خرابی واتس اپ به کام تلگرام شد
۳۲۴۷۵۳
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۹
۵۲۹۰
تنها مدت زمان اندکی پس از آنکه دسترسی به خدمات پیام رسان واتس اپ در برزیل با مشکل مواجه شد سیل کاربران برزیلی به سمت پیام رسان تلگرام سرازیر شدند.
وب‌سایت دیجیاتو - پیام ادیب: تنها مدت زمان اندکی پس از آنکه دسترسی به خدمات پیام رسان واتس اپ در برزیل با مشکل مواجه شد سیل کاربران برزیلی به سمت پیام رسان تلگرام سرازیر شدند. به نقل از رسانه های برزیلی ظاهراً قرار بوده این مشکل تا ۷۲ ساعت پابرجا باشد؛ مسئله ای که طاقت کاربران برزیلی واتس اپ را طاق کرده و موجب شده به سمت پیام رسان رقیب یعنی تلگرام هجوم بیاورند.

مسدود شدن چند ساعته واتس اپ در برزیل یک بار دیگر بازار تلگرام را داغ کرد

پیام رسان تلگرام در توئیتر خود استقبال کاربران برزیلی را تا حدی بالا اعلام کرده که می گوید سیستم مخابراتی برزیل نتوانسته پاسخگوی سیل پیامک های حاوی کدهای ثبت نام کاربران این کشور باشد. در این پیام توئیتری آمده بیش از یک میلیون کاربر برزیلی ظرف همین مدت کوتاه برای استفاده از تلگرام ثبت نام کرده اند و بسیاری دیگر نیز برای این کار در صف انتظار اند.

همانگونه که گفتیم این اولین باری نیست چنین اتفاقی می افتد. پیش از این نیز در دسامبر ۲۰۱۵ قطع دسترسی کاربران برزیلی به واتس اپ به مدت ۴۸ ساعت منجر به ثبت نام بیش از یک میلیون و نیم کاربر برزیلی در تلگرام شده بود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج