اون رو نشون میده و شرافت دختر رو نمیشه با پول خرید و همه به جزای کارشون میرسن شاید وجدان یک سری رو بیدار کنه.فیلم نبرد گلها و شمیم عشق هم میخواد بگه پول بدون خانواده فایده نداره کلا داستان های خوبی داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
من از شرق و غرب ترکیه از هر کدومشون پرسیدم گفتند سریالهای ترکی رو نگاه نمیکنند بعد موندم از این ذوق زدگی شما. خودشون علاقه ندارند اما ملت ما 24 ساعت پای این سریالهای چرت هستند. نگاه کنید و ذوق کنید
رویا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
مثلا سریال ستایشو ببینید که شرق و غرب ترکیه میبینن
و شرق و غرب آمریکا و اروپا اصن نبینن افسرده میشن
بعد شما واقعا رفتی از تک تک آدمهای شرق و غرب ترکیه پرسیدی سریال میبینن یا نه؟
یعنی سوال مهمتری نداشتی؟
ولی شما که انقدر خوب زبونشونو بلدی
بگو حتما چاق و لاغر عروسکی ایرانی دانلود کنن ببینن حالشون خوب بشه
مخصوصا با اون ژیان حالشو ببرن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۷
دوست عزیز پس چی ببینیم؟ مادر من یه خانم بازنشسته اس که یه مدت از وقتش با دیدن سریال میگذره ، سریالهای آمریکایی انقدر صحنه دارن یا انقدر خشنن که با روحیه مادر من جور درنمیاد.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۸
دوزاری ترین سریالا برای ترکیه هستن انقدر سریالای خوب تو دنیا هست که بشه خانوادگی دید که من روی سریالای ترکی تف هم نمینندازم
سارینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۸
کاربر ۱۱:۲۰ حرفت ووقعا توجیه خنده داری بود سریالای ترکی صحنه ندارن که همش پر از همخوابگی دختر پسره؟؟؟؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
نه سریال های خارجی مریم مقدسن اتفاقا سریال خارجی هم دیدیم خیلی هم باعث شد دیدمون نسبت به اونا باز بشه وببینین چقدراعتقادات و باورهای جالبی دارن که باعث شد مثل شما یک طرفه به قاضی نرم و فرنگی ها رو بی نقص یا حتی لابالی نبینم.ضمنا ، بله اونها صحنه دارن اما نه مثل سریال های خارجی انقدر
واضح ، اما اینکه بگیم همهی سریالاشون بده نه اصلا اینطور نیست .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
ولی به نظر من داره خیلی نرم و آهسته و بصورت خزنده روابط
غیر مجاز دینی و عرفی رو تو ذهن ها جا می ندازه و ببخش و میریزه مواظب باشید
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1395/02/31
چرا اسم سریال برگ ریزان رو‌نیاوردید ؟؟؟اون سریال به نوبه خودش خیلی عبرت آموز بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
واقعا برگ ریزان و ندیدی اون بالا؟سرسری مطلب و نخون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
پشماااااااام
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
خخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
06:34 - 1395/04/10
حریم سلطان هم شد فیلم؟
Iran, Islamic Republic of
02:42 - 1395/09/09
برگ ریزان از همه قشنگ تر بود. انگار واقعی بود از بس بازیگراش با انرژی بازی میکردند. خیلی هم عبرت آموز بود.
Iran, Islamic Republic of
17:28 - 1395/10/01
فیلم فصل گیلاس عالیه
پاسخ ها
پری جون
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۲
فصل گیلاس عالیه
سویل
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۱
اره واقعا عالیه من تاحالا 5بار از اول تا اخر نگاش کردم بازم میبینمش
Iran, Islamic Republic of
07:19 - 1395/11/21
پویراز کارایل واقعا بینظیره
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1395/12/05
فیلم فقط سریال icerde نفوذی سفارش میکنم ببینید از اول خیلی سدیال خوبیه
پاسخ ها
mehran
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۸
نفوزی واقعا قشنگ بود ولی حنما فیلم چوکور هم نگاه کن یه فیلم با دیالوگ های سنگین
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1395/12/14
کاش کانالی میگذاشتید تا بشه سریال ها رو دانلود کرد
پاسخ ها
ابوالفضل
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
سلام من کانال برای دانلود سریال های ترکی دارم خواستین به تلگرامم پی ام بدین ايدي تلگرامم
Abolfazle1372
بدون نام
United Kingdom
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
منم ای دی بدم مخه همو مدرن بزنیم نچرال؟
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1396/01/01
چقدر این کارگران وبازیگران ترکیه عقب مانده هستند وبیکار اخی بدبختها
پاسخ ها
jahan
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۵
آخی تو نگاه نکن تو اصن تو خوبی هر وقت خواستی ی سریال بسازی خبرم کن
ساینا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۱
چقدر ما بدبختیم که از سینمای بی نام و نشون ترک مطلبم میذاره ذائقه ملت بدبختو عوض کردن با این اشغالا
مهدیار
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۹
احسنت
Narges
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۲
تو دوست نداری نگاه نکن کسی زوره نکرده
هانا
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
اره راس میگی چقدرهمه ی سریال هاشونم عاشقانس بی سلیقه های بدبدخت برن سریال های مزخرف ترکی رو نگاه کنن اه اه
اردلان
Germany
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۶
برو سریال راهزنان در دنیا حکومت نمیکنند رو ببین تا قیامت عاشق ترکا میشی
...
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
آخی شما همون کیمیا رو ببین
...
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
یادش به خیر کلید اسرار و با ولع تماشا میکردید
و هی کله تکون میدادید به نشاته تایید
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1396/01/04
کاش بشه سریالهای طنز ترکی را البته با دوبله خوب و دقیق پخش کرد.خیلی عالیه ند. البته جای تماشابا زبان اصلی را اصلا نمی گیردمثلا سریال زیبای طلاهای استانبول( İstanbul'un altınları) و خیلی های دیگه،بخصوص سریالهایی که به تهیه کنندگی سینان چَتین تهیه میشوند به نسبت سریال های درام خیلی بهترند
Iran, Islamic Republic of
01:16 - 1396/01/22
خیلی از فیلمهای خوب نادیده گرفته شدن مث عفت .برگ ریزان.....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
همشون تو لیست بودن
Iran, Islamic Republic of
04:04 - 1396/01/24
سلام فیلم نفوذی رو از کجا دان کنم.ممنون میشم جوابمو بدین دوستان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۶
ی کانالی تو تلگرام هست ک کل قسمتهاشو با زبان اصلی و زیرنویس فارسی گذاشته
Arash
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۳
از سایت بیا تو مووی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۷
اهپیکر عالیه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
داداش فقظ ت سایت تاینی مووی است
بهترین فیلمه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
آرش
مووی کجاس؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
چجوری باید رفت تو مووی؟
بدون نام
United Kingdom
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
برو سایت امی دانلود یا ای ار کره
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1396/01/24
سریالهای ترکیه ای نفرت انگیزترین سریالهای جهان هستند البته واقعیت اخلاقی ترکان عثمانی را نشان می دهند.
پاسخ ها
مهرناز
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۵
برای طرز فکرت متاسفم
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۵
شما برو با همون فیلم های ایرانی حال کن از بس یه مرد با زن رو دروایس داره آدم شک میکنه این فیلمه یا یه چیز دیگ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۷
بابا اینا رو ول کنید فقط یه فیلم خوب داشتن اونم حزر ومد بود بقیه ش یه قرونم نمیرزه
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۶
بابا خب چرا نگاه میکنید لیاقت شما دیدن فیلمی مثله شاید برای شما اتفاق بیافتد هست نه فیلمی مثل ایزل
سویل
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۱
اگه بازم ببینم به ترکا و سلیقه ها و فیلماشون چیزی بگی میام درجا.......
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1396/02/03
فیلم عشق اجاره ای عالیهههههه حیف موقع امتحاناست وگرنه صبح تاشب میدیدمش
پاسخ ها
سویل
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۱
قشنگه ولی درازه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
اصلا خوب نیست چرته نگاه نکن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
نفس تجدید شده؟
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1396/02/08
فرهنگ ما یک فرهنگ ایرانی اسلامی است فیلمهای ترکی زیرساخت این فرهنگ را تخریب میکند صداوسیما و کسانی درامور فرهنگ کشور مان فعال هستند یک فکراساسی بکنند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۱
آره جوری که انگار قبح خیانت به زن یا شوهر بین زوجا از بین
. رفته
فاطی
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
اره ولی فقط اسمش اسلامیه کجای مملکت داره بر اساس اسلام اداره میشه ؟؟؟ این همه دزدی و خیانت و تجاوز و اختلاس ..... والا این بلاد کفر بیشتر از ما یه چیزایی رو رعایت میکنه کسی هم که با دیدن 2 تا سریال قراره اعتقاداتش رو از دست بده
همون بهتر که از دست بده
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۵
اونا بیکار نیستن که فیلم درست کنن که فرهنگ ایرانی هارو تخریب کنن این فیلما واسه خودشونه..هدف همه این فیلما عبرت آموری به خود مردم ترکیه هست که نشون میده عاقبت خیانت پول پرستی و .. چیه
ali
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۳
مسئولین ما خیلی بخوان فک کنن گزینه ی فیلتر نتیجه اش میشه .اینا اگه قرار بود فک کنن که وضع مملکت این نبود
سویل
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۱
تو برو به فیلمای خودت نگاه کن
...
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
خخخخخ فرهنگ
شما چقدر دیدی که فهمیدی فرهنگ خراب کنن؟
Iran, Islamic Republic of
21:05 - 1396/02/10
فقط و فقط ایزل
بهترین فیلم ترکیه ای
حتما تماشا کنید
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1396/02/15
میشه بگین من باید سریال لیلی و مجنون رو از کجا ببین مثلا من تمام سریال ها رو با زیرنویس به صورت انلاین از نماشا نگاه میکنم ولی تونماشا سریال لیلی و مجنون نبود لطفا کمکم کنید
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1396/03/11
سریال کارا سودا از همه بهتره واقعا عاشقشم
پاسخ ها
م
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
دقیقا
دلارام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
قشنگه البته با زبان اصلی و زیرنویس نه دوبله های مسخره
Iran, Islamic Republic of
02:07 - 1396/03/15
فیلم فقط دیریلش ارطغرل عشقههههههه نگا کنین چهارشنبه ها از ساعت ۱۰.۳۰ازکانالTrt1
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1396/03/15
سریال پارام پارچا(گوزل)هم عالیه من عاشقشم
پاسخ ها
بدون نام
Turkey
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۹
سریال جسور وزیبا را باید از کجا دانلود کنم
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1396/03/19
خواهش می کنم سریال چکاوک را با حجم کم برای دانلود بذارین
پاسخ ها
آرزو
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۵
مگه اینجا سایت دانلود فیلم و سریاله؟
هستی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
سریال عشق حرف حالیش نمیشه عالیهههههههه چرا نذاشتینش بیسلیقه ها
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1396/03/23
سریال عشق اجاره ای و کاراسودا از همه بهتره
پاسخ ها
samane
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
من که هرچی نگاه میکنم سیر نمیشم. هم عشق اجاره ای هم دختران آفتاب..واقعا قشنگههه
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1396/04/01
ازل فقط بهترین بازیگر تکیه توش بود انواع نقش ها بود انصافن از همه بهتر بود
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1396/04/02
واقعا قسمت اخر کارا سودا ناراحت کننده است آدم و از دیدنش پشیمون میکنه خیلی بد تمام شد
پاسخ ها
اد سیز
United Arab Emirates
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
مگ ازدواج نمیکنن اخرش؟؟؟؟؟
بدون نام
United Arab Emirates
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۲
اره واقعا منکه قسمت ۵۷ بودم فهمیدم کمال میمیره دیگه نگاه نکردم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
غمگین تموم شد ولی نامه ی آخر کمال واقعا منو تحت تاثیر قرار داد
Iran, Islamic Republic of
01:24 - 1396/04/03
سریال ترانه ی زندگی عاااااااالیه از دستش ندید *-*
پاسخ ها
MAHLA
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
واقعاترانه زندگی عالیه
Iran, Islamic Republic of
18:23 - 1396/04/04
دختران آفتاب بهترینه نگاااا کنین پشیمون نمیشین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۶
اره من دیدم عالیه مخصوصا سلین
samane
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
من عاشق علی و سلینم. :-D
برگ
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
فقط ساواش
حافظ
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
من عاشقشم
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1396/04/06
هزاران سال دیگه فیلم ترکی نمیاد بالا دست سریال لطیفه
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1396/04/06
هزاران سال دیگه فیلم ترکی نمیاد بالا دست سریال لطیفه
Iran, Islamic Republic of
19:25 - 1396/04/07
من خودم تو این دو یا سه سال اخیر خیلی سریال ترکی البته نصف و نیمه دیدم ولی باید اعتراف کرد کارادایی و کوزی گونی به طرز عجیبی شاهکارن ،واقعا دلم میخواد فرصتی پیش بیاد تا دوباره جفتشونو ببینم.
پاسخ ها
...
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
یه جوری نوشتید(( من خودم ))
که فکر کردم شما خودت تو فیلم ترکیه ای بازی کردی خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1396/04/10
سلام دوستان
لدفا ی سریال ترکیه و ی سریال کره ک خیلی خیلی خوشگلن و تعداد قسمتهاش زیاد نیس رو ب من معرفی کنید
میسی از شما
پاسخ ها
مینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
سلام دوست من فیلم ترکی عشق حرف حالیش نمیشه با فیلم کره ای پسران برترازگل عالیه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
سریال پسران برتر از گل با بازی لی مین هو و سریال نسل خورشید با بازی سونگ جونگ کی
پسران برتر از گل بیست و پنج قسمته
نسل خورشید هم شانزده قسمته
سریال تو ااز ستاره ها اومدی ، منشی کیم چشه و وارثان هم پیشنهاد میکنم
Iran, Islamic Republic of
19:49 - 1396/04/19
تقریبا خوبن
پاسخ ها
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
عالیه...عشق حرف حالیش نمیشه....
Iran, Islamic Republic of
20:47 - 1396/04/21
سریال کارا پارا اشک یا همون لطیفه از نظر من بهترین سریال ترکی هستش که تا الان ساخته شده با بازی طوبی و انگین که هر دوشون فوق العاده بازی کردن
الان هم سریال جسور و گوزل خیلی زیباست که باز هم طوبی تو این فیلم بازی میکنه البته با کیوانچ این سریال هم سریال خوبیه که الان داره از شبکه جم پخش میشه به اس پاتریکس
گفته میشه دوباره قراره طوبی و انگین با هم هم بازی بشن تو سریال سیاه و سفید قرار بود این سریال قبل از جسور و گوزل با بازی کیوانچ و طوبی گرفته بشه که کیوانچ ای فیلمو رد کرد
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1396/04/21
سریال کارا پارا اشک یا همون لطیفه از نظر من بهترین سریال ترکی هستش که تا الان ساخته شده با بازی طوبی و انگین که هر دوشون فوق العاده بازی کردن
الان هم سریال جسور و گوزل خیلی زیباست که باز هم طوبی تو این فیلم بازی میکنه البته با کیوانچ این سریال هم سریال خوبیه که الان داره از شبکه جم پخش میشه به اس پاتریکس
گفته میشه دوباره قراره طوبی و انگین با هم هم بازی بشن تو سریال سیاه و سفید قرار بود این سریال قبل از جسور و گوزل با بازی کیوانچ و طوبی گرفته بشه که کیوانچ ای فیلمو رد کرد
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1396/05/15
سلام سریال برگ برگ ریزان فوق العاده زیباست چرا پخش نمی کنید ببینیم لطفا بزارید ممنون میشم من و خانواده ام عاشق این فیلم هستیم لطفا پخش کنید منتظر هستم امیداوارم پیامم به دستتان برسد و رسیدگی کنید
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1396/05/17
من خیلی ازاین سریالهارودیدم وواقعن سریال های خوبین کلن سریالای دوفصله خیلی خوبن اماسریال شرافتم خیلی خوب ومحکم بوددوسش داشتم کاراسوداوایزلم ک دل سنگوآب میکردن
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1396/06/07
فیلم فقط عشق اجاره❤❤❤❤❤❤❤
Iran, Islamic Republic of
02:21 - 1396/06/12
فیلم فقط و فقط سریال icerde این سریال همتا نداره ،بهترینه و خیلی هم پر طرفداره .پیشنهاد می کنم حتما ببینید.
پاسخ ها
alireza
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۷
دایی اگه از این خوشت اومده بهت توصیه میکنم حتماااااا سریال چوکور هم ببینی، ناموسه سریاله خدایی، ببین و راضی باش در حد ایچریده
Iran, Islamic Republic of
19:09 - 1396/06/17
سلام دوستان از نظر بنده حق سریال کارادایی خیلی بیشتر از اینا بود من بازیگر مورد علاقم اول جیسون استاتام بعد هم کنان ایمیرزالی اوغلو و تقریبا کل آثارش رو هم دیدم یه سریالی مثل ایزل که ریتینگ 8.4میگیره در مقابل ی سریالی مثل کارادایی ک ریتینگ 7.7میگیره !! یا مثلا سریال مسخره حریم سلطان که تحریف تاریخ میکنه ! در کل سریال ایزل بالاترین ریتینگی که میشد بهش داد تو بهترین وضعیت 8بود ولی کارادایی ب نظرم ببشتر از اینا حقش بوده نمیخوام بگم سریال ایزل بد بوده ولی کارادایی با اختلاف ازش بهتر بوده
Iran, Islamic Republic of
02:00 - 1396/06/23
سریال عشق حرف حالیش نیست خیلی قشنگه فقط حیف آخــرش رو سرهم کردن ...
سریال داماد معرکه هم خوبه
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1396/06/27
همه این سریال ها را دیدم ولی بهترین سریال ترکی که دیدم vatanım sensin(وطنم تویی) هست البته از نظر من هرکه ندیده عمرش بر فناست
Iran, Islamic Republic of
03:24 - 1396/06/30
فیلمایی ک من دیدم از بینشون یکی ایزل خیلی جذاب بود و عشق حرف حالیش نمیشه هم خیلی قشنگ و طنز بود اما قسمت اخرش کلا بازه صدرحمت ب اصغرفرهادی ما...فیلم برگریزان اموزنده بود و فیلم هسل هم خیییلی خوب بود و در راس همه اینا ک هم جذاب بود و هم رمانتیک و اشک درار سریال عشق سیاه یاهمون اکیا ک قسمت اخرش من ک مررردم بس گریه کردم اصن خیلی غمگین تموم شد منم ک حسااااس.اما فکر و نقشه های اون دوتا امیر و کمال تو فیلم عااالی و هیجانی بود
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1396/07/29
فیلم فقط سریال نفوذی icerde و ایزل
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1396/08/06
از همه سریالها سریال ازل بهترین بود.
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1396/08/07
من سریال عشق اجاره ای-کاراسودا-فصل گیلاس رو دیدم...واقعا قشنگ بودن قشنگتر از همشون عشق اجاره ای بود.
خلاصشم اشتباه زدید...داستاناشون واقعا قشنگ بود..البته کاراسودا خیلی تلخ بود..
Iran, Islamic Republic of
21:40 - 1396/08/22
سریااااااااااال کارا سودا عالیههههه
کمال و نیهان عالین مخصوصا کمال
عشقش خیلی قشنگه
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1396/08/28
من سریال رهایی رو خیییییلیییی دوست دارم بازیگرنقش یکتا(yurdaer okur)هم تو این سریال عالیه
Iran, Islamic Republic of
11:30 - 1396/08/28
من سریال رهایی رو خیییلییی دوست دارم ،بازیگرنقش یکتا هم عالیییههه
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1396/09/01
همشون عالی عالی عالی عالیییییب
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1396/09/01
فكر ميكردم كسي تو اين خبر نظر نده چقدر خز و خيل داريم اينجا
همين خالطورا بودن كه ....
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1396/09/01
اون عشق بی پایان هست چرا نوشتین عشق کورکورانه
اهل سریال ترکیه ای نیستم و عشق بی پایان تنها سریال ترکیه ای که دیدم و واقعا ازش لذت بردم بسیار زیبا احساسی و یه پایان زیبا بعد از سالها یه سریال دیدم که هر لحظه انتظار شروع قسمت بعدیش رو داشتم یعنی دقیقا بعد یوسف پیامبر دیگه سریالی ندیده بودم که در این حد ازش لذت ببرم فقط میتونم بگم زیبا بود
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1396/09/01
همون طور که گفتم من فقط عشق بی پایان رو دیدم و خیلی خیلی لذت بردم ولی با کامنت هایی که میخونم انگار باید بقیه ها رو هم ببینم
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1396/09/01
خوش بحالشون میلیاردی پول درمیارن راهشو یاد گرفتن سریالهای ترکی در بیش از 70کشور فروش میره
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1396/09/01
فقط کلید اسرار و لاغیر
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1396/09/01
من مدیر سایت معروف ترین سایت سریال ترکی هستم.واقعا شاخ دراوردم از این اسم گذاری واسه سریالا..این چه اسم های مسخره ای بود گذاشتید روی سریالای ترکی.تازه دوبار کاراسودا و ارطغرل را آوردید!!یه سرچ ساده کنید در نت اسم درست سریالارو میاورد و یه دور هم لیست رو نگاه میکردید تا تکراری نباشه و بهتون ملت نخندن!!
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۰
مرسی
Iran, Islamic Republic of
04:01 - 1396/09/02
من که هیچ کدومش نگاه نمیکنم .
Iran, Islamic Republic of
08:33 - 1396/09/02
بجای وقت تلف کردن پای سریال های ترکیه ای برید سراغ فیلمای با ارزش سینمای ترکیه: خواب زمستانی، موستانگ، روزی روزگاری آناتولی و...
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
دمت گرم.حرف دل مارو زدی.اینا چ میدونن نوری بیلگه جیلان یا ییلماز گونی کیه
Iran, Islamic Republic of
09:15 - 1396/09/02
بهترین سریال ازل بود‌ بازیها فوق العاده داستان جذاب و دوبله عالی. دایی رامیز و اون جمله های معروفش. عاشق شخصیت دایی رامیز بودم و چه دوبله ای داشت. حیف که تونجل کورتیز بازیگر نقش دایی رامیز از دنیا رفت حیف‌. روحش شاد
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1396/09/02
فقط دوتا از سریالا رو تونستم تا اخر دنبال کنم بقیه بعد چند قسمت دلو میزنه
اولی فاطماگل بود دومی ام که جاش تو این لیست واقعا خالیه کوزی گونی بود
در کل سریالای خوش رنگ و لعابی میسازن که عامه پسنده و برای خواص که دنبال کیفیت بالا و معنا و مفهومن مناسب نیستن اما اگه با اینا ارتباط برقرار کنین تا دلتون بخواد شما رو غرق خودش میکنه کلا زندگیه خسته کننده و ینواختتون یادتون میره
میشه گفت نقش مسکنو بازی میکنن
خوراک ما ایرانیای پر درد و بیکار
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1396/09/02
سریال "برگ ریزان" اونقدر طبیعی و پر ماجرا بود که پدر پیر من که یه لحظه هم تی وی نمی بینه رو پای خودش نشوند و همچنین کوشم سلطان ( ماه پیکر ) هم عالی بود . بنظرم این سریالای شیک وپیک مثل عشق اجاره ای و لوسبازیاشون اصلا دیدن نداره من هیچ کدوم از سریالای بالا رو دوست ندارم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۲
شما اول برو عشق اجاره ای رو ببین بعد نظر بده
h
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۷
اتفاقا عشق اجاره ای عالی بود البته نه همه فیلم فقط ماجرای عاشقانه بین دختر وپسره واقعا قشنگ ترین سکانسای عاشقانه روداشت
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1396/09/02
اوووه چیه بیننده ای داره این سریالا چخبره بنظر من دوره از فرهنگ ما و عادی سازی میکنه روابط رو بده که ی عده دیگه برای ما خوراک فرهنگی تولید کنن و به خورد ذهن و چشم ما بدن اینطور نیس؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
حق باشماس فیلم حاج آقا طوسی وناظم مهربون حائری بهترین فیلم ماست واصلا مارو از فرهنگ مون دور نمیکنه اینطور نیست؟
United States
08:05 - 1396/09/03
هرچی پیرزن از برگ ریزان خوشش میاد..
پاسخ ها
اریا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
درست میگی
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1396/09/03
یه زمانی تب فیلم های هندی بود ،الان ترکی و کره ای ،می گذره تا ببینیم بعدش چی میشه ،خوب وقتی اجازه ی هیچ کاری به بازیگرای خودمون نمیدن و سانسور شدید هست مردم باید برن سراغ ماهواره !
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۲
والا
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1396/09/03
مسعود جان شما هم انگار مثل خیلی از جوانان ایرانی بیکارید ،وگرنه من ندیدم تا حالا مردی بشینه اینهمه سریال اونم از نوع معمولا زنانه ببینه !!!!!!!
شوهر من که کلا هرگز سریال نمی بینه ،فیلم هم فقط درجه یک ها ،هی به من میگه اینا چیه نگا می کنی بشین کتاب بخون .
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1396/09/03
جای خالی سریال های دست سرنوشت و هسل توی این لیست احساس میشه
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1396/09/16
سریال ستاره چوپان هم خیلی زیباست پیشنهاد میکنم حتما ببینین خصوصا با بازی زیبای شوکرواویلدیز
Iran, Islamic Republic of
23:42 - 1396/09/21
پس عشق اجاره ای چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

عالیییییه بی نظیره تکهههه
Iran, Islamic Republic of
10:06 - 1396/09/22
واقعا از دیدن سریال می خواهید زندگی مستحکم تری رو داشته باشید و یا دنبال تعالی روح واخلاقیات هستید . تازه اگر این دید هم داشته باشید سریال های ترکیه ای بی نظیر هستند زیبا و سرگرم کننده .خیلی نزدیک به فرهنگ و روابط احتماعی ایرانی ها .درسته که در برخی فیلم ها مساله خیانت و روابط خارج از ازدواج رو نشون میده ولی سطحی نگری هست که بگی داره خیانت و بی بندو باری رو تبلیغ می کنه . داره علت خیانت و تبعاتی که آداب و سنت ها ی بی مورد رو در پی داره رو داره می گه. بهتره سریال سازی رو یاد بگیرند اهالی فرهنگ وهنر که خودشون رو بالاتر از همه می بینند.
ایزل - فاطما گل - حریم سلطان - عشق اجاره ای - اوکیا
چه سریالی بود برگریزان .عالییییی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۲
بزن کف قشنگه رو
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1396/09/24
من جسور و زیبارو کامل دیدم واقعا قشنگ بود
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1396/09/24
سریال جزر و مد رو حتما نگاه کنین خیلی قشنگه
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1396/09/27
سریال مروارید سیاه فوق العادس
پاسخ ها
پری
United Arab Emirates
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۱
عالی بود خیلی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
عالی بودمروارید سیاه
بدون نام
United Arab Emirates
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۱
اوکیا بهترین فیلم
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1396/10/02
همشون عالین یکیش benim hala umudum var من šukru ozyidiz خیلی خوشم میاد عاشقشمممم
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1396/10/05
** چوخ گؤزل ساغولاسیز **
** یاشاسین بوتون تورکلر **
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۲
باز ترک ها
بدون نام
United Arab Emirates
۰۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲
ساااااااااغول
یاشاسین بایجان
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1396/10/07
عشق اجاره ای عاااااااااااااااااااااالیه
Iran, Islamic Republic of
05:14 - 1396/10/15
پس عشق حرف حالیش نمیشه روندیدیدسفارش میکنم حتماببینیدخیلی قشنگ وزیباست تک. تنهافیلمیه ک من خوشم اومده
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1396/10/16
من فقط نفوذی دیدم عالیه ولی فکرکنم بقیه روهم بایدببینم بااین همه تعریف۰
Iran, Islamic Republic of
06:13 - 1396/10/17
منم با آقا مسعود موافقم هرکی سریال ترکی وطنم تویی رو ندیده کل عمرش برفناست .واقعا معرکه س .ب این میگن فیلم بقیه ش فیلمه
Iran, Islamic Republic of
20:54 - 1396/10/18
سریال عشق اجاره ای وعشق ممنوع بی نظیره البته سریالهای ازبوسه تاعشق واوکیاچون آخرش خوب نبودراضی نیستم
Iran, Islamic Republic of
04:56 - 1396/11/13
سلام این فصل گیلاس چرا دوبلع شدش نبست
Iran, Islamic Republic of
12:42 - 1396/11/20
سلام درسته همه فیلم های ترکیه خوب وقشنگن منم طرفدار فیلم ترکیه ام ولی بهتره بدونیم که یا این فیلم ها داریم به خودمون ضربه میزنیم دقت کردید درفیلم های ترکیه اکثر زن ها رو لخت نشون میده ولی مردها رو با کت شلوار این نشون دهنده ی بی ارزش کردن زن درجامعس اینو بدونید هیچ کشوری بیکار نیست که این همه هزینه کنه شما ها رو سرگرم کنه دلش برا شماها نمیسوزه این جنگ نرمه پس مراقب باشید فیلم ها تاثیر برذهنتون نذاره ببخشید زیاد حرف زدم لطفا به کسی برنخوره من فقط نظر شخصی خودمو گفتم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۲
رطب خورده منع رطب کی کند شما خودتون طرفدار این فیلم ها هستید
United States
03:29 - 1396/12/02
فقط سریال جزرومد هرکی نبینه نصف عمرش بر فناست
Iran, Islamic Republic of
12:57 - 1396/12/04
به نظر من سریال کارا سودا خیلی قشنگ ارزش وقت گذاشتنو داره.ولی حیف اخرش.....
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1396/12/07
بهترین سریال ترکی فاتیح حربیه بود و هست.. حتما ببینین.. عالیه، تعجب میکنم چرا جم پخش نکرده تا حالا..
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1396/12/17
سلام دوستان ازنظرمن عشق حرف حالیش نمیشه محشره حتماببینیدازدستش ندین
پاسخ ها
ایدا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
اره منم با نظرت موافقم فیلم فوق العاده ایه
رها
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۹
فیلمش عالیه حتما ببینید
Iran, Islamic Republic of
03:41 - 1396/12/20
هرکی با فیلم‌های ترکیه مشکل داره زنگ بزنه به این شماره جوابش رو بدم فیلم ترکیه بهتر فیلم‌های دنیایت 09114772891
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
حال بهم زدن تر آبکی تر از سریالهای ترکی تا بحال ندیدم صد رحمت به سریالای مضخرف هندی بهترین سریال های دنیا سریال های کره ی و آمریکایست حیف که سلیقه مردم رو عوض کردن شما افسانه دریایی آبی و فرار از زندان رو ببینید اونموقه میفهمید سریال یعنی چی
Iran, Islamic Republic of
01:22 - 1396/12/23
تو سریال های ترکی فی جی پی سریال متفاوتیه حتما بینید کارا سودا و ایزل و کارادایی هم ارزش دیدنو داره بقیش فقط وقتتونو تلف می کنه
پاسخ ها
مژده
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
فی چی پی فوق العاده ست ، متفاوت ترین و خاص ترین سریالیه که من توو عمرم دیدم.. واقعا محشره
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1396/12/27
سریال عشق اجارهای عالیه من عاشقشم برای همین تصمیم گرفتم برم ترکیه بازیگر شم
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1396/12/28
من از سریالهایی که شوکرواوزیلدیز ویوسف چیم توش بازی کردن خیلی خوشم اومده مثل بوی توت فرنگی،عاشق چکارا که نمیکنه،من هنوزامیدوارم،آفتاب زمستانی عالین
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1396/12/29
سریال نفوذی از همه بهتره واقعا خیلی دوستشان داشتم چاتاغای الوسوی و اراس بولوت و بنسو سورال و داملا کولبای
سریال ایزا و غنچه های زخمی هم خیلی خوب اند
من نفوذی را یک بار از کوردماکس شووبعد از جم تیوی و بعد از کورد ماکس نگاه کردم خیلی جالب بو من فقط این سه سریال رو نگاه کردم خیلی خوبن ولی به نظر من دیگر سریال تماشا نکنید خیلی خراب اند
Iran, Islamic Republic of
02:13 - 1397/01/04
بیشتر سریالها ترکیه را دیدم واقعا عالی هستند بخصوص عشق اجاره
Iran, Islamic Republic of
03:01 - 1397/01/10
سریال فقط سریال پویراز کارایل . کارادایی . ایزل
روزگار تلخ . عمر گل لاله . شمیم عشق . نفوذی
زیر پوست شهر این سریال ها بهترین سریالن اگه دانلودشون نکنین پشیمون میشین
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1397/01/17
اول سریال تا حد مرگ رو دیدم که بد نبود.بعد سریال نفوذی زو دیدم که خیلی حال کردم.
سریال بعدی چی زو ببینم به نظرتون؟
طغرل ببینم یا وطنم تویی یا چیز دیگه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۲
خوب معلومه عشق اجاره ای
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۵
صد در صد وطنم تویی
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1397/01/27
فقطططططط عشششششششق أجاره اي
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1397/01/29
سریالهای ترک عالین.تمام دنیا رو مبهوت خود کردن همه شون بهترن
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1397/02/01
سلام به نظر من سریال درانتظار آفتاب بهترین سریال است باسریال قبول میکنم
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1397/02/04
سلام به دوستان
منم مثل شما چند تا از فيلم هاي تركيه اي رو نگاه كردم واقعا قشنگ بود مثل عشق أجاره اي و فاتيح حربيه و عشق حرف حاليش نميشه
ولي از همه قشنگ تر همون عشق أجاره اي بود با بازي عمر و دفنه كه خيلي عالي بودن
Iran, Islamic Republic of
20:35 - 1397/02/20
همه اش عالیه فقط عشق حرف حالیش نیست هم خیلی قشنگه❤
Iran, Islamic Republic of
01:24 - 1397/02/22
در صدر جدول عشق بی پایان یا کاراسودا ، بعد جسور و زیبا آخ چقدر این سریال خوش ساخت بود همه چیزش دقیق و حساب شده بود خدایی لذت بردم از دیدنش ، عشق اجاره ایی هم خوب بود بیشتر تم طنز داشت درست مثل عشق حرف حالیش نمیشه و در انتظار آفتاب و انتقام شیرین و.. .
Iran, Islamic Republic of
12:57 - 1397/02/28
; سلام ، این سریال ها قابل دانلود یاتهیه ازفروشگاه ها و خدمات اینترنتی هس؟
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1397/03/02
از نظر من عشق اجاره ای یا عشق حرف حالیش نیست از همش بهتره
Iran, Islamic Republic of
07:46 - 1397/03/03
فیلم فقط فیلم عشق حرف حالیش نمیشه و مروارید سیاه و دختران افتاب و هرگز تسلیم نمیشوم است مخصوصا با بازیگری هانده ارچل که بینظیره البته هرکسی یکــنظریهای دارن
پاسخ ها
hande
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۸
منم دقیقا مثله شما همین سریالارو نگاه کردم با بازی هانده که عشقه
Iran, Islamic Republic of
05:20 - 1397/03/15
سریال عشق اجاره ای ، ضربان قلب و عشق حرف حالیش نمیشه عالیه ، توصیه میکنم این 3 تا سریال را ببینید بخصوص ضربان قلب خیلی قشنگه ...
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1397/03/21
ولي بچه ها به نظر من بهترين فيلم هايي كه تاحالا ديدم فيلم عشق اجاره اي عشق حرف حاليش نيست ،دختران آفتاب وماه كامل حتما نگاه كنيد خيلي خوشگلن چيه اين فيلماي ايراني آدم ازقسمت اولش معلوم ميشه چي به چيه
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1397/03/21
ولي بچه ها به نظر من بهترين فيلم هايي كه تاحالا ديدم فيلم عشق اجاره اي عشق حرف حاليش نيست ،دختران آفتاب وماه كامل حتما نگاه كنيد خيلي خوشگلن چيه اين فيلماي ايراني آدم ازقسمت اولش معلوم ميشه چي به چيه
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1397/03/21
ولي بچه ها به نظر من بهترين فيلم هايي كه تاحالا ديدم فيلم عشق اجاره اي عشق حرف حاليش نيست ،دختران آفتاب وماه كامل حتما نگاه كنيد خيلي خوشگلن چيه اين فيلماي ايراني آدم ازقسمت اولش معلوم ميشه چي به چيه
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1397/03/22
بهترین سریال تریال ترکی که دیدم سریال نفوذی بود با بازی بی نظیر چاتای اولوسوی واقعا محشر بود توصیه میکنم حتما حتما ببینید البته سریال دست سرنوشت و کاراسودا هم خوب بودن ولی هرگز به نغوذی نمی رسن هر چند که کاراسودا خیلی بد تموم شد بازم می گم نففففففففففففوووووذی
Iran, Islamic Republic of
10:34 - 1397/03/28
فیلم ترکی هم شد فیلم
چپ خیانت راست خیانت
شما یه فیلم بگید که توش خیانت نباشه
خانواده‌ها چیزای هم که بلدنبودن از این فیلمهای مسخره یاد گرفتن
پاسخ ها
F.j
United States
۰۳:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
شنونده و بیننده باید عاقل باشن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
وطنم تویی یه مورد خیانت هم نداشت
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1397/03/31
فقط فیلم های عشق حرف حالیش نمیشه،درانتظارآفتاب،انتقام شیرین،عمرگل لاله
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1397/04/07
عمررررررر گل لاله عالیه. کارادایی ،فریحا ، لطیفه ، هرگز تسلیم نمیشوم هم خوبن ولی همر گل لاله از همه بهتره
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1397/04/07
بنظرم فیلم غنچه های زخمی از همشون متفاوت تر و قشنگ تره عشق اجاره ای و عشق حرف حالیش نمیشه و ... رو هم بد نیستن ولی خیلیییی رمانتیکن که زیاد به دل نمیشینه
Iran, Islamic Republic of
01:50 - 1397/04/14
فقققققط غنچه های زخمی
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1397/04/15
بهترین فیلم مروارید سیاه هست خیلیی خوبه
Iran, Islamic Republic of
04:26 - 1397/04/20
هر کی وطنم تویی با بازی هالیت ارگنچ رو نبینه واقعا عمرش بر فناست....واقعا عالیه ببینیدش
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1397/04/20
دست سرنوشت چرا دان نمیشه وقسمت سریال روزگاری ترکیه‌ای قسمت133اصلا دانلود نمیشه لطفا رسیدگی کنید ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1397/04/20
دست سرنوشت چرا دان نمیشه وقسمت سریال روزگاری ترکیه‌ای قسمت133اصلا دانلود نمیشه لطفا رسیدگی کنید ممنون میشم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۲
سلام به نظر من فقط عشق اورژانسی عالیه معرکه حتما ببینید
United Arab Emirates
00:16 - 1397/04/21
سلام به نظر من سیاه بیاض اشک را هم کاش ببینید واقعا فیلم بود آدم احساس می کرد ابراهیم چیلیکول یک هنرمند ترکی نیس بلکه یه بازیگر آمریکایی هست او نقد قشنگ هست
پاسخ ها
mahshid
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۳
سیاه بیاض آشک وتقعا قشنگه
مریم
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
بیرجه اکالای یه سروگردن از ابرهیم هم بهتر بازی میکرد
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1397/04/22
سریال فقط غنچه های زخمی ...ولی بد نیست فیلم های آمریکایی ام ببینید چون فوق العاده ان
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1397/04/22
غنچه های زخمی و عشق جاره ای خیلی قشنگن...تنها سریل هایی ک دوس دارم تا اخر ببینم...
Iran, Islamic Republic of
05:09 - 1397/04/23
سيب ممنوعه خيلي قشنگه ولي نميدونم كاملش هست يا نه من تا قسمت ١٢ ديدم
Iran, Islamic Republic of
12:47 - 1397/04/23
فقط فصل گیلاس و عشق حرف حالیش نمیشه و عشق اجاره ای خوبن بقیه نه
Iran, Islamic Republic of
02:21 - 1397/04/25
سریال وطنم تویی با بازی بی نظیر برگوزار کورل و میرای دانر محبوب ترین سریالمه. داستان جذاب بازی های عالی. موسیقی متن عالی. قسمت آخرش هم که کلی گریه کردم. بعدم نفوذی... حکایت ما با بازی زیبای هازال کایا. سریال پویرازم هم سریال خیلی قشنگ و هیجانی بود. فاطماگل هم دید آدم رو نسبت به دنیای پیرامون عوض میکرد. برن طوری نقش رو زیبا ایفا کرد که نمیشد ندید. این رمانتیک های الکی و لوس رو به هیچ وجه نمیپسندم نمیدونم ملت از چی این عشق اجاره ای و عشق حرف حالیش نیست خوششون میاد. همش عین همه فقط بازیگراش عوض میشن. یکی دو قسمتش دیدم حوصله ام سر رفت اونم از بس ملت الکی تعریف میکنن آدم فکر میکنه یه چیزیه
پاسخ ها
h
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۷
ببین عشق اجاره ای کل داستانش زیادجذاب نبود فقط ماجرای عاشقانه دوتاشخصیت اصلیش خیلی زیبابود درواقع قشنگ ترین سکانسای عاشقانه روداشت منم بیشترهمین قسمتاشو دیدم بقیه رو زدم جلوولی این
قسمتاش واقعا عالی بودبازی عمربینظیربود
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1397/04/26
من همه فیلم های ترکی رادیدم هیچکدوم ب پای عشق حرف حالیش نمیشه نمیرسه فوق العاده زیباست توصیه میکنم نگاه کنین اگه فیلم جدید میشناسین هم ترکی هم کره‌ای معرفی کنین ممنون
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1397/05/01
سریال عشق حرف حالیش نمیشه عالیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
واقعاااااااااااا
Iran, Islamic Republic of
23:12 - 1397/05/03
عشق حرف حالیش نمیشه عالیه عاشق بازی بوراک دنیزم عاالی بود
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1397/05/08
اکه میخواین سریال جدید و به دردبخور تماشا کنین حتما کوزی گونی ،، لطیفه ،، کاراسودا و جسور و گوزل رو ببینین
فیلمنامه و بازیگرای این چهارتا فیلم بی نظیره همشونو از اول تا آخر دیدم انقد سریالای خوبین که آدمو مجذوب خودشون میکنن
Iran, Islamic Republic of
18:08 - 1397/05/16
سریال ترانه ی زندگی یا همون ماکسیرا خیلی خیلی بی نظیره
United States
03:08 - 1397/05/20
اینایی که میگن عشق اجاره ای و عشق حرف حالیش نیست بی نظیره رو واقعا درک نمیکنم این دوتا سریال خیلی آبکی بودن بخدا...تعجب میکنم چرا تواین لیست هیچ حرفی از سریال در انتظار آفتاب زده نشده بی نظیرترین سریالیه که تو عمرم دیدم و بنظرم هرکی که اهل دیدن سریال ترکیه کل عمرشو باخته با ندیدن این سریال کارگردانی و نویسندگی دقیق داستان قوی عشق خالصانه دوتا بچه مدرسه ای به زیبایی هرچع تمام کنارهم چیده شده واقعا عجیبه برام که حرفی ازاین سریال تو هیچکدوم از نظرات زده نشده به عنوان کسی که واقعا فیلم بازه نصف سریالای دنیارو دیدم و میشناسم میگم دنبال فیلم هیجانیو قوی میگردین فقط در انتظار آفتابو پیشنهاد میکنم بهتون
پاسخ ها
pary
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۷
کاملا موافقمم
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1397/05/20
سریال فضیلت خانم و دخترانش خیلی خیلی قشنگه حتما ببینید
پاسخ ها
تیتا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۷
اره واقعا بهترین فیلم الاخصوص الپ ناوروز ودنیز بایسال
Iran, Islamic Republic of
10:45 - 1397/05/22
به نظر من فیلم عروس استامبولی بهتر ازهمه ی فیلم هاست با اکیا
Iran, Islamic Republic of
18:51 - 1397/05/25
سریال اکیا و جسور و زیبا عالیه
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1397/05/31
من سریال زیاد دیدم از نظر من سریال مریم خیلی خیلی قشنگ بوده و اینکه هر سریالی ب نحوه خودش قشنگه سریال های دیگه مثل نفوذی و مروارید سیاه هم قشنگ بودن
پاسخ ها
asma
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۳۱
سلام اگه می تونی یه عکس برات بفرستم بگو اسم سریاله
چیه بهم ایمیل بده
asmasalmanian828@gmail.com
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1397/05/31
سریال عشق اجاره ای فوقالعاده بود خیلی خیلی هم تو خود ترکیه مشهور بود دوسال بهترین سریال شد اخه چطور ممکنه اسمش تو این لیست نباشه
Iran, Islamic Republic of
20:24 - 1397/05/31
سلام کی می تونه یه عکس رو ببینه بهم بگه چه سریالیه؟
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1397/06/02
سلام به نظر من سریال عشق اورژانسی بی نظیره تکه حتما نگاش کنید
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1397/06/03
سریال های ترکی هیچ بویی از عفت و اخلاق نبردن یذره خجالتم خوبه هااا مردمو از راه به در کردن
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1397/06/03
عشق حرف حالیش نمیشه عالیه مخصوصابابازی بوراک دنیز
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1397/06/12
کسایی که به فیلم و سریالهای ترکی علاقه دارن پیشنهاد میکنم که فضیلت خانم و دخترانش رو حتما ببیند..عالیه حرف نداره چون داستان پرپیچوخمی داره..سریالهای خوبه دیگه ای هم هست ولی این واقعا عالی بود
Japan
16:22 - 1397/06/14
ازفیلم عشق اجاره ای دیگه چه فیلمی بهتره که نگاه کنم؟
Iran, Islamic Republic of
22:20 - 1397/06/15
فقط عشق حرف حالیش نمیشه وفقط بوراک دنیز ووووووعاشفتم حمیدهیرااااد❤️❤️
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1397/06/18
سریال فقط سریال روزگار تلخ . ایزل . کارادایی . گوزل . عشق ممنوع . برگ ریزان . پویراز کارایل . اکیا . زیر پوست شهر
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1397/06/18
سریال فقط سریال روزگار تلخ . ایزل . کارادایی . گوزل . عشق ممنوع . برگ ریزان . پویراز کارایل . اکیا . زیر پوست شهر
Iran, Islamic Republic of
23:48 - 1397/06/22
سریال فضیلت خانم و دخترانش هم سریال فوق العاده زیبایی هست..جدا بهتون پیشنهاد میکنم..البته برای اون دسته از افراد ک دنبال سریال های اجتماعی و عاشقانه جذاب با عشق هایی پیچیده و ممنوع هستن..نقش اصلی مرد سریال بازی بسیار جذابی از نظر من داره
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1397/06/24
سریال پویراز کارایل خیلی زیبا است
Iran, Islamic Republic of
01:52 - 1397/06/29
سریال فقط ضربان قلب عشق حرف حالیش نمیشه و دختران افتاب من عاشق ساواش و نازلی توی فیلم دختران افتابم
Iran, Islamic Republic of
08:48 - 1397/06/31
جزرومد.اسم او افسانه است.عشق حرف حالیش نمیشه.مریم.دختران آفتاب.این شهر پشت سرت می آید.قول.جنگجو.نفوذی .عشق سیاه و سفید.در انتظار آفتاب.به امید دستبند نمیتوان زد.وطنم تویی سریال های عالی ای هستند.
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1397/07/06
من نتونستم سریال نبردگلها رو دانلود کنم چیکارکنم
لطفا راهنمایی کنید
France
23:36 - 1397/07/22
سریال فقط روزگار تلخ
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1397/07/28
فقط فیلم عشق اجاره ای، وضعیت پیچیده رابطه ما
Iran, Islamic Republic of
02:15 - 1397/07/30
سریال عشق حرف حالیش نمیشه و حکایت ما عالیههههه خیلی بیسلیقه هستین شماها
Iran, Islamic Republic of
02:15 - 1397/07/30
سریال عشق حرف حالیش نمیشه و حکایت ما عالیههههه خیلی بیسلیقه هستین شماها
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1397/07/30
فیلم فقط فیلم های جسور و گوزل، فضیلت حانم و کیزلاری، سیاه بیاز اشک، مدگزیر
پاسخ ها
سمیه
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
مدگزیر نه مد جزیر که به فارسی میشه جزر و مد
Iran, Islamic Republic of
08:33 - 1397/08/01
تو تعریف کن دریای سیاه چی پس :)
پاسخ ها
مری
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
اون که یدونس...
از بس قشنگه لعنتی..
پیشنهاد میشه حتمااااااااااا ببینینش
تو ریت همیشه اول بوده
تو قسمت 6 توسط فرانسه خریداری شده
به 23 کشور فروخته شده
به کن فرانسه راه پیدا کرد
جایزه بخاطر پربازدیدترینا از یوتیوب گرفت
و...
ان شاالله پروانه طلاییم ما میگیریم
Romania
23:24 - 1397/08/20
بچه ها توصیه میکنم وطنم تویی روببینید بهترین فیلمه ن تکراری نه چرت ی فیلم تارخی از بهترین بازیگرای ترکه مثلا هالیت ارگنچ وبرگزار کورل درامش تاریخیه تو اولین قسمت بدتون نیاد همش ببینید عاشقش میشید
Iran, Islamic Republic of
02:31 - 1397/08/23
ترانه زندگی بهترین سریال خوب
Turkey
23:18 - 1397/09/09
سریال جسور وگوزل را باید چی قسمی دانلود کنم
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1397/09/11
حتی ینفرم اسمی از روزی روزگاری نبردن.اونم سریالی که بر اساس واقعیته.مخصوصا با اون موسیقیهای قشنگ تویگار ایشیکلی.بعدشم برگریزان و عشق ممنوع.تمام.بقیه شونو اصلا نگاهم نکردم.چرت چرت
Iran, Islamic Republic of
01:19 - 1397/09/13
من عاشق غنچه های زخمیم فقط اون واقعا که حرف ندارهعاشقشم مخصوصا مارال جون و کمال دوستان فقط اون
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1397/09/20
بنظر من سریال (kadin) فوق العاده عالیه هربار که این سریال رو نگاه میکنم انقدر گریه میکنم واقعا بدبختی های یه زن رو نشون ميده
Canada
21:37 - 1397/09/21
اسم فیلم ها رو اشتباه نوشتین خخخخ
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1397/09/24
سلام بچها من فیلم عشق اجاره ای با ضربان قلب با عشق حرف حساب حالیش نمیشه دیدم بی نظیره
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1397/09/24
فقط عشق سیاه سفید یعنی متفاوت ترین نسبت به بقیه،من همه را دیدم ولی اگر این فیلمو دیدین دوباره میخواهیم ببینید
پاسخ ها
مهدیه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
آفرین گل گفتی
Iran, Islamic Republic of
21:30 - 1397/09/25
این سریال های چرت و آشغال ترکی چی هستن می بینین؟!!!!
واقعا حیف نیس یه انسانی قبل از مرگ سریال های از قبیل game of thrones - breaking bad رو نبینه؟!!
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1397/09/28
سریال پس کوچه ها وملت واحد از همه عالی
Iran, Islamic Republic of
18:22 - 1397/10/01
چرا اینقدر روی بچه نامشروع مانور میدن بیشتر جاها بی دلیل و غیر منطقی است !؟
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1397/10/08
اگر کسی اهل فیلم و سریال باشه مال تمام کشورها رو باید نگاه کنه تمام فیلما که بد نمیشه مسایل اجتماعی قشنگی و بعضیاشون به تصویر کشیدن مثل سریال فضیلت خانم و دخترانش بسیار قشنگه این فیلم پر از هیجان و احساس و اتفاقای مختلف البته به زبان اصلی دیدم . یا فیلمای فرانسوی پر از صحنه است هالیوودم که خیلیا میشناسن و من عاشق فیلمای هالیوودیم .
Iran, Islamic Republic of
05:44 - 1397/10/12
همه این فیلمایی که دوستان نگاه کردن و اسماشونو گفتن دوبله فارسی بود یا زیر نویس منم دوس دارم سریالای ترکی ای هستم.امامتاسفانه نمیدونم از چه سایتی که دوبله یازیرنویس داشته باشی دان کنم کسی بودمنوراهنمایی کنه ممنون میشم ازش نفس24تهران
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۹
میتونید از سایت مووی باز با زیرنویس فارسی ببینید
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1397/10/12
سریال فصل گیلاس وغنچه های زخمی خیلی خوبن می خوام صد بار هم شده نگا کنم
Iran, Islamic Republic of
05:51 - 1397/10/13
سریال فقط عشق سیاه وسفید
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1397/10/16
تا وقتی فیلم فضیلت خانم و دخترانش هست بقیه فیلم ها نمیتونن قد علم کنند... من اصلا حاضر نیستم فیلمای تدرکیو ببینم. ولی این فیلمو 5 بار دیدم.. کیف کردم... عااااااااااااااااااااالی بود... واااااااااااای فقط بازی چاعلار اورتودول... عالیه این ادم
Iran, Islamic Republic of
13:21 - 1397/10/21
سریالای ترکیه هم شدن سریالاده سال میدن هزار بار عوض میشن هزار نفر میاد تو فیلم و کلی بی حیایی ..
همه چی عادیه خیانت عادیه و.. فیلمی که یه چیه مثبت یادم نده فقط اتلاف وقته سریالای ترکیه چیز مثبت یاد نمیدن هیچ کلی هم منفی..ولی سینماهای خوبی داره..ولی تو کل زبانای دنیا عاشق زبان ترکی استانبولیم که بهترین زبان برا ابراز احساساته
Iran, Islamic Republic of
09:26 - 1397/11/03
سلام ببخشید میشه به من بگید سریال قول چرا قسمت 66 به بعد نشون نمیده راهنمایی کنید ممنوع
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1397/11/15
سلام.به دوس داران سریال های ترکی اکیدا پیشنهاد میکنم حتما سریال (گریه نکن مادر یا aglama anne) که محصول 2018 هم هست به هیچ عنوان از دست ندن.منقلب کنندست
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1397/11/16
سریال ترکی فاتح حربیه بی نظیر حتما ببینید
Iran, Islamic Republic of
00:03 - 1397/11/19
فیلم عشق سیاه وسفیدعالیییییییییییه
Iran, Islamic Republic of
04:39 - 1397/11/24
سلام چرا سریال راهزنان در دنیا حکومت نمیکنند را قسمت ۸۴ بعد را پخش نمیکند واغن زد حال کرد میاد تازه سازی لطفن رسیدگی کنید ممنون م میشم
Iran, Islamic Republic of
01:34 - 1397/11/25
عشق اجاره اي ، لطيفه و اكيا جاي خود دارن و عاليههههههههه
براي سال ٢٠١٩ هم سريال جديد تصادف كه توش الچين سانگو ، كيوانچ يا همون كوزي بازي كردن بي نظيرههه و از پر هزينه ترين سريال هاي تركيه
Iran, Islamic Republic of
14:22 - 1397/11/27
حالا اگه هالیوود یه سریالی مثل وطنم تویی ساخته بود همه واسش جیغ و هورا میکشیدن. واقعا هر چیزی که میشه از یه سریال توقع داشت وطنم تویی داره منتها بعضیا یاد گرفتن هر چی ترکیه میسازه اخ اخ و پیف پیف کنن و هر چی هالیوود میسازه به به و چه چه کنن
United Arab Emirates
06:27 - 1397/11/30
اونایی که سریال ترکی میبینن مشکل روانی دارن اخه تا سریال امریکایی هست چرا فیلم وسریال مضخرف ترکی میبینین
پاسخ ها
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۳
ببین برادر من نیاز نیست توهین کنی باید ب این درک برسی که ..هرکس عقیده و سلیقه ای داره..وقطعا تو هر کشوری فیلم های خوبی ساخته میشن حالا ی کشور طرفدار بیشتر پیدا میکنه..من که طرز زندگی تورک های تورکیه رو دوسدارم چون طرفدار زندگی شاد و عاشقانه و دور هم هستم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۹
. مرتیکه غرب زده خودباخته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
خب سارا خانم بعضی عقاید واقعا مزخرفه. بهتر هست در مورد این سریالهای چرت و بی معنی و کش دار یه نظرسنجی هم ار مردم ترکیه کنی تا ببینی چقدر بهشون اقبال دارند. اینها برای مردم ایران خوبه که سریال خوب توی تلویزیونشون نیست
Iran, Islamic Republic of
08:47 - 1397/12/16
من بیشتر سریال های ترکی رو نگاه کردم ولی عشق اجاره ی تنها سریالی بود ک برای من تکراری نمیشه واقعا سریال توپیه.
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1398/01/09
خاک بر سرتون بابا برید همون برگ ریزانو عشق اجاره ای و فاطما گل این جور چرتو پرتارو ببینید اول کارادایی که اقا کنان که رو سر ما جا داره و بعد هم ایزل بقیه فیلم ها بریز اشغالی وقتی مقایسه کنان ایمیر زاغلو رو با بوراک اوزچویت میفهمی تفاوتو به جز کنان بقیه اینقدر بد بازی میکنن باور نمیکنی ولی اونایی که ندیدن برن کارادایی رو ببینن میفهمن سریال یعنی چی
United States
15:16 - 1398/01/29
پس سریال فضیلت خانوم و دختراش کو؟؟
United States
21:33 - 1398/02/02
میگم کسی میدونه اسم این فیلم ترکی ک ی اشپزیه ک قبلا تو دانشگاه عاشق ی دختری شده بعد مدت ها دختره میاد ازش حلال بودی بطلبه تا از بدشانسی خلاص شه چیه؟
پاسخ ها
همین دیگه...
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۲
اسمش انتقام شیرینه
Tatlı İntikam
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1398/02/09
بهترین سریال ترکی عشق ممنوع بود...
همه چی عااااالی.
انتخاب بازیگران،صحنه ها،دیالوگ ها،و موزیکای فیلم که محشر بودن.
من اولین سریال ترکی که دیدم همین بود.
چند بارم سی دی هارو از اول نگاه کردم.بس که جذاااااابه.
بعد از این سریال فضیلت خانم،ماه کامل،مریم،عشق حرف حالیش نمیشه،کوزی گونی،رو دیدم ولی هیچکدوم به زیبایی عشق ممنوع نبودن.
Iran, Islamic Republic of
21:25 - 1398/02/15
سلام سریال حیات دوام ادیور رو هم ببینید خیلی خوبه
United Arab Emirates
19:27 - 1398/03/08
پیشنهاد میدم سریال فضیلت خانم و دخترانش رو ببینید خیلی سریال خوبی بود من که لذت بردم هم موضوعش رو دوست داشتم و هم بازیگراش خیلی خوب بازی کرده بودن مخصوصا بازیگر اصلی مردش (یاز)عالی بود
Germany
04:16 - 1398/03/16
سریالهای گمشده، روزی روزگاری و نفوذی را پیشنهاد میکنم حتما ببینید عالی بودند.
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1398/03/25
سریال ۲۰ دقیقه واقعاً عالی بود بیخودی هم کش ندادند خیلی قشنگ هم تموم شد معرکه بود
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1398/03/25
۱-ایزل ۲-نفوذی ۳-بیست دقیقه عالی اند
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1398/03/29
سریل عشق حرف حالیش نمیشه عالیههههههه خیلی خوبه
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1398/04/01
من برای اولین بار سریال ترکیه ای دیدم، اون هم سریال عشق حرف حالیش نمیشه رو تا قسمت های نزدیک اخرش دیدم خیلی من رو از معنویتی که داشتم دور کرد. البته بگم که ادم مذهبی هستم . حالا میفهمم چرا نمیگذارن این سریال ها توی شبکه داخلی کشور پخش بشه.
پاسخ ها
@#$
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
اون معنویتی که با یه فیلم دیدن از بین بره همون بهتر که نباشه
Iran, Islamic Republic of
03:50 - 1398/04/03
سريال ازل از نظر كشش داستاني و محتوا و بازي ها بينظير بود.بيخود نبود كه كانالاي تلويزيوني آمريكايي هم ازل رو بخش كردن.
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1398/04/05
سریال هرجایی یا بی وفا خیلی قشنه حتما نگاه کنید
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1398/04/06
سریال فصل گیلاس سریال دختران آفتاب سریال در انتظار آفتاب سریال عشق اجاره ای سریال عشق حرف حساب حالیش نمیشه سریال عشق سیاه و سفید سریال ضریان قلب سریال فضیلت خانم و دختراش سریال ماه کامل سریال پرنده ی خوش اقبال سریال همه جا تو سریال هرجایی سریال کرم شب تاب سریال دلدادگی سریال و.......
Iran, Islamic Republic of
16:39 - 1398/04/31
پیشنهاد میکنم فیلم نفوذی .دلیبال .کاراسودا. انتقام شیرین. عشق سیاهو سفید .چکاوک.مروارید سیاه.گودال.پرنده ی سحرخیزو حتما ببینین.
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1398/05/02
چطور میتونم دانلود کنم سریال راهزنان... چه سایتی معرفی میکنید ممنون میشم بهم ایمیل بزنید
mosadegh.mehdi@yahoo.com
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1398/05/04
سریال فقط نفوذی و حلقه ...... نبینین عمرتون رو هواس
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1398/05/08
چرا فضیلت خانم نیست
Singapore
19:37 - 1398/05/08
فیلم ترکیه ایی فقط کوزی گونی و فیلم پاتریکس(بی باک و زیبا)
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1398/05/15
نفوذی از همه بهتره خیلی قشنگه ۱۲۶ قسمت هستش من دیروز آخرین قسمتشو دانلود کردم و دیدم و تموم شد فقط وقتی ملک تیر خورد و مرد خیلی ناراحت شدم حتی گریه هم کردم
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1398/05/18
سريال هيچكس نميدونه در حال پخش عاليههههههههه hichke bilmez حرف نداره سريالش
Germany
11:37 - 1398/05/24
فقط سریالهای اولوچ بایراکدار کسی ک سریالاشو ندیده نصف عمرش بر فناس مخصوصا کارادایی آهنگسازی فوق العاده تویگار ایشکلی فیلماشو بینظیر کرده قشنگ زندگی میکنید با فیلم یعنی فیلمو زندگی میکنید اگه تحت تاثیر فرارتون نده پس از فیلم هیچی نمیفهمید از اینا ک خیانت بازی میکنن نیس تو اکثر قسمت ها هنرپیشه هاشون خدا رو یاد میکنن بعصی قسمتا اذان پخش میشه اصن نمیدونم چجوری بگم خودتون کارادایی رو ببینید متوجه میشید این لیستم بریزید دور
Germany
22:04 - 1398/05/30
من سریال ترکی زیاددیدم ولی هیچ کدوم فضیلت خانم نمیشه.مخصوصاعاشق ایفای نقش وشخصیت یازاگمن هستم.فوق العادست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۱
واقعا عالی بود
Iran, Islamic Republic of
04:13 - 1398/05/31
غنچه های زخمی طولانی بود ولی قشنگ فیلم های کنعان ایمیرزوغلو هم همش قشنگه مخصوصا روزگار تلخ فقط آرزدمه ی بار دیگه از شبکه های جم پخش بشع
Iran, Islamic Republic of
10:04 - 1398/05/31
سریال کوزی گونی نزاشتین چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
United Kingdom
13:11 - 1398/05/31
سریال هایی که فوق العاده بودند ایزل.کارادایی.کوزی گونی.دخترم.پاتریکس.دست سرنوشت.عشق ممنوع که فراموش نشدنی هست
Iran, Islamic Republic of
21:50 - 1398/06/01
سریال حلقه رو توصیه میکنم . واقعا عالی هستش. من دو سال پیش عشق اجاره ی رو دیدم محشر بود . لطفا توهین نکنید چرا فیلم ترکی . چون واقعا فیلم های ایرانی رو به خاطر وابستگی سیستم نمیشه آزادانه ساخت و ما هم نمی تونیم فیلم های بسته رو تحمل کنیم
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1398/06/06
فیلمهاوسریالهاشون عالین همه رونگاه میکنم
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1398/06/06
فیلم اکیا عالی بود
United States
11:10 - 1398/06/06
سلام.کسی میدونه سریال فاطمه گل روتو کدوم کانال تلگرامی دانلود کنم بازیرنویس باشه! ؟ مرسی
پاسخ ها
ساناز
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
منم سریال عشق و‌جزا رو میخوام‌از کجا میشه دید دوبله فارسیشو
Iran, Islamic Republic of
11:15 - 1398/06/06
واقعا فرهنگ ما داره به کجا داره که سلیقه مردم رو به سمت فیلم فیلم های اب دوغ خیاری و کیفیت پایین ترکی که پر از خیانت و فساد، اب بستن به طوری این بچه اونه و اون پدره اینه و عمر نوح برای دیدن کامل سریال، کشونده..من خانواده هایی رو دیدم از بس فیلم ترکی و کلمبیایی و مکزیکی دیدن قبح خیلی از کارا براشون از بین رفته و دچار مششکلات زیادی از جمله طلاق شدن.. این یک دورغ محضه که میگن تاثیری نداره چون در ضمیر ناخوداگاه انسان رسوب میکنه و تاثیر خودشو میزازه.
Iran, Islamic Republic of
12:29 - 1398/06/06
خدا لعنت کریمیان رو که باعث و بانی تولید شبکه های ضد خانواده ایرانیه ، از همینجا از تمام کسانی که دستی بر آستین فرهنگ و اصحاب و رسانه دارند عاجزانه تقاضامندم نسبت به هوشیاری خانواده ها در قبال این گونه مجموعه ها اقدامات لازم را بعمل آورند .
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1398/06/06
سریال پرنده سحر خیز و عشق اجاره ای عالین...
سریال عشق تجملاتی که الان در حال پخشه هم فوق العاده ست..
کوزگون و دستمو رها نکن هم عالیه
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1398/06/06
پرنده سحر خیز خوبه باحاله واقعا اما تهش هیچی بهت اضافه نمیشه
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1398/06/06
الانم سریال کوزگون قشنگه، ولی فی سبک و سیاق ساختش از همه فیلم های ترکی ی سر و گردن بالاتره
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1398/06/06
سریال مرغ سحرخیز همون عشق اجاره ای اما فقط بازیگرا رو عوض کردن، سریال های ترکی اگر بخوایم از جذابیت بازیگرا و لاکچری بازی چشم پوشی کنیم سریالای فراچرتین
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1398/06/06
من مرحمت رو دوست داشتم ولی آخرش طوری تموم شد که انگار ادامه داره ولی ادامه ای براش نیومد یا شاید دوبله نشد
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1398/06/06
فقطططططططط سریال

elimi birakma
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1398/06/06
خوب تبلیغ سریالای شبکه های ماهواره ای حکومتی رو میکنید...
Iran, Islamic Republic of
00:15 - 1398/06/07
برگ ریزان بهترین سریال تاریخ ترکیه است
Iran, Islamic Republic of
04:34 - 1398/06/07
فکر کنم هر سال این پست رو میزارین اینهمه کامنت روی هم جمع شده
Iran, Islamic Republic of
08:57 - 1398/06/07
بعضی از سریالهای ترک واقعا مسخره هست . فعلابا این سریالهای ترک یه سری مردم رو سرگرم کردن تا نفهمن تو مملکت چی میگذره .......
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1398/06/07
عروس استانبول از همه قشنگ تره
Germany
15:23 - 1398/06/07
عشق و جزا_کاراسودا_جانیم عاییلم_دزدو پلیس.کوچه حضور_پارماکلیکلار اردیندا
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1398/06/07
تلخ و شیرین، عشق اجاره ای من عاشق اینام پیشنهاد میکنم ببینین:)
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1398/06/07
ماه پیکر و حریم سلطان هم خوب بود خداییش، قشر مرفه هم کوتاه بود و پیامهای اجتماعیه خوبی داشت...
Iran, Islamic Republic of
09:04 - 1398/06/08
سریال عاشقانه و دراماتیک عشق بی پایان چرا تو لیست ننوشتین؟؟؟ یکی از سریالی پرطرفدار و 120 قسمت بود
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1398/06/08
هیچکدام از این سریالهای ترکی از همه نظر حتی تکنیک و داستان به گردپای سریال ایرانی مختارنامه نمی رسند
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1398/06/08
چرا اسمی از سریال عشق بی پایان نیست؟؟؟؟
سریالی پرطرفدار زیبا و عاشقانه
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1398/06/08
سریال فقط کارادای من دفعه سوم میبینم شما را دعوت مکنم ببینید سریال بسیار خوبی بخصوص برای کسی که اولین بارس باشد
-
23:05 - 1398/06/10
سلام من درانتظار افتاب،عشق اجاره ای،عشق حرف حالیش نمیشه رو دیدم و عالی بودن .به نظرتون فیلم بعدی چی ببینم؟؟دوست دارم عاشقانه و کمدی باشه مثل اینا.
پاسخ ها
حسین 24
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
پرنده سحرخیز .نفوذی.
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1398/06/17
سریال عفت بدترین سریالی بود که تو عمرم دیدم به هیچ کس توصیه نمی کنم
Iran, Islamic Republic of
02:41 - 1398/06/24
سریال عشق اجاره ای بهترین سکانس های عاشقانه رو داره هم چاشنی طنز داره همه ظرافت ها رعایت شده خیلی قشنگ بود سریالش حتما ببینیدش فوق العاده هست و در کل سریالش خیلی عالیه حتما اگه ندیدید ببینید
بعد از عشق اجاره ای هم سریال لطیفه رو پیشنهاد میکنم ببینید
Iran, Islamic Republic of
18:14 - 1398/06/24
فیلم های ترکی واقعا بی نظیرند مخصوصا سریال های دختران آفتاب و حریم سلطان و...
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1398/06/26
فیلم ترانه زندگی و عشق سیاه و سفید عالیهههههههه
Iran, Islamic Republic of
23:12 - 1398/07/06
سریال غنچه های زخمی خیلی خیلی عالی بود
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1398/08/10
سریال کوزگون بسیار زیباس حنما پیشنهاد میکنم ببینید با بازی فوق العاده ی باریش اردوچ
Iran, Islamic Republic of
01:22 - 1398/08/12
سریال عشق سیاه وسفید واقعا بینظیره حتما بهتون توصیه میکنم.
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1398/08/13
اسم فیلم ترکی که دختره عاشق راننده اش میشه ولی پسره خیلی مغروره رو نمیدونین؟
پاسخ ها
نفس خانومممم
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۸
استانبول ظالیم
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1398/08/16
تقریبا هیچ سریال ترکی تا حالا نگاه نکردم چون زیاد از سریالاشون خوشم نمیومد . ولی حالا میخوام نگاه کنم . دوستان اگه کسی کانال یا سایتی سراغ داره بگه لطفا . چون بیشتر سایتا یا فیلت-رن یا سریالارو میفروشن.
پاسخ ها