نکات آموزشی درباره رابطه جنسی در بارداری
۳۲۶۴۱۰
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۳
۱۳۸۰۷ 
در دوران بارداری در چه مواردی نبایستی زن و شوهر با یکدیگر رابطه جنسی داشته باشند؟ یا نزدیکی بین زن و مرد چگونه باشد که به جنین آسیبی وارد نشود؟
وب سایت نی‌نی بان: ابتدا باید بگوییم که معمولاً دريك بارداری طبیعی رابطه جنسی  برای زن باردار سالم و بدون مشکل و همسرش ایرادی  ندارد. فعاليت جنسی مكرر معمولاً دريك بارداری سالم هیچ مشكلی ايجاد نمی‌کند و زوجين می‌توانند بر اساس حالات روحی زن  روابط  جنسی پیش از بارداری را ادامه دهند.

نکات آموزشی درباره رابطه جنسی در بارداری

نکات آموزشی درباره رابطه جنسی در بارداری

سؤالی که اغلب برای کسانی که دوران جدید بارداری را طی می‌کنند به وجود می‌آید این است که آیا در دوران بارداری می‌توان روابط جنسی داشت ؟ یا در دوران بارداری در چه مواردی نبایستی زن  و شوهر با یکدیگر رابطه جنسی داشته باشند؟ یا روابط نزدیکی بین زن و مرد چگونه باشد که به جنین آسیبی وارد نشود؟ ابتدا باید بگوییم که معمولاً دريك بارداری طبیعی رابطه جنسی  برای زن باردار سالم و بدون مشکل و همسرش ایرادی  ندارد. فعاليت جنسی مكرر معمولاً دريك بارداری سالم هیچ مشكلی ايجاد نمی‌کند و زوجين می‌توانند بر اساس حالات روحی زن  روابط  جنسی پیش از بارداری را ادامه دهند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...راه رهایی از افسردگی پس از زایمان

نکات آموزشی درباره رابطه جنسی در بارداری

 بارداری و زایمان وقایعی فیزیولوژیک و در اغلب موارد، خوشایند و دوست داشتنی هستند،اما گاه با عوارضی همراه می شود که می تواند در صورت بی توجهی، برای روان مادر خطرآفرین باشد. در زمانی که مادر با تولد نوزاد، انتظار تجربه های لذت بخش را در زندگی دارد، با حالات ناشناخته و ناخوشایندی مانند نگرانی و اضطراب، احساس ضعف و ناتوانی، لذت نبردن از وقایع خشنود کننده زندگی، اختلال خواب و اشتها، عدم اعتماد و احساس بی کفایتی به عنوان مادر، مواجه می شود.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...جدا كردن اتاق بچه، چند پیشنهاد

نکات آموزشی درباره رابطه جنسی در بارداری

زمانی که می خواهید کودک شما در تخت خودش بخوابد مرحله ی اول پیدا کردن مشکل اصلی است. برخی کودکان از هیولاهای خیالی در ذهن خود می ترسند، برخی دیگر بین شب بیدار شده و قادر نیستند دوباره خودشان به تنهایی به خواب بروند. برای حل مشکل شما باید ریشه ی اصلی آن را پیدا کنید.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...سرطان در کودکان، چه علائمی دارد؟

نکات آموزشی درباره رابطه جنسی در بارداری

شیوع سرطان در یکسال اول زندگی بسیار بالا است و از سال اول تا دو و سه سالگی رشد ثابت دارد، سپس رشد رو به کاهش دارد که این روند تا ۹ سالگی ادامه می‌یابد و پس از ۹ سالگی تا سن بلوغ دوباره رشد آن شتاب می‌گیرد.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...تنگی نفس در بارداری، چگونه رفع می شود؟


نکات آموزشی درباره رابطه جنسی در بارداری

اگر ورزش خاصی را از قبل از بارداری به طور حرفه‌ای دنبال می ‌کرده اید و اکنون که باردار شده‌اید، در حین انجام آن دچار تنگی نفس می ‌شوید، باید فعالیت خود را کاهش دهید و در صورت لزوم ورزش سبک دیگری مانند پیاده روی را دنبال کنید. پیاده روی یکی از بهترین ورزش‌ ها در دوران بارداری محسوب می‌ شود.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج