سقط جنین قانونی، چه مراحلی دارد؟
۳۲۷۷۵۲
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۳
۱۲۶۹۷
روابط نامشروع، ازدواج صیغه ای، بارداری در میان معتادان در پارک ها، زوج هایی که در شرف طلاق هستند و بسیاری دیگر از این موارد ناخواسته موجب ایجاد نطفه ای می شوند که پس از چهار ماه او را انسان می نامیم.
وب سایت نی‌نی بان: برخی از مرد ها و زن ها پشیمان می شوند و یا شرایط زندگیشان به گونه ای نیست که بتواند از عهده یک انسان دیگر برآیند، به همین خاطر سعی در نابودی آن موجود کوچک دارند. بر اساس آمار در سالی که گذشت، ۲۲۰ هزار سقط در کشور صورت گرفته است که از این مقدار فقط ۶ هزار مورد به صورت قانونی صورت گرفته است.

سقط جنین قانونی، چه مراحلی دارد؟

سقط جنین قانونی، چه مراحلی دارد؟

روابط نامشروع، ازدواج صیغه ای، بارداری در میان معتادان در پارک ها، زوج هایی که در شرف طلاق هستند و بسیاری دیگر از این موارد ناخواسته موجب ایجاد نطفه ای می شوند که پس از چهار ماه او را انسان می نامیم. برخی از مرد ها و زن ها پشیمان می شوند و یا شرایط زندگیشان به گونه ای نیست که بتواند از عهده یک انسان دیگر برآیند، به همین خاطر سعی در نابودی آن موجود کوچک دارند. بر اساس آمار در سالی که گذشت، ۲۲۰ هزار سقط در کشور صورت گرفته است که از این مقدار فقط ۶ هزار مورد به صورت قانونی صورت گرفته است. به دلایل حیثیتی بودن بارداری در جامعه کنونی ایران، برای آبروداری بیشتر سقط ها به صورت مخفی و غیر اصولی انجام می شود. در خانه به دست ناواردان و یا در مطب پزشکان.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...دلایل بدزبانی کودکان

سقط جنین قانونی، چه مراحلی دارد؟

یکی از مسائلی که برخی از خانواده‌ها درگیر آن می‌شوند بدزبانی و ناسزاگویی کودکان است. معمولا والدین معتقدند کودک آنها حرف زشت و ناسزا را از جامعه و خارج از منزل می‌آموزد، اما باید اشاره کرد که خانواده مهم‌ترین نقش را در شکل‌گیری رفتار کودکان دارد و بسیاری‌ از رفتارهای کودکان از عملکرد والدین‌ آنها ریشه می‌گیرد. کودکان‌ رفتارهای‌ پدر و مادر و مراقبان خود را درونی‌ می‌کنند و به این حالت همانندسازی گفته می‌شود.‌ برخی خانواده‌ها از کلمات زشت و ناسزا استفاده نمی‌کنند و برایشان سوال ایجاد می‌شود که چرا فرزند آنها حرف زشت می‌زند. برای حل این مشکل در گام اول لازم است علل ناسزاگویی کودک شناسایی شود.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...زمین خوردن بچه، به این دلیل بخوانید

سقط جنین قانونی، چه مراحلی دارد؟

رییس انجمن ارتوپدی ایران گفت:زمین خوردن كودكان سبب ایجاد تومورهای استخوانی و مفصلی نمی شود اما تومورهای استخوانی ممكن است زمینه زمین خوردن مداوم كودك را فراهم كند. دكتر غلامعلی عكاشه در حاشیه چهلمین كنگره جامعه جراحان ایران در پاسخ به این سئوال آیا اینكه گفته می شود برخی تومورهای استخوانی و مفصلی كه در سنین بزرگسالی بروز می كند، درنتیجه زمین خوردن های شدید در دوران كودكی است، اظهار كرد: هیچ منبع علمی این مساله را تایید نكرده است، بنابراین زمین خوردن نمی تواند عامل ایجاد تومور در دوران كودكی یا بزرگسالی باشد.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...نکات مهم در استفاده از شیشه شیر بچه

سقط جنین قانونی، چه مراحلی دارد؟

این شیشه‌ها می‌توانند علاوه بر شیر مادر و در کنار غذای اصلی به کار بیایند، یا این که می‌توانند فقط منشاء تغذیه نوزادان باشند. حتما مواد داخل شیشه که شامل انواع شیر خشک‌ها می‌شود، خیلی مهم و اساسی است. بهر حال خود شیشه و سر شیشه هم همان اندازه که مواد داخل آن می‌توانند مفید باشند، اهمیت دارند. با این اوصاف همه آنچه را باید درباره شیشه شیر و مسائل مربوط به آن بدانید می‌توانید در اینجا پیدا کنید. این مطلب به واقع نوعی راهنمای خرید شیشه شیر است برای مادرها و پدرهایی که تازه صاحب بچه شده‌اند و البته نگرانی‌هایشان کاملاً بر حق است.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...لاغری بعد از زایمان، چقدر طول می کشد؟


سقط جنین قانونی، چه مراحلی دارد؟

یکی از دغدغه‌های مادران در طول دوران بارداری و مخصوصا ماه‌های آخر اضافه وزنی است که پیدا کرده‌اند. مادرانی که سنگینی ماه‌های آخر بارداری را با شکیبایی تحمل می‌کنند درصددند با زمین گذاشتن بارشان پیش از هر چیز به سراغ رژیم‌های لاغری بروند و خودشان را از شر وزن اضافه‌ای که گرفته‌اند خلاص کنند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج